WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Opinia

„Gazeta Wyborcza” broni wystąpienia Czuchnowskiego. „Jako jedyny złamał konwencję, powiedział prawdę, którą wszyscy znają”

Opinia Czw Kwi 12, 2018 12:46 am

To znaczy, że jednak redaktor Czuchnowski nie spędzi nocy na oddziale psychiatrycznym w Tworkach? Może jednak dla dobra redakcji profilaktyczna kwarantanna przydałaby się.. wiem, że nie było jej w przypadku tego co przemalował się na murzyna albo tego co zrobił wywiad z księdzem trupem, ale gdzieś musi być granica obciachu...
Awatar użytkownika
Bartek

Re: „Gazeta Wyborcza” broni wystąpienia Czuchnowskiego. „Jako jedyny złamał konwencję, powiedział prawdę, którą wszyscy znają”

Bartek Czw Kwi 12, 2018 2:18 am

Redaktor Cuchnowski zachował się godnie. Przecież mógł zacząć pluć albo rzucać butami a jednak do końca zachował klasę.
Awatar użytkownika
Niegdyś codzienna czytelniczka

Re: „Gazeta Wyborcza” broni wystąpienia Czuchnowskiego. „Jako jedyny złamał konwencję, powiedział prawdę, którą wszyscy znają”

Niegdyś codzienna czytelniczka Czw Kwi 12, 2018 2:20 am

Czuchnowski już chyba od 10 lat nie napisał nic odkrywczego. Z niezłego dziennikarza śledczego stał się zwyczajnym politycznym cynglem.

Znudzona jestem i jak widać po systematycznym spadku sprzedaży GW, nie tylko ja. Od prymitywngo walenia w PiS jest Newsweek Lisa, od Wyborczej kiedyś oczekiwałam więcej. Teraz już nawet nie ma nadziei. Wpadnie mi w ręce za darmo - przejrzę, ale od kilku lat nie KUPUJE. Dziś wymienie - DGP i Rzepa.
Awatar użytkownika
Niegdyś codzienna czytelniczka

Niegdyś codzienna czytelniczka Czw Kwi 12, 2018 2:20 am

Czuchnowski już chyba od 10 lat nie napisał nic odkrywczego. Z niezłego dziennikarza śledczego stał się zwyczajnym politycznym cynglem.

Znudzona jestem i jak widać po systematycznym spadku sprzedaży GW, nie tylko ja. Od prymitywngo walenia w PiS jest Newsweek Lisa, od Wyborczej kiedyś oczekiwałam więcej. Teraz już nawet nie ma nadziei. Wpadnie mi w ręce za darmo - przejrzę, ale od kilku lat nie KUPUJE. Dziś wymienie - DGP i Rzepa.
Awatar użytkownika
Dustman

Dustman Czw Kwi 12, 2018 3:29 am

Przy Czuchnowskim Macierewicz zachował się wręcz jak najspokojniejszy i najbardzei zrównoważony obywatel RP. ,Trochę mu nawet współczuję, że musiał wysłuchiwać takiej szopki.
Awatar użytkownika
rh minus

rh minus Czw Kwi 12, 2018 5:39 am

"Dustman" napisał(a): Przy Czuchnowskim Macierewicz zachował się wręcz jak najspokojniejszy i najbardzei zrównoważony obywatel RP. ,Trochę mu nawet współczuję, że musiał wysłuchiwać takiej szopki.

Biedaczek! A takie mądre rzeczy mówił! Szkoda, że nawet Wiadomości to zignorowały. Bo czym jest 70 sekund relacji, w dodatku bez słowa o konkluzji komisji?
Awatar użytkownika
Czy wierzycie w te brednie AM

Czy wierzycie w te brednie AM Czw Kwi 12, 2018 5:41 am

Wy tak naprawdę?
Awatar użytkownika
Pan Adam

Pan Adam Czw Kwi 12, 2018 5:52 am

W Agorze szykuje się chyba jakaś "optymalizacja zatrudnienia" - sądząc po zachowaniu Czuchnowskiego. A PiS ma gotowy spot "Oni pójdą na wybory". Zdjęcie funkcjonariusza GW z konferencji było bezcenne.
Awatar użytkownika
sal

sal Czw Kwi 12, 2018 6:01 am

Widziałem... szok, nigdy nie siadajcie do pokera z Macierewiczem, nawet mu oczko nie drgnęło podczas laudacji Czuchnowskiego. Natomiast pismaków z "Wyborczej" można łupić. Bo grać trzeba umieć...
Awatar użytkownika
Ro

Ro Czw Kwi 12, 2018 6:42 am

Spotkało się dwóch oszołomów. Jeden udaje fachowca od katastrof, drugi udaje dziennikarza.
Awatar użytkownika
Brook

Brook Czw Kwi 12, 2018 6:52 am

Czuchnowski nie wytrzymał i popuścił, dlatego wyszedł...
Awatar użytkownika
Yeti

Yeti Czw Kwi 12, 2018 7:13 am

A za miesiąc artykuł na ., że w kwietniu GW znowu zalicza historyczny spadek sprzedaży. Dziwne? Nie. I dobrze, nie spada.
Awatar użytkownika
Yeti

Yeti Czw Kwi 12, 2018 7:14 am

A za miesiąc artykuł na ., że w kwietniu GW znowu zalicza historyczny spadek sprzedaży. Dziwne? Nie. I dobrze, niech spada.
Awatar użytkownika
Ubawiony

Ubawiony Czw Kwi 12, 2018 8:23 am

No i super, trzeba łamać konwencje. Czekam teraz az jakiś dziennikarz GW w imię prawdy zrobi kupę podczas konferencji. Do boju! Dawajcie chłopaki!
Awatar użytkownika
DoKo

DoKo Czw Kwi 12, 2018 8:47 am

Może zakaz wstępu na wszystkie konferencje prasowe dla dziennikarzy gazety wyborczej na okres powiedzmy 1 rok nauczyłby ich rozumu? Rada Etyki Mediów nie widzie tej wiochy?
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości