[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Gazeta Wyborcza: Rzecznik Amiki miał pisać hejterskie komentarze w internecie

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Public Relations

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
ja

Gazeta Wyborcza: Rzecznik Amiki miał pisać hejterskie komentarze w internecie

ja Śro Cze 03, 2020 2:10 pm

Amica się odmienia w ten sposób - AMIKI a nie AMICI
Awatar użytkownika
Dc

Re: Gazeta Wyborcza: Rzecznik Amiki miał pisać hejterskie komentarze w internecie

Dc Śro Cze 03, 2020 6:07 pm

Ależ to musi być niepoważna firma, skoro jej rzecznik zajmuje się takimi rzeczami. To przykre, że polska firma trzyma tak żenujący poziom, ale przynajmniej dzięki temu wiem jakiej marki sprzętu nie kupować.
Awatar użytkownika
Adam023

Re: Gazeta Wyborcza: Rzecznik Amiki miał pisać hejterskie komentarze w internecie

Adam023 Śro Cze 03, 2020 11:07 pm

Cóż... Firma wygląda na mocno niepoważną. Zresztą jej sprzęt jest tak żenującej jakości, że odradzam każdemu kto myśli o zakupie czegokolwiek z tej firmy.
Awatar użytkownika
Amica

Amica Czw Cze 04, 2020 7:36 am

Bardzo słaby sprzęt. Dużo się psuje. Serwisu nie ma lub ma odległe terminy napraw. Raczej UOKIK powinien się tym zająć
Wróć do Public Relations

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość