WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Fritz

„Gazeta Wyborcza” z cyklem o wizjonerach projektujących przyszłość. „Chcemy zrozumieć, co ich napędza”

Fritz Śro Wrz 13, 2017 2:12 am

Największym wizjonerem bez wątpienia jest Michnik. Wszyscy pamiętają jego słowa że Komorowski przegra wybory tylko, jeśli pijany przejedzie na pasach zakonnicę w ciąży.
I tak od lat...
Awatar użytkownika
tek

Re: „Gazeta Wyborcza” z cyklem o wizjonerach projektujących przyszłość. „Chcemy zrozumieć, co ich napędza”

tek Śro Wrz 13, 2017 8:45 am

"Agorę moją widzę wielką!" Już nie gimnazjaliści a prawdziwi dziennikarze będą pisać teksty
Awatar użytkownika
jak

Re: „Gazeta Wyborcza” z cyklem o wizjonerach projektujących przyszłość. „Chcemy zrozumieć, co ich napędza”

jak Śro Wrz 13, 2017 9:08 am

Tacy są wybitni, że nikogo z wymienionych nie znam. I mam tyle darmowej treści w internecie, że do Wyborczej złotówki nie dołożę.
Awatar użytkownika
jak

jak Śro Wrz 13, 2017 1:39 pm

Ludzie w Warszawie pędzą normalnie na 16 w czwartek do siedziby Agory na spotkanie. Po skończonej pracy w redakcji chyba bo każdy inny albo w pracy albo z niej wychodzi i ma ważniejsze sprawy do roboty.
Awatar użytkownika
Portos

Portos Śro Wrz 13, 2017 8:48 pm

Adam Michnik - to jedyny wizjoner, reszta to uzurpatorzy!
Awatar użytkownika
śiechłem

śiechłem Czw Wrz 14, 2017 6:55 pm

No tak, no tak "wizjonerzy" budują nowy wspaniały świat a ciemny prawicowy motłoch na nich pracuje. Analityczka trendów Zuzanna Skalska - serio ta kobieta w XXI wieku wykonuje taki zawód czy to taki żart na pierwszy odcinek ?
Awatar użytkownika
Kadrowy

Kadrowy Pią Wrz 15, 2017 12:39 am

O 16.00 spotkanie dla gimnazjalistów, którym następnie zrobi się wodę z mózgu, że darmowy staż dziennikarski w Gazecie Wyborczej to przepustka do kariery. Na wiecznej śmieciówce. I po co obalano komunę, by takie bagno ludzio serwować?
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości