WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
rada

Re: „Gazeta Wyborcza” zanotowała spadek o 21 proc., ostro w dół także „GPC” i „Rzeczpospolita”

rada Nie Kwi 09, 2017 2:53 pm

nie może być tak byb gadzinówka wydawana przez inwalidę nie miała zapisanego tego że ta gadzinówka jest finansowana przez Polaków, ewentualnie niech iiinwalida z bolszewickich ......... wy...la do swej ojczyzny, i tam niech pi...li jak inwalida umysłowo- psychiczny - wy...aj aaaaadasiu raz na jutro bo możemy zorganizowac wyyyydalenie jak co...
Awatar użytkownika
Arko

Re: „Gazeta Wyborcza” zanotowała spadek o 21 proc., ostro w dół także „GPC” i „Rzeczpospolita”

Arko Nie Kwi 09, 2017 4:49 pm

"Zdziwiony" napisał(a): Już o tym kiedyś pisałem: GW notuje spadki bo jest zbyt obiektywna, wyważona, zawsze w równym stopniu reprezentuje poglądy wszystkich stron sporu politycznego. Brak tam zaangażowania ideologicznego.
Czy to jakieś żarty ?.
Awatar użytkownika
Crill

Crill Nie Kwi 09, 2017 4:51 pm

"o jejku" napisał(a): Czyli górą Polska tabloidalno-discopolowa, co wskazuje, że Polacy w swej masie to mentalna ruina.
wolę już takie coś niż gw,politykę,newseek (czy jak to się zwie)
Awatar użytkownika
htgut

htgut Pon Kwi 10, 2017 5:24 pm

Uwielbiam patrzeć na wyniki wyborczej. W końcu ta zakłamana gazeta trafi tam gdzie powinna - do śmieci.
Awatar użytkownika
delta

delta Wto Kwi 11, 2017 9:55 pm

To bardzo miła wiadomość:)
Awatar użytkownika
:D

:D Śro Kwi 12, 2017 7:21 am

"Crill" napisał(a):
"o jejku" napisał(a): Czyli górą Polska tabloidalno-discopolowa, co wskazuje, że Polacy w swej masie to mentalna ruina.
wolę już takie coś niż gw,politykę,newseek (czy jak to się zwie)

No, prymityw tez woli Martyniuka od Dylana, Cohena itd. Ale to zadna nowosc.
Awatar użytkownika
zarcik

zarcik Czw Kwi 20, 2017 6:16 pm

buhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa... ales mnie ubawil tym tekstem o obiektywizmie GW (G8owna Wyborczego)
Awatar użytkownika
Terok

Terok Sob Lip 29, 2017 7:11 pm

Kupowałam zawsze GW wydanie weekendowe ze względu na Wysokie OBcasy ,kilka ciekawych artykułow ,fajna męska końcówka.Bardzo się upolitycznili ,ale wytrzymywałem do dziś.Porazila mnie cena wydania 7.99 horror.By ,by po tylu latach
Awatar użytkownika
Michnik

Michnik Wto Paź 17, 2017 5:47 am

dlaczego nie podajecie 100 tyś elektronicznych prenumerat GW ?
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości