WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
YKK

Gessler, Kamińska i Macademian Girl w akcji "#dekoltdlabialorusi" Fundacji Wysokie Obcasy

YKK Czw Wrz 30, 2021 7:19 am

Czegoś równie idiotycznego dawno nie widziałem. Nie chcę wyjść na "symetrystę", ale mam wrażenie, że z każdej strony otaczają mnie dzbany.
Awatar użytkownika
logik

Re: Gessler, Kamińska i Macademian Girl w akcji "#dekoltdlabialorusi" Fundacji Wysokie Obcasy

logik Czw Wrz 30, 2021 7:30 am

Feministki walczą o podmiotowość kobiet, a potem pokazują gołe cy cki. Przewrotna logika...
Awatar użytkownika
Ej

Re: Gessler, Kamińska i Macademian Girl w akcji "#dekoltdlabialorusi" Fundacji Wysokie Obcasy

Ej Czw Wrz 30, 2021 7:51 am

W Białorusi ludzie umierają zaszczuci przez reżim, a te kretynki pstrykają sobie słodkie focie szczując cycem i kotkiem. Co za czasy głupich ludzi :(
Awatar użytkownika
Lala

Lala Czw Wrz 30, 2021 8:42 am

Idiotyczny pomysł
Awatar użytkownika
qba

qba Czw Wrz 30, 2021 9:15 am

Co ma ciałopozytywność z reżimem na Białorusi to wie tylko osoba, która ten kretyński pomysł wymyśliła.
Co to miało na celu? Bo wg mnie cała ta akcja próbuje ośmieszyć sytuację ludzi na Białorusi.
Awatar użytkownika
Stefan

Stefan Czw Wrz 30, 2021 9:35 am

Łukaszenka tylko śmieje się z tych głupich pomysłów i może w swoich mediach pokazywać Polki jako niemądre i płytkie.
Awatar użytkownika
Lekarz dyżurny

Lekarz dyżurny Czw Wrz 30, 2021 10:10 am

Cenzura już weszła, nie wolno komentować tej wspaniałej akcji
Awatar użytkownika
x

x Czw Wrz 30, 2021 10:22 am

dno, dlatego ostatnio jak chciałam kupic wyborczą a zobaczyłam że jest w zestawie z wysokimi obcasami to sie powstrzymałam CO MA JEDNO DO DRUGIEGO?
Awatar użytkownika
Niskie obcasy

Niskie obcasy Czw Wrz 30, 2021 10:32 am

Szczucie cycem trochę?
Awatar użytkownika
Anja

Anja Czw Wrz 30, 2021 10:47 am

Gdybym nie wiedziała że głupota, pomyślałabym, że to sabotaż. Ośmieszamy się taką "pomocą". Kto naprawdę chce mieć taki kalendarz?
Awatar użytkownika
Buhaha

Buhaha Czw Wrz 30, 2021 11:38 am

Co za pomysł! Gratulacje dla aktywistek i kotów! Taka mała uwaga - te koty powinny być biało-czerwone dla lepszego efektu.
Awatar użytkownika
Masz rację

Masz rację Czw Wrz 30, 2021 4:34 pm

"Bioly" napisał(a): Jeszcze tylko lempart I olejnik I paw pewny

Za to Sobecka i Kania to nawet na kalendarz Pirelli będą jak znalazł :D
Awatar użytkownika
lol

lol Czw Wrz 30, 2021 8:36 pm

Dobrze, że nie #d…dlabiałorusi
Awatar użytkownika
obnażanie się jest karalne

obnażanie się jest karalne Czw Wrz 30, 2021 8:39 pm

”i tylko my możemy decydować o tym, kiedy chcemy je odsłonić.” - w domu owszem. Ale publicznie już nie.
Awatar użytkownika
niemowlę

niemowlę Czw Wrz 30, 2021 8:40 pm

Cyc dla poparcia.
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 41 gości