WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
marketer

Gest Joanny Lichockiej może być bardzo kosztowny dla PiS i kampanii wyborczej Andrzeja Dudy (opinie)

marketer Czw Lut 20, 2020 5:42 am

oj będzie się działo ;)

Jakie piękne samozaoranie.
Awatar użytkownika
grey

Re: Gest Joanny Lichockiej może być bardzo kosztowny dla PiS i kampanii wyborczej Andrzeja Dudy (opinie)

grey Czw Lut 20, 2020 6:47 am

co za pycha, buta, arogancja ...
Awatar użytkownika
jarek k. pierwszy człowiek w Poslce

Re: Gest Joanny Lichockiej może być bardzo kosztowny dla PiS i kampanii wyborczej Andrzeja Dudy (opinie)

jarek k. pierwszy człowiek w Poslce Czw Lut 20, 2020 7:46 am

to wszystko było zabawne, gdyby nie było straszne.
Awatar użytkownika
JAK

JAK Czw Lut 20, 2020 8:04 am

Co ona jeszcze robi w tym klubie
Awatar użytkownika
To ino ja

To ino ja Czw Lut 20, 2020 8:40 am

Ja czekam na debatę, już nie mogę się doczekać oratorskich perełek pani Kidawy Błońskiej, godnych przedstawicieli attycyzmu.
Awatar użytkownika
Edek

Edek Czw Lut 20, 2020 8:47 am

I co Lichocka teraz zrobi? Skompromitowala powagę Sejmu, siebie jako posła i PiS. Dołączyła do lewackiego plebsu! Wstyd, i niech już nie udaje tego, kim nigdy nie była!
Awatar użytkownika
Krakus

Krakus Czw Lut 20, 2020 9:30 am

"Edek" napisał(a): (...) Skompromitowala powagę Sejmu, (...)
Że tak dopytam, co skompromitowała?
Awatar użytkownika
:D

:D Czw Lut 20, 2020 10:17 am

"To ino ja" napisał(a): Ja czekam na debatę, już nie mogę się doczekać oratorskich perełek pani Kidawy Błońskiej, godnych przedstawicieli attycyzmu.

Potrzyj sobie oczko w oczekiwaniu. Poza tym Dudi bedzie unikal wszelkich debat jak ognia, bo wie ze wtedy skonczy sie wiecowe pokrzykiwanie i okaze sie, ze nie ma NIC do powiedzenia. Prezydent niezlomny! :)
Awatar użytkownika
Piotr

Piotr Czw Lut 20, 2020 10:29 am

Prędzej to Błońska będzie unikać debaty wystarczy zobaczyć co ona mówi na spotkaniach z ludźmi, a nie Duda który ją pokona bez problemu.
Awatar użytkownika
on

on Czw Lut 20, 2020 10:48 am

"Piotr" napisał(a): Prędzej to Błońska będzie unikać debaty wystarczy zobaczyć co ona mówi na spotkaniach z ludźmi, a nie Duda który ją pokona bez problemu.
Ona mówi, on krzyczy do ludzi. Wolę jednak jak ktoś mówi :)
Awatar użytkownika
m.

m. Czw Lut 20, 2020 10:56 am

będą na tt selfie z lokali wyborczych, tak na oko podejrzewam :D
Awatar użytkownika
Romero

Romero Czw Lut 20, 2020 11:03 am

Choć te afery nie pomagają obecnemu prezydentowi, to kandydaci opozycji na prezydenta to miernoty i to ze smutkiem stwierdzam.
Awatar użytkownika
Jo

Jo Czw Lut 20, 2020 11:28 am

Oglądałam inne wywiady Lichockiej i nigdy nie miała odruchu drapania się środkowym palcem a taki odruch palcem środkowym niestandardowy. Na drugi dzień co prawda przy dziennikarzu powtórzyła ten gest i palec środkowy miała wyprostowany po odciągnięciu ręki. Ale wtedy w sejmie po odciągnięciu ręki od twarzy uniosla ja
Awatar użytkownika
Jo

Jo Czw Lut 20, 2020 11:29 am

Oglądałam inne wywiady Lichockiej i nigdy nie miała odruchu drapania się środkowym palcem a taki odruch palcem środkowym niestandardowy. Na drugi dzień co prawda przy dziennikarzu powtórzyła ten gest i palec środkowy miała wyprostowany po odciągnięciu ręki. Ale wtedy w sejmie po odciągnięciu ręki od twarzy uniosła ją nieco do góry jakby eksponując gest, jest jeszcze mimika i zadowolenie po przemówieniu w drodze na swoje miejsce. Żenujące było jednak tłumaczenie na drugi dzień
Awatar użytkownika
Jo

Jo Czw Lut 20, 2020 11:40 am

Oglądałam inne wywiady Lichockiej i nigdy nie miała odruchu drapania się środkowym palcem a taki odruch palcem środkowym niestandardowy. Na drugi dzień co prawda przy dziennikarzu powtórzyła ten gest i palec środkowy miała wyprostowany po odciągnięciu ręki. Ale wtedy w sejmie po odciągnięciu ręki od twarzy uniosła ją nieco do góry jakby eksponując gest, jest jeszcze mimika i zadowolenie po przemówieniu w drodze na swoje miejsce. Podswiadomosc. Żenujące było jednak tłumaczenie na drugi dzień bo w polityce liczy się to jak coś wygląda. Prezes aby załagodzić 2 mld na TVP wybrał do przemówienia panią o delikatnym głosiku. Wszystko by poszło dobrze gdyby nie pokazała palca jak gimnazjalista a potem dała się obfotografować z tym palcem. Całość zachowania wskazuje jakby na 12letnia dziewczynkę łącznie z podskakiwsniem po przemówieniu w drodze na swoje miejsce. Słabe jest też automatyczne bronienie przez osoby związane z mediami, bliscy współpracownicy. Niby presja podczas przemowienia ... Ale jak ma się władze i 2 mld na TVP palca można już sobie darowac.
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości