WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
ggowicz

GG ma milion aktywnych użytkowników miesięcznie. Komunikator uruchomił własny sklep internetowy

ggowicz Wto Wrz 24, 2019 8:05 am

Takie rzeczy to chyba powinni za darmo rozdawać jako reklama
Awatar użytkownika
Janusz

Re: GG ma milion aktywnych użytkowników miesięcznie. Komunikator uruchomił własny sklep internetowy

Janusz Wto Wrz 24, 2019 8:31 am

Pamietam jak p Jazdzynski nie mial na to pomyslu i to przymieralo. Umowy smieciowe dla pracownikow, biurowiec w oplakanym stanie. Zero inwestycji i brak pomyslu. I tak komunikator zaczal przymierac. A byla szans na jego rozwiniecie. Niestety szereg blednych decyzji doprowadzil do miejsca gdzie milion to i tak duzo.
Awatar użytkownika
Soffek

Re: GG ma milion aktywnych użytkowników miesięcznie. Komunikator uruchomił własny sklep internetowy

Soffek Wto Wrz 24, 2019 9:31 am

GG najlepsze!
Awatar użytkownika
Kocur

Kocur Wto Wrz 24, 2019 9:37 am

"Soffek" napisał(a): GG najlepsze!
tak jest :)
Awatar użytkownika
Feliks_JaroslawaK

Feliks_JaroslawaK Wto Wrz 24, 2019 5:59 pm

GG używają teraz głównie sfrustrowani mężczyźni z zaburzeniami seksualnymi, ktorzy rozsyłają swoje dick pics komu popadnie.
Awatar użytkownika
znafca

znafca Sob Paź 19, 2019 7:43 am

Kłamstwo.

Poprzednie raporty wykazywały maksymalnie 500 tyś osób aktywnych w najpopularniejszych miesiącach. Co i tak jest sporym spadkiem względem ubiegłego roku. Wystarczy po tagu: GG, przejrzeć poprzednie artykułu na @wirtualnemedia.

A teraz nagle 1 mln aktywnych? Zakłamywanie rzeczywistości. I co zrobili z anie aktywnymi kontami?? Pousuwali je?! To już w ogóle ludzie do tego nie wrócą, jeśli stracą konta z którymi są związani kupę lat. Ja jestem z GG związany TYLKO 11 lat. Późno tutaj dołączyłem. I nie wyobrażam sobie powrotu do sieci, jeśli usunęli by mi konto ...
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości