[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: KATASTROFALNY: brak wpisu w pg_hba.conf dla hosta "164.132.167.187", użytkownika "wm", bazy "wm_glowny", SSL włączone KATASTROFALNY: brak wpisu w pg_hba.conf dla hosta "164.132.167.187", użytkownika "wm", bazy "wm_glowny", SSL wyłączone
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - GIF zakazuje emisji spotu Neosine Forte za „wyjątkowo nieetyczne wykorzystywanie lęku przed epidemią koronawirusa”

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Ja_2020

GIF zakazuje emisji spotu Neosine Forte za „wyjątkowo nieetyczne wykorzystywanie lęku przed epidemią koronawirusa”

Ja_2020 Czw Kwi 02, 2020 11:48 am

Totalny bojkot tego syfu za tego typu akcje. Naiwni się zawsze znajdą i na tym się żeruje.
Awatar użytkownika
V

Re: GIF zakazuje emisji spotu Neosine Forte za „wyjątkowo nieetyczne wykorzystywanie lęku przed epidemią koronawirusa”

V Czw Kwi 02, 2020 11:52 am

Neosine nie jest przeciwbolowe....
Awatar użytkownika
AW

Re: GIF zakazuje emisji spotu Neosine Forte za „wyjątkowo nieetyczne wykorzystywanie lęku przed epidemią koronawirusa”

AW Czw Kwi 02, 2020 12:58 pm

Ja żądam nałożenia całkowitego zakazu prowadzenia działalności reklamowej firmie Aflofarm!!!
(ze wzmiankowaniem o tym w ustawie o radiofonii i telewizji)
Awatar użytkownika
Elka

Elka Czw Kwi 02, 2020 1:22 pm

Bigpharma to chooje.
Awatar użytkownika
thd

thd Czw Kwi 02, 2020 1:27 pm

Ta firma żeruje na naiwności ludzi. Sprzedają suplementy w opakowaniach do złudzenia przypominających leki. Aflofarm "leczy" choroby których nie ma: "Zakwaszenie organizmu", "rls zespół niespokojnych nóg". Rząd niestety nic z tym nie robi.
Awatar użytkownika
Iglo

Iglo Czw Kwi 02, 2020 5:42 pm

to samo powinni zrobić z reklamami leków homeopatycznych ;]
Awatar użytkownika
Pibloq

Pibloq Czw Kwi 02, 2020 7:39 pm

Sluszna decyzja... To żerowanie na strachu ludzi, widziałem reklamę po korona, widziałem wczesniejsze neosine - obecna na pewno została stuningowana pod kątem coronavirus
Awatar użytkownika
Gosc

Gosc Czw Kwi 02, 2020 7:43 pm

Tylko oni? Przecież co 2 reklama leków teraz sugeruje, że może być on pomocny w unikaniu zakażenia "pomocny szczególnie w dzisiejszych czasach".
Awatar użytkownika
aw

aw Czw Kwi 02, 2020 8:39 pm

"AW" napisał(a): Ja żądam nałożenia całkowitego zakazu prowadzenia działalności reklamowej firmie Aflofarm!!!
(ze wzmiankowaniem o tym w ustawie o radiofonii i telewizji)
Dodam że też i dlatego, że jest w ich reklamach niemal całkowity uniform stylistyczny - np. wymagane prawnie informacje o produkcie farmaceutycznym są u nich zapisywane czcionką Myriad, a u innych producentów czcionki są różne i zależą od reklamy
Awatar użytkownika
Znawca

Znawca Czw Kwi 02, 2020 9:35 pm

Hieny...
Awatar użytkownika
seba

seba Pią Kwi 03, 2020 12:05 am

"Iglo" napisał(a): to samo powinni zrobić z reklamami leków homeopatycznych ;]

Znam wiele przypadków, gdzie homeopatia jednak pomogła, jeden dobrze się czuje jak sobie weźmie kreske a drugi jak książkę przeczyta
Awatar użytkownika
mike

mike Pią Kwi 03, 2020 8:45 am

Zdelegalizować w trybie natychmiastowym te firmy produkujące nic dla nikogo za grubą kasę!
Awatar użytkownika
Profet

Profet Pią Kwi 03, 2020 2:39 pm

to nie pierwszy zatarg Aflofarmu z GIF, zatłuc to tałatjstwo solidną karą finansową - raz a dobrze - parędziesiąt milionów kary i znikną z rynku kanalie
Awatar użytkownika
chorowałem na grypę :P

chorowałem na grypę :P Sob Kwi 04, 2020 10:14 am

No tak, bo jak jest pandemia, to nie ma innych chorób. Chociażby grypy.
A to, że ludzie są durni, to ich problem - nie są? To dlaczego policja biega za idiotami, którym "nudzi" się na kwarantannie.
Awatar użytkownika
pacjent

pacjent Sob Kwi 04, 2020 10:17 am

"thd" napisał(a): Ta firma żeruje na naiwności ludzi. Sprzedają suplementy w opakowaniach do złudzenia przypominających leki. Aflofarm "leczy" choroby których nie ma: "Zakwaszenie organizmu", "rls zespół niespokojnych nóg". Rząd niestety nic z tym nie robi.

Taka podpowiedź. Jest ZAKAZ reklamowania leków. Wystarczy? Trzeba pomyśleć, że to co pokazują w reklamach NIE JEST LEKIEM.
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość