WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
abc

Gliński: nowy abonament RTV od 2018 roku, 6 zł miesięcznie od płatników PIT, CIT i KRUS

abc Wto Mar 07, 2017 12:55 pm

I znowu ta drobnostka czyli notyfikacja UE która uwaliła poprzednią genialną ustawę. Ciekawe czemu Pan Gliński uważa że tym razem się uda...
Awatar użytkownika
gość

Re: Gliński: nowy abonament RTV od 2018 roku, 6 zł miesięcznie od płatników PIT, CIT i KRUS

gość Wto Mar 07, 2017 1:12 pm

abonament? Mówiąc wprost : podatek na tzw. media narodowe.
Awatar użytkownika
wad

Re: Gliński: nowy abonament RTV od 2018 roku, 6 zł miesięcznie od płatników PIT, CIT i KRUS

wad Wto Mar 07, 2017 1:18 pm

"Domniemamy, że jeżeli ktoś podpisał taką umowę, to ma odbiornik telewizyjny - opisał prof. Gliński."

Domniemywać to proszę z żoną w łóżku, professore.
Awatar użytkownika
ała

ała Wto Mar 07, 2017 1:26 pm

Zobaczcie - nie ma trolli. Wszyscy płatni bojownicy skierowani na akcję zwalczania Tuska.
Awatar użytkownika
Yoyo

Yoyo Wto Mar 07, 2017 1:27 pm

A co z osobami, które nie korzystają z płatnych platform tv? Kto na nich będzie donosił... tzn. kto ich będzie sprawdzał?
Awatar użytkownika
zoo

zoo Wto Mar 07, 2017 1:30 pm

kurcze jestem Polakiem i nic co ukradne nie jest mi obce. Kradłem tyle i koniec? Wole wolnosc - PO i Nowoczesna wygrajcie wybory!
Awatar użytkownika
hola hola

hola hola Wto Mar 07, 2017 1:31 pm

Ja mam płacic???? Jako pokolenie postpostkomuchów wszystko mi sie nalezy!
Awatar użytkownika
sas

sas Wto Mar 07, 2017 1:33 pm

a jak ktos jest zwolniony, to jak ma placic z podatkiem? to jest 72 zl za rok bo rocznie sie placi podatek a jak ktos placi pare podatkow to razy np. 2 - 144 zl?
Awatar użytkownika
Zdzisiu

Zdzisiu Wto Mar 07, 2017 1:34 pm

A czy #dojna zmiana z kapłanami, premierami, ministrami, prezydentami i innymi bajpasami prezeska płaci abonament? Wątpię.
Awatar użytkownika
tell me why

tell me why Wto Mar 07, 2017 1:37 pm

zabierajcie bogatszym a nie wszystkim! Co za lole, jak wy chcecie wygrac wybory
Awatar użytkownika
walu

walu Wto Mar 07, 2017 1:39 pm

dopóki nie podpisze się dwustronnej umowy NIE TRZEBA NICZEGO PŁACIĆ 6ZETA to 3 piwa - za co mam darować?
Awatar użytkownika
dsf

dsf Wto Mar 07, 2017 1:47 pm

Rozumiem też, że w publicznej nie będzie reklam?
Awatar użytkownika
Mini_Me

Mini_Me Wto Mar 07, 2017 1:53 pm

Bubel. W moim bloku jedyną opcją posiadania internetu jest kablówka. Kilku dostawców oferujących jedynie pakiety TV+internet, których nie da się rozdzielić. A problem w tym, że telewizora nie mam od 9 lat. I dobrze mi z tym. Telewizję publiczną zakodować, niech upada.
Awatar użytkownika
TO NOWY PODATEK

TO NOWY PODATEK Wto Mar 07, 2017 1:56 pm

NAZWIJMY TO PO IMIENIU - NIE ABONAMENT A NOWY PODATEK TO BĘDZIE.

NIE CHCEMY PŁACIĆ NA TEJ SZAJS. Po za tym każdy kupuje tv za swoje pieniądze więc z jakiej paki mamy jeszcze płacić za posiadanie tego urządzenia w domu ?! Czy państwo kupuje telewizor obywatelom? no chyba nie - więc z jakiej racji jeszcze trzeba za to płacić?
Mam lodówkę i pralkę w domu - może opłata za korzystanie dodatkowo ?
Podatek od posiadania pralki ........
Awatar użytkownika
Iza

Iza Wto Mar 07, 2017 2:13 pm

Potem z 6 zł zrobią 26, bo nie obowiązuje ich żadna umowa. To jest uczciwe, prawe i sprawiedliwe??? Gdzie umowa o świadczenie usług w danej cenie?
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości