WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
lexi

Globalna awaria Facebooka, Instagrama, Messengera i Whatsappa. Możliwa przyczyna: błędne uaktualnienie protokołu BGP

lexi Wto Paź 05, 2021 6:42 am

Albicla działała, więc nie było tak źle
Awatar użytkownika
ciekawy

Re: Globalna awaria Facebooka, Instagrama, Messengera i Whatsappa. Możliwa przyczyna: błędne uaktualnienie protokołu BGP

ciekawy Wto Paź 05, 2021 6:47 am

zawsze mi powtarzano, że ani FB ani IG nie są moje. Ciekawe czy blady strach padł na influencerów przy okazji wczorajszej sytuacji
Awatar użytkownika
Teleman

Re: Globalna awaria Facebooka, Instagrama, Messengera i Whatsappa. Możliwa przyczyna: błędne uaktualnienie protokołu BGP

Teleman Wto Paź 05, 2021 7:31 am

Spełnił się mokry sen Marka Zuckerberga , o awarii Facebooka musiał poinformować na ........ Twitterze 😂😂😂
Awatar użytkownika
Gary

Re: Globalna awaria Facebooka, Instagrama, Messengera i Whatsappa. Przyczyną problem ze zmianą konfiguracji routerów

Gary Wto Paź 05, 2021 9:04 am

Ciekawe ilu ludzi nie zjadło kolacji i nie poszło spać bo nie dowiedzieli się z FB, ze już czas ha ha ha
Awatar użytkownika
Zadowolony

Re: Globalna awaria Facebooka, Instagrama, Messengera i Whatsappa. Przyczyną problem ze zmianą konfiguracji routerów

Zadowolony Wto Paź 05, 2021 9:04 am

Nie uzywam żadnej z tej aplikacji. Nie widze bym cos stracił
Awatar użytkownika
Twitter

Twitter Wto Paź 05, 2021 9:26 am

Awaria trwa wciąż tylko inna. Od ponad miesiąca czekam na odp. odnośnie braku odtwarzania animacji na profilu jako zdjęcie główne i nic, mimo że przez lata działała. Dla nich najważniejsze są algorytmy reklam.
Awatar użytkownika
Max

Max Wto Paź 05, 2021 9:56 am

Tja, no koniec świata fejsbukowych ćwoków. Jak do kibla trafić, no jak?
Awatar użytkownika
Tomekk

Tomekk Wto Paź 05, 2021 10:00 am

W pewnym sensie Sprawdził się skecz kabaretu Ani mru mru "Dzień bez facebooka"
Awatar użytkownika
Ogarnij się

Ogarnij się Wto Paź 05, 2021 10:01 am

„Spełnił się mokry sen Marka Zuckerberga , o awarii Facebooka musiał poinformować na ........ Twitterze 😂😂😂
Teleman2021-10-05 07:31140”
Tak to jest, jak używasz pojęć, których nie kumasz. Na pewno miał orgazm z tego powodu
Awatar użytkownika
anonim

anonim Wto Paź 05, 2021 10:12 am

Nie mam Twittera, Facebooka, itp. i jestem z tego dumny. Normalnym ludziom nie jest to potrzebne. Mogą wyłączyć na sto lat. Sam ten prezes Facebooka powiedział kiedyś, że użytkownicy tego "śmietnika" muszą się pogodzić z tym, że ich dane nie będą bezpieczne.
Awatar użytkownika
Sandzi

Sandzi Wto Paź 05, 2021 10:56 am

Nie zauważyłem bo nie używam bo DO niczego nie jest MI TO potrzebne dla mnie TO targowisko głupoty i próżności
Awatar użytkownika
Marcin

Marcin Wto Paź 05, 2021 11:35 am

Hm... Coś mi to troszkę nie tak wygląda, jak na taką awarię. No ale podać przyczynę można jazdą...
Awatar użytkownika
Bloo

Bloo Wto Paź 05, 2021 3:49 pm

Jest mi z tego powodu niezmiernie wszystko jedno....
Awatar użytkownika
polny wolak

polny wolak Wto Paź 05, 2021 4:07 pm

"lexi" napisał(a): Albicla działała, więc nie było tak źle

Tak, ponoc wlasnie PiSlamscy cyberterrorysci zrzeszeni w KlubachGP sa odpowiedzilalny za ten (odwetowy) atak na uosobieniu wszelkiej masci lewactwa okupujacego ten ziemski raj.
Awatar użytkownika
polny wolak

polny wolak Wto Paź 05, 2021 4:09 pm

"lexi" napisał(a): Albicla działała, więc nie było tak źle

Tak, ponoc wlasnie PiSlamscy cyberterrorysci zrzeszeni w KlubachGP sa odpowiedzilalni za ten (odwetowy) atak na uosobienie wszelkiej masci lewactwa okupujacego ten ziemski raj.
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 37 gości