WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Berta

"Głosuję na miłość" - Piróg, Szczygielski, Szpura i Grabarczyk w akcji Kampanii Przeciw Homofobii

Berta Śro Wrz 18, 2019 10:22 am

Kph... najbardziej wykluczaja organizacja w środowisku. Podzielili gejów i lesbijski na lepszych i gorszych. Na fajnych I nie fajnych. I pomyśleć, że kiedyś dawałam im 1%
Awatar użytkownika
bc

Re: "Głosuję na miłość" - Piróg, Szczygielski, Szpura i Grabarczyk w akcji Kampanii Przeciw Homofobii

bc Śro Wrz 18, 2019 10:35 am

Akcja za akcja! Byoe zdarzyc przed 13 X.
Awatar użytkownika
marketer

Re: "Głosuję na miłość" - Piróg, Szczygielski, Szpura i Grabarczyk w akcji Kampanii Przeciw Homofobii

marketer Śro Wrz 18, 2019 10:38 am

Ja zaglosuje na niskie podatki, jak mi zostanie duzo pieniedzy to milosc sobie kupie.
Awatar użytkownika
tru

tru Śro Wrz 18, 2019 10:51 am

typowi niezależni i niezawisli, czyli kampania w służbie partii opozycji
Awatar użytkownika
haha

haha Śro Wrz 18, 2019 11:54 am

ale frazesy na tych plakatach. Biedactwa nie zauważyły, że nikt im tego nie odbiera i mają te "prawa". Polecam zdecydowanie POWROT DO RZECZYWISTOŚCI.
Awatar użytkownika
tęczowy saudyjczyk

tęczowy saudyjczyk Śro Wrz 18, 2019 12:09 pm

Sugeruję te plakaty porozwieszać po meczetach, a Kampania niech zacznie działać w arabii saudyjskiej, turcji, iranie, iraku, maroko, algerii, egipcie, emiratach arabskich, omanie, PALESTYNIE (piróg miałby blisko), jordanii, syrii, katarze, kuwejcie, AFGANISTANIE skoro już maja demokrację :) Chłopaki do ROBOTY.
Awatar użytkownika
Indygo

Indygo Śro Wrz 18, 2019 12:56 pm

Matroni kampanii?! Halo, tu Ziemia :)
Awatar użytkownika
ANTEK

ANTEK Śro Wrz 18, 2019 12:59 pm

Też bym tylko myślał już tylko o miłości jak bym miał Omegę za 14k na ręku jak Pan Piróg na plakacie :D
Awatar użytkownika
poPO

poPO Śro Wrz 18, 2019 1:16 pm

"Indygo" napisał(a): Matroni kampanii?! Halo, tu Ziemia

Tylko jak odróżnić patrona kampanii od matrona kampanii??
Awatar użytkownika
Wojteq

Wojteq Śro Wrz 18, 2019 1:36 pm

Matroni? A to dobre. Prawie tok dobre jak ministra. :-) Bogowie, co za żenuła.
Awatar użytkownika
Marek U

Marek U Śro Wrz 18, 2019 2:06 pm

Cenzura, cenzura, cenzura i tyle. Tak mnie potraktowano na tym portalu gdy chciałem wyrazić swój pogląd na temat ideologii L..T.
Awatar użytkownika
Vega

Vega Śro Wrz 18, 2019 2:44 pm

A co to za ludzie? Ktoś ich zna?
Awatar użytkownika
Taka prawda

Taka prawda Śro Wrz 18, 2019 2:52 pm

I tak PIS będzie miał nie 45% a 52% poparcia
Awatar użytkownika
a

a Śro Wrz 18, 2019 3:19 pm

"tęczowy saudyjczyk" napisał(a): Sugeruję te plakaty porozwieszać po meczetach, a Kampania niech zacznie działać w arabii saudyjskiej, turcji, iranie, iraku, maroko, algerii, egipcie, emiratach arabskich, omanie, PALESTYNIE (piróg miałby blisko), jordanii, syrii, katarze, kuwejcie, AFGANISTANIE skoro już maja demokrację Chłopaki do ROBOTY.

towarzystwo wzajemnej uciśnionej adoracji nie uda się w tamte rejony, bo narobić się trzeba i głowę przy okazji stracić to więcej niż pewne....
Awatar użytkownika
och ja

och ja Śro Wrz 18, 2019 3:23 pm

"Marek U" napisał(a): Cenzura, cenzura, cenzura i tyle. Tak mnie potraktowano na tym portalu gdy chciałem wyrazić swój pogląd na temat ideologii L..T.

Nie możesz mieć innego zdania niż szanowni redaktorzy - i nie chodzi tu tylko o LGBT ale o całą lewą stronę. Np. spróbuj napisać, że wybrali beznadziejne zdjęcie Morawieckiego gdy dali cudne zdjęcie Amerykanina - cenzura leci od razu.

Pamiętaj "wszyscy są źli tylko my jesteśmy w porządku" - tak myśli dzisiejszy "dziennikarz".
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości