[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Godzic: nie ma miejsca na dwa radia wywodzące się z Trójki, dziennikarze powinni się dogadać

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Radio365

Godzic: nie ma miejsca na dwa radia wywodzące się z Trójki, dziennikarze powinni się dogadać

Radio365 Sob Paź 10, 2020 7:00 am

To mamy w Polsce demokrację czy nie
Awatar użytkownika
TKS

Re: Godzic: nie ma miejsca na dwa radia wywodzące się z Trójki, dziennikarze powinni się dogadać

TKS Sob Paź 10, 2020 7:29 am

Radio Bronek ma być jedno. Wprowadzić trzeba uroczyście Orła z Czekolady na Odchodach i rozpocząć nadawanie za kasę słuchaczy bo własnych środków szkoda bo a nuż się nie uda? Lewicowo-liberalny rynek jest zapchany jak metro w Tokio -po co kolejny radiowęzeł o "złym PiSie"?
Awatar użytkownika
Niech tam

Re: Godzic: nie ma miejsca na dwa radia wywodzące się z Trójki, dziennikarze powinni się dogadać

Niech tam Sob Paź 10, 2020 7:48 am

Jest miejsce na dwa lub lub więcej.
Razem będą miały 10-12% słuchaczy dawnej trójki.
Przecież lewica to ostoja demokracji.
Awatar użytkownika
Wwerty

Wwerty Sob Paź 10, 2020 7:55 am

Moje radio jest lepsze niż twoje bo moj ból jest lepszy niż twój. Ciekaw jestem, która stacja przytuli biznes zwany "Męskie granie". Do tej pory " towarzystwo" jechało, (zarabialo) po publicznym nadawcy jak chcialo.... Ale czasy prywaty na państwowym się skończyły. A towarzystwo wyrywa sobie ochłapy. Skończcie mówić o etosie. Kto siedzi w temacie ten wie.
Awatar użytkownika
357

357 Sob Paź 10, 2020 8:17 am

Wybieram 357 , bo tam jest większość moich ulubionych redaktorów. NŚ włączę tylko na wybrane...trójka rip/nie ma
Awatar użytkownika
Żywiec Polska

Żywiec Polska Sob Paź 10, 2020 8:25 am

Jak to kto przejmie biznes "męskie granie" ?? Oczywiście 357 z 50letnim Stelmachem w dżokejce udającym młodzieniaszka.
Awatar użytkownika
Planet

Planet Sob Paź 10, 2020 8:57 am

Mam takie pytanie: czy pan Godzic kiedykolwiek miał rację? Nie chcę hejtować, tylko podejść naukowo: czy on kiedykolwiek trafił, gdy mówił o przyszłości albo o tym, co "musi" się stać? Bardzo dziękuję za przypomnienie.
Awatar użytkownika
Barbie

Barbie Sob Paź 10, 2020 9:12 am

Podoba mi się stwierdzenie że nie można połączyć obu redakcji bo trzeba będzie zwolnić połowę ludzi ...czyli Trójka zatrudniała połowę za dużo;)
A problemem jest raczej pani Magda o której nawet pan były prezes RNS powiedział że knuje
Awatar użytkownika
Gość

Gość Sob Paź 10, 2020 9:26 am

To ile w starej Trójce pracowało Gwiazd, że podzielą się na trzy radia w pełnym składzie osobowym? I za państwowe pieniądze tak jak teraz za słuchaczy .
Awatar użytkownika
dred

dred Sob Paź 10, 2020 9:38 am

A może powstanie jeszcze trzecia czekoladowa trójka z Trójki?
Awatar użytkownika
seba

seba Sob Paź 10, 2020 9:43 am

Ze starej Trójki to i 4 radia by można zrobić, tyle tam narodu zatrudnionego było.
Warto zwrócić też uwagę, że RNŚ to typowy KOD
Radio 357 to bardziej muzyka, takie moje skojarzenia.
Włączyłem parę razy RNŚ ... i to nie dla mnie.
Czy radio z samego żebractwa w dłuższej mecie się utrzymać może? obawiam się, że nie
Awatar użytkownika
Jarek

Jarek Sob Paź 10, 2020 10:19 am

Same trole...
Awatar użytkownika
krążek w bandzie

krążek w bandzie Sob Paź 10, 2020 10:28 am

"seba" napisał(a): Warto zwrócić też uwagę, że RNŚ to typowy KOD

I to jest główny powód, dla którego powstało też 357.
Awatar użytkownika
4U

4U Sob Paź 10, 2020 10:41 am

Gdyby zrobili radia komercyjne to do zgarnięcia jest 35 mln zł które Trójka zarabiała z reklam - to było 2/3 wszystkich przychodów Polskiego Radia. LTo jest do zrobienia ale musieliby się dogadać i zmienić model funkcjonowania.
Awatar użytkownika
( | )

( | ) Sob Paź 10, 2020 10:44 am

PiS umacnia podziały. Naczelny wódz narodu i jego serdeczny przyjaciej tow czabański będą klaskać z radości jak towarzystwo radiowe będzie się zagryzać.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: uforlouboutin oraz 8 gości