[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - „Gogglebox”, „Królowe życia”, „Down the road” i „Kanapowcy” w tygodniowych maratonach TTV

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Ja_2020

„Gogglebox”, „Królowe życia”, „Down the road” i „Kanapowcy” w tygodniowych maratonach TTV

Ja_2020 Pon Kwi 20, 2020 7:39 am

Przecież są niekończące się maratony tych programów cały tydzień.
Awatar użytkownika
Widzka

Re: „Gogglebox”, „Królowe życia”, „Down the road” i „Kanapowcy” w tygodniowych maratonach TTV

Widzka Wto Kwi 21, 2020 6:56 am

Down the road i Kanapowcy to super programy. Czekam na kontynuację.
Awatar użytkownika
Ewka

Re: „Gogglebox”, „Królowe życia”, „Down the road” i „Kanapowcy” w tygodniowych maratonach TTV

Ewka Wto Kwi 21, 2020 8:48 am

Super! będzie można nadrobić :)
Awatar użytkownika
Sebastian

Sebastian Wto Kwi 21, 2020 12:16 pm

Dla mnie najbardziej podobały się programy : "Down The Road. Zespół w trasie" oraz "Kto To Kupi ?". Pierwszy program to najbardziej wzruszający program , natomiast drugi program za fajne produkty jak i bardzo szalonych prowadzących. Czekam na drugi sezon tych dwóch programów :-)
Awatar użytkownika
gość

gość Pią Maj 29, 2020 11:36 pm

kiedyś lubiłam dagmarę a teraz jak już tak długo oglądam to stwierdzam że jest zlośliwa wścibska ona musi mieć rację nawet pielgrzymka do św.Jakuba jej nie pomogła dziś obejrzałam jak zrobiła brwi jackowi żeby go ośmieszyć to jest kol.? jest rozchwiana emocjonalnie a teraz robi jazdę na stacji na myjni i obraża od wsioków ale ona może a jakby ją tak potraktować? 0 kultry to nie jest królowa bo królowa tak się nie zachowuje i zaznaczam - to nie jest hejt tylko wyznanie prawdy
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości