WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Najnowsze reklamy telewizyjne

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
Andy

Andy Wto Lis 20, 2007 2:19 pm

Rewelacja! Jeśli czekolada jest tak dobra jak reklama, to wróżę sukces!

-----
Link do komentowanego artykułu:<br /><a href="http://www.wirtualnemedia.pl/multimedia.htm?media_id=2136791">Goplana. Pełna uczuć</a>
Awatar użytkownika
gilbi

gilbi Wto Lis 20, 2007 2:25 pm

GRATULUJE pomyslu!

Bardzo oryginalne jak na czekolade. Ciekawe I mile dla oka. A co do smaku - trzeba szybko sprobowac!
Awatar użytkownika
hubissan

hubissan Wto Lis 20, 2007 3:09 pm

Rzeczywiście robi wrażenie !!
To jest jedna z nielicznych reklam, które można wielokrotnie oglądać i zupełnie nie czuć potrzeby przełączania programu w TV.
Awatar użytkownika
zina

zina Śro Lis 21, 2007 11:04 pm

bardzo ładny spot.
Awatar użytkownika
voytajech

voytajech Pią Lis 23, 2007 2:03 pm

Reklama z pewnością pomysłowa i wykorzystująca do bólu zdolności plastyczne kreatorów jak i nowoczesne technologie. Ale - niestety - do mnie kompletnie nie przemawia - kojarzy mi się z faktem topienia się czekolady - czytaj: paćkania się - czekolady powinny być sprzedawane Z LODÓWEK - najstarsi wiedzą, że czekoladowa tabliczka się ŁAMIE, a nie wygina - o czym nie wiedzą nie tylko małe sklepiki, ale i duże markety - kupiliście kiedyś czeko w upał??? Ja paciek nie jadam - to jest reklama owijek i mdłych (z paćkającego się ciepła) sugestii, a nie tego co czekolada ma w sobie i co powoduje, że się po nią sięga! I to tyle :)
Awatar użytkownika
Gość

Gość Sob Lis 24, 2007 3:47 pm

W mojej opinii lejąca się czekolada jest bardzo smakowita. Mi kojarzy się z jesiennymi wieczorami w kawiarni przy filiżance gęstej, gorącej czekolady z dodatkiem likieru amaretto. A taka czekoladka w papierku, to ta sama przyjemność tylko, że w wersji domowej. Dla mnie jest to bardzo smakowity, romantyczny, ciepły obrazek. 100 razy fajniejszy niż reklamy proszku do prania.
Awatar użytkownika
smok

smok Sob Gru 01, 2007 10:45 pm

Genialna muzyka!
Awatar użytkownika
Ladymoon Aisha

Ladymoon Aisha Sob Gru 29, 2007 8:28 pm

Mój ulubiony spot... jestem maniaczką pod względem fantastycznych kini :P Wiem że jestem śmieszna, ale zwisa mi to i powiewa :D
Wróć do Multimedia

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości