WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
piotr

Górniak, Pietrzak, Las Ketchup i Lou Bega w koncercie TVP „#Murem za polskim mundurem”

piotr Śro Gru 01, 2021 6:37 pm

to jest najbardziej losowa wyliczanka wykonawców, jaką w życiu widziałem
jestem więcej, niż zachwycony ❤
Awatar użytkownika
kowalik

Re: Górniak, Pietrzak, Las Ketchup i Lou Bega w koncercie TVP „#Murem za polskim mundurem”

kowalik Śro Gru 01, 2021 6:41 pm

A ten stary komuch Pietrzak, to co zaśpiewa? "Na barykady, ludu roboczy czerwony sztandar do góry wznieś"?
Awatar użytkownika
walter

Re: Górniak, Pietrzak, Las Ketchup i Lou Bega w koncercie TVP „#Murem za polskim mundurem”

walter Śro Gru 01, 2021 6:41 pm

Patrząc na listę artystów to raczej: #SzuremZaPolskimMundurem
Awatar użytkownika
krol

krol Śro Gru 01, 2021 6:41 pm

Zatrzymajcie tego Matriksa, ja wysiadam
Awatar użytkownika
Towarzysz

Towarzysz Śro Gru 01, 2021 6:46 pm

ale poruta to festiwal piosenki żołnierskiej w Kołobrzegu za komuny służy za wzór, a ten prowadzący funkcjonariusz z tvpis to wręcz żałosne, te polskie „gwiazdy“ to ostatni sort jaki można sobie wyobrazić, czy Maryla też będzie?
Awatar użytkownika
Tomasz

Tomasz Śro Gru 01, 2021 6:58 pm

Już lewactwo wyje. Bardzo dobrze, macie wyć.
Awatar użytkownika
Laska Marszałkowska

Laska Marszałkowska Śro Gru 01, 2021 7:20 pm

No to będzie z OSIEM GWIAZD!
Awatar użytkownika
Ręce i spodnie opadają

Ręce i spodnie opadają Śro Gru 01, 2021 7:53 pm

To są jakieś jaja?!?! To tak jakby zorganizować koncert z okazji katastrofy smoleńskie, a Las Ketchupy jeszcze żyją?
Awatar użytkownika
Iryk

Iryk Śro Gru 01, 2021 8:04 pm

Śmiechu warte tego nie idzie oglądać
Awatar użytkownika
Endriu49

Endriu49 Śro Gru 01, 2021 8:04 pm

A ci inni podobno wybitni artyści będą śpiewać dla migrantów i dla Łukaszenki bo w nosie mają Polskich żołnierzy.
Awatar użytkownika
Zijka

Zijka Śro Gru 01, 2021 8:20 pm

Ależ dzielą nas, Polaków. Przecież nikt nie jest „przeciw mundurowi” w sensie ogólnym. Nikt nie domaga się zniesienia armii, straży czy policji. Natomiast wielu ludzi - w tym ja - z przerażeniem patrzy na sposób interwencji, który prowadzi do śmierci ludzi wobec których ta interwencja jest prowadzona. W cywilizowanym państwie takie rzeczy nie mogą mieć miejsca. I nieważne czy ktoś chce wejść legalnie, czy nie. Interwencja nie może prowadzić do śmierci. Sorry, ale 38 milionowy kraj może inaczej poradzić sobie z grupa kilku tysięcy ludzi. Ci funkcjonariusze, którzy tak robią, hańbią polski mundur i przynoszą wstyd pozostałym. Jestem temu przeciwna i jako Polka mam prawo się z tym nie zgadzać. Jestem też zażenowana tym, że ktoś nazywa mnie piąta kolumną, albo wmawia mi, że jestem przeciwna polskiemu mundurowi. To są łgarstwa. Dziel i rządź - mówi stara maksyma. I tak z nami robią. Nie dajmy się. Możemy mieć różne zdania. Wszyscy mamy do tego prawo. Nie dajmy się im skłócić.
Awatar użytkownika
grzegorz

grzegorz Śro Gru 01, 2021 8:23 pm

Murem za polskim mundurem. Dziękuję Paniom i Panom z Wojska Polskiego i Strazy Granicznej za służbę. Dzięki wam czujemy się bezpiecznie.
Awatar użytkownika
grzegorz

grzegorz Śro Gru 01, 2021 8:26 pm

"Zijka" napisał(a): Ależ dzielą nas, Polaków. Przecież nikt nie jest „przeciw mundurowi” w sensie ogólnym. Nikt nie domaga się zniesienia armii, straży czy policji. Natomiast wielu ludzi - w tym ja - z przerażeniem patrzy na sposób interwencji, który prowadzi do śmierci ludzi wobec których ta interwencja jest prowadzona. W cywilizowanym państwie takie rzeczy nie mogą mieć miejsca. I nieważne czy ktoś chce wejść legalnie, czy nie. Interwencja nie może prowadzić do śmierci. Sorry, ale 38 milionowy kraj może inaczej poradzić sobie z grupa kilku tysięcy ludzi. Ci funkcjonariusze, którzy tak robią, hańbią polski mundur i przynoszą wstyd pozostałym. Jestem temu przeciwna i jako Polka mam prawo się z tym nie zgadzać. Jestem też zażenowana tym, że ktoś nazywa mnie piąta kolumną, albo wmawia mi, że jestem przeciwna polskiemu mundurowi. To są łgarstwa. Dziel i rządź - mówi stara maksyma. I tak z nami robią. Nie dajmy się. Możemy mieć różne zdania. Wszyscy mamy do tego prawo. Nie dajmy się im skłócić.
Co ty pied....sz. Kto przywiozł tych emigrantów na granicę Polski. Przeciez to jest zorganizowana akcja Lukaszenki i Putina ktory zwozi tych emigrantów ekonomicznych samolotami z Irak i Afganistanu. Rzucają w naszych żolnierzy kamieniami, kłodami a my nie mozemy nawet uzyc armatki wodnej bo zaraz jest wycie lewaków i Ochojskiej razem z całym tvn. Puknij się w łeb.
Awatar użytkownika
zartuje przeciez

zartuje przeciez Śro Gru 01, 2021 8:36 pm

a koncert poprowadzi... Ku*** Szatan ;)
Awatar użytkownika
aserehe

aserehe Śro Gru 01, 2021 8:41 pm

"Tomasz" napisał(a): Już lewactwo wyje. Bardzo dobrze, macie wyć.

To jest śmiech, drogie prawowactwo. Tak wygląda śmiech.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 69 gości