WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
AleToJużByło

„Gotowi do gotowania. Start” nowym codziennym show TVP2. Prowadzącą Marzena Rogalska

AleToJużByło Wto Sie 20, 2019 6:32 am

Było już wiele lat temu. Nazywało się SmaczneGo prowadziła Olga Bończyk. TVP2
Awatar użytkownika
Miki

Re: „Gotowi do gotowania. Start” nowym codziennym show TVP2. Prowadzącą Marzena Rogalska

Miki Wto Sie 20, 2019 7:43 am

Fajna inspiracja kulinarna.
Awatar użytkownika
Miki

Re: „Gotowi do gotowania. Start” nowym codziennym show TVP2. Prowadzącą Marzena Rogalska

Miki Wto Sie 20, 2019 7:46 am

Kolejny program. Tvp szaleje, kurski otworzyl portfel
Awatar użytkownika
Krysia

Krysia Wto Sie 20, 2019 7:55 am

25 zl to akurat bardzo dobra kwota. Nie przesadzili. Realna. Z checia zobacze program.
Awatar użytkownika
Franca

Franca Wto Sie 20, 2019 8:12 am

Może to i nawet sposób na sukces, dać krótkie, szybkie, dynamiczne i pomysłowe programy po sobie w tym paśmie. Akurat ten o gotowaniu podoba mi się dużo bardziej niż teściowe. Często sama mam problem z pomysłami na obiad a tu info jak w małej sumie ugotować rzeczy biedry. Biedre mam pod domem.
Awatar użytkownika
iop

iop Wto Sie 20, 2019 8:18 am

czyli teraz już Film o Motylku" już nie poleci ;)
Awatar użytkownika
Tomasz

Tomasz Wto Sie 20, 2019 8:24 am

Może ten program trochę wydrukuje społeczeństwo jak urozmaicić obiad w niskiej cenie.
Awatar użytkownika
Tomasz

Tomasz Wto Sie 20, 2019 8:56 am

Może ten program trochę wydrukuje społeczeństwo jak urozmaicić obiad w niskiej cenie.
Awatar użytkownika
Anna

Anna Wto Sie 20, 2019 9:32 am

Uczciwa propozycja. Biedronka dlugo szukala swojego miejsca. To fajny format. Znam z zagranicy.
Awatar użytkownika
K.

K. Wto Sie 20, 2019 9:57 am

wszystko byłoby fajnie gdyby.........
Programy kulinarne w tv - pełno, ba kanały tv tematyczne tematyka kulinarna - mało?
jeszcze jeden?

czekam na kanał, programy, stacje tematyka - fotografia w szerokim zakresie od kamera obscura po tryb manualny w bezlusterkowcach ;)
Awatar użytkownika
JJJ

JJJ Wto Sie 20, 2019 10:59 am

Jasny przekaz. 25 zł za obiad przygotowany w 20 minut z produktów z Biedronki. Inspiracja, nauka i to ze składników dostępnych od ręki.
Awatar użytkownika
aga_tgk

aga_tgk Wto Sie 20, 2019 11:00 am

Zapowiada się super program! Oglądałam brytyjską wersje i ciesze się, że w końcu będzie u nas!
Awatar użytkownika
NielubieTVP

Re: „Gotowi do gotowania. Start!” nowym codziennym show TVP2. Prowadzącą Marzena Rogalska

NielubieTVP Wto Sie 20, 2019 11:35 am

nie oglądam patologiej TVP
Awatar użytkownika
debruyne

Re: „Gotowi do gotowania. Start!” nowym codziennym show TVP2. Prowadzącą Marzena Rogalska

debruyne Wto Sie 20, 2019 11:53 am

Nareszcie coś nowego, ile można oglądać te master chefy.
Awatar użytkownika
eter

eter Wto Sie 20, 2019 2:44 pm

"Franca" napisał(a): Może to i nawet sposób na sukces, dać krótkie, szybkie, dynamiczne i pomysłowe programy po sobie w tym paśmie. Akurat ten o gotowaniu podoba mi się dużo bardziej niż teściowe. Często sama mam problem z pomysłami na obiad a tu info jak w małej sumie ugotować rzeczy biedry. Biedre mam pod domem.

Biedrę to właściwie każdy ma pod domem.
A ten program to po prostu kolejna "sprzedażówka". Kolejne widełki do reklam, taki trochę dłuższy spot reklamowy i tyle.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości