WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Drex

GoWork zaostrza zasady wpisów o pracodawcach, w kampanii Bogusław Linda (wideo)

Drex Sob Paź 12, 2019 7:57 am

Krytyka to nie hejt
Awatar użytkownika
NoWork

Re: GoWork zaostrza zasady wpisów o pracodawcach, w kampanii Bogusław Linda (wideo)

NoWork Sob Paź 12, 2019 3:42 pm

Czy to prawda, że kiedy powstawał GoWork celowo wpisywano tam negatywne opinie, a potem proponowano obsmarowanym pracodawcom pakiety, dzięki którym usuwano negatywne opinie. Powiedziała mi to jakiś czas temu osoba z branży HR, ale jakoś nie chce mi się w to wierzyć. Bardzo często korzystam z tego portalu i uważam, że jest pomocny przed spotkaniem w sprawie pracy.
Awatar użytkownika
co to jest

Re: GoWork zaostrza zasady wpisów o pracodawcach, w kampanii Bogusław Linda (wideo)

co to jest Sob Paź 12, 2019 3:57 pm

"GoWork uruchomiło w internecie (m.in. w social mediach i na YouTube)"

Serwis internetowy uruchomił coś w internecie? To działał poza internetem?
Awatar użytkownika
to to jest

to to jest Nie Paź 13, 2019 6:58 pm

"co to jest" napisał(a): "GoWork uruchomiło w internecie (m.in. w social mediach i na YouTube)"

Serwis internetowy uruchomił coś w internecie? To działał poza internetem?

No na przykład mógł uruchomić w kampanię w TV, outdoorze, na eventach itp. itd.
Awatar użytkownika
criticus

criticus Nie Paź 13, 2019 7:03 pm

"Drex" napisał(a): Krytyka to nie hejt

Krytyka (łac. criticus – osądzający) – analiza i ocena dobrych i złych stron z punktu widzenia określonych wartości (np. praktycznych, etycznych, poznawczych, naukowych, estetycznych, poprawnych) jako niezbędny element myślenia.
Właśnie tak najczęściej opisują tam swoich byłych pracodawców zwolnieni pracownicy.
Awatar użytkownika
Karol

Karol Pon Paź 14, 2019 8:54 am

Prawda, pracowałem tam w tym czasie
Awatar użytkownika
przecinek

przecinek Pon Paź 14, 2019 9:59 am

usuńcie ten błędnie postawiony przecinek! oczy bolo!
Awatar użytkownika
Janusz

Janusz Wto Paź 15, 2019 10:11 am

Jeszcze dużo musicie się nauczyć od OLX jak zrobić taką kampanię..
Awatar użytkownika
Pracownik

Pracownik Czw Paź 31, 2019 6:36 pm

Czytałem opinie nt firm w których kiedyś pracowałem i na każda negatywna opinie mój były pracodawca bardzo ciężko zapracował. Niestety.
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: admin oraz 3 gości