WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
AntyKiedysSluchaczka

„Gra wstępna” nowym programem Antyradia i „Playboya”. Prowadzącymi Joanna Zientarska, Rafał Jemielita i Robert Ziębiński

AntyKiedysSluchaczka Pią Lis 09, 2018 1:22 am

Uwielbiałam to radio gdy powstawało, ale później coraz bardziej prezenterzy stwarzali wrażenie, że mówią do coraz bardziej prymitywnego słuchacza. Suchary, proste komunikaty, zero niezwykłości, zero oryginalności z jaką powstawało antyradio. Szkoda, bo mam wrażenie, że celują w jeszcze głupszego słuchacza niż eska dla małolatów. A piszę to z tego powodu, że chcę ale nie mam motywacji żeby sprawdzić jak wygląda nowa pozycja w ramówce. Bo obawiam się na jaki poziom trafię..
Awatar użytkownika
Mateusz

Re: „Gra wstępna” nowym programem Antyradia i „Playboya”. Prowadzącymi Joanna Zientarska, Rafał Jemielita i Robert Ziębiński

Mateusz Pią Lis 09, 2018 2:04 am

Zabawa z tego że jesteśmy śmieszni. To już było dekady temu.
Awatar użytkownika
dr Kidler

Re: „Gra wstępna” nowym programem Antyradia i „Playboya”. Prowadzącymi Joanna Zientarska, Rafał Jemielita i Robert Ziębiński

dr Kidler Pią Lis 09, 2018 1:33 pm

Zientarska i Jemielita, no, no, zapowiada się interesująco. Tylko ta pora. Na dodatek piątkowa.
Awatar użytkownika
natka

natka Pią Lis 09, 2018 7:09 pm

chcemy Pawelca w Antyradiu!
Awatar użytkownika
Marek_B

Marek_B Śro Lis 14, 2018 10:42 am

Kocham ciężkie granie, rocka ale nie słucham Antyradia, bo grają jakieś popłuczyny a prowadzący to królowie sucharów :\

jedyne ciężkie granie jakie udało mi się namierzyć w eterze jest w Kampusie. a żadna stacja z rockiem w dna nie jest w stanie grać muzy, która jest niepokorna, ciężka, bezkompromisowa. lipa
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości