WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
lover-kiss-kiss

"Grają lepiej w reklamach niż w kadrze...". Marki zbiorą cięgi za kadrę Nawałki?

lover-kiss-kiss Wto Cze 26, 2018 7:04 am

"Niedługo startują przygotowania do eliminacji Euro 2020 i do pierwszych wiosennych meczów kibice na pewno już przeboleją porażkę na mundialu w Rosji"

niestety taka prawda :( "polacy nic sie nie stalo" i pompujemy balonik na nowo na euro 2020..........
Awatar użytkownika
zen

Re: "Grają lepiej w reklamach niż w kadrze...". Marki zbiorą cięgi za kadrę Nawałki?

zen Wto Cze 26, 2018 7:26 am

Pamietam pod koniec maja jak stalem do kasy w jedmym z marketow klientka uslyszala od kasjerki " niech pani przyjdzie w dzien dziecka to beda albumy z pilkarzami po 4.99", a ja dodalem " a jak pani przyjdzie 25 czerwca to beda po 99 groszy lub gratis do zakupow " ;)
Awatar użytkownika
pavv

Re: "Grają lepiej w reklamach niż w kadrze...". Marki zbiorą cięgi za kadrę Nawałki?

pavv Wto Cze 26, 2018 8:06 am

Po ile są teraz albumy w Biedrze? Ostatnio widziałem w promocji po 9,99, ale to było przed meczem.
Awatar użytkownika
Reklamy

Re: "Grają lepiej w reklamach niż w kadrze". Marki zbiorą cięgi za kadrę Nawałki?

Reklamy Wto Cze 26, 2018 8:47 am

"lover-kiss-kiss" napisał(a): "Niedługo startują przygotowania do eliminacji Euro 2020 i do pierwszych wiosennych meczów kibice na pewno już przeboleją porażkę na mundialu w Rosji"

niestety taka prawda "polacy nic sie nie stalo" i pompujemy balonik na nowo na euro 2020..........
Niestety, ale ci wszyscy którzy dymali piłkarski balonik, obecnie są oburzenie iż ludzie generalnie są wnerwieni. Pawda jest bolesna, piłkarzyki plus ci wszyscy którzy się kręcą koło kadry narodowej, kasują spore pieniądze....za nic :P Czy marki, firmy,produkty którzy wpakowali kasę w reklamę swoich produktów, wykorzystując w/w stracą ? Już stracili, emocje opadły i już bardzo niewielu zwraca uwagę na to co i kto reklamował :D Są firmy które zawsze podchodziły z dużą ostrożnością, do umieszczania znanych osób w kampaniach reklamowych. I bardzo dobrze na tym wychodzą.
Awatar użytkownika
Gość

Re: "Grają lepiej w reklamach niż w kadrze". Marki zbiorą cięgi za kadrę Nawałki?

Gość Wto Cze 26, 2018 8:59 am

To właśnie mnie intrygowało, że ktoś zaplanował te kampanie na dłużej niż do dnia pierwszego meczu.
Awatar użytkownika
Maria Fort

Maria Fort Wto Cze 26, 2018 9:11 am

Polski klient głupi przed i po porażce.
Awatar użytkownika
Jacek

Jacek Wto Cze 26, 2018 9:23 am

"pavv" napisał(a): Po ile są teraz albumy w Biedrze? Ostatnio widziałem w promocji po 9,99, ale to było przed meczem.

Wczoraj byłem w Biedronce pani kasjerka przy kasie dawała naklejki do każdych zakupów .Nie było chętnych
Awatar użytkownika
Miska

Miska Wto Cze 26, 2018 9:26 am

"Jacek" napisał(a):
"pavv" napisał(a): Po ile są teraz albumy w Biedrze? Ostatnio widziałem w promocji po 9,99, ale to było przed meczem.

Wczoraj byłem w Biedronce pani kasjerka przy kasie dawała naklejki do każdych zakupów .Nie było chętnych

E tam, przed porażką też mało kto brał. No chyba, że dla dzieciaków, ale tak dla siebie to po co? Nie dajmy się zwariować...
Awatar użytkownika
Dirty Sheets

Dirty Sheets Wto Cze 26, 2018 10:28 am

Racja, grali w reklamach czesciej niż biegali na boisku i to jest wyraźnie, wysoko, w złym stylu.
W związku z tym nalezy przypomnieć,że polski odbiorca jest pamietliwy i mściwy, to wynika z naszej historii,
i obecnego odgrzewania starych kotletow historycznych.
Oj przełoży się to na trwałe działania zakupowe i to z nawiązką. Tego w tych krótkotrwałych excelach nie uwzgledniliscie :)
Awatar użytkownika
m.

m. Wto Cze 26, 2018 10:31 am

Porażka porażką, ale styl - kompromitacja i kompletny brak woli walki, fatalene przygotowanie i niesnaski w kadrze.... Gorzej od nas zaprezentowała się jedynie Panama, powodują że co najmniej na te 3 miesiące i jako kibice i jako konsumenci nikt tych twarzy oglądać nie chce. Tylko irytują. Gra i reklamy też.
Awatar użytkownika
KotJK

KotJK Wto Cze 26, 2018 11:26 am

"Kibice potrafią oddzielić" - to jaki jest sens tych kampanii nakręcanych wizerunkiem piłkarzy? Prawda jest taka że marketerzy teraz mydla oczy klientom, którzy wydali kasę na kampanie.
Awatar użytkownika
maxxx golonko

maxxx golonko Wto Cze 26, 2018 11:43 am

a mi to zwisa i powiewa !!!
Awatar użytkownika
pozytywny

pozytywny Wto Cze 26, 2018 11:51 am

Wszyscy którzy choć trochę mają do czynienia z reklamą i produkcją wiedzą, że czas poświęcony przez "naszych" na nagranie to pikuś i nie ma nic wspólnego z wynikiem. Sportowcy na całym świecie korzystają ze swojej popularności. I dobrze, bo zwykle ciężko na nią zapracowali, zwykle dużo ciężej niż malowani celebryci. A że sportowo nie wyszło to inna sprawa, taki jest sport. Za chwilę Liga Narodów i eliminacje Euro - nowe wyzwania, nowe emocje i gramy dalej. PS. a do tego chciałbym żeby pod wodzą Nawałki, nie mieliśmy takiego trenera do tej pory pod każdym względem.
Awatar użytkownika
pavv

pavv Wto Cze 26, 2018 12:20 pm

"Miska" napisał(a):
"Jacek" napisał(a):

E tam, przed porażką też mało kto brał. No chyba, że dla dzieciaków, ale tak dla siebie to po co? Nie dajmy się zwariować...

W mojej okolicy tojtoja okleili tymi nalepkami.
Awatar użytkownika
zły

zły Wto Cze 26, 2018 12:40 pm

Czuję złość i bezradność, nie mam wpływu na to kto gra w reprezentacji, kto ich trenuje i kto zarządza całym tym cyrkiem ale mam wpływ na to co kupuję i obiecuję wam że nie kupię ŻADNEGO produktu reklamowanego przez tych którzy zawalili ten mundial
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości