WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
u

Re: Grażyna Torbicka z audycją „Kocham cię kino” w Radiu ZET

u Pon Sty 07, 2019 9:06 pm

szkoda, ze w takich godzinach ;-(
Awatar użytkownika
Iwona

Iwona Pon Sty 07, 2019 9:37 pm

"Swordfish" napisał(a): Torbicka z radiem mi się zupełnie nie kojarzy. Na krótki 2-3 minutowy felieton może się nada. Ale utrzymać uwagę słuchaczy przez godzinę jest już trudniej. W radiu pracuje się głosem, a nie fryzurą i makijażem. Kiedyś podobnie próbowano angażować Macieja Orłosia w Inforadiu (obecnie Tok FM). I wyszło średnio, gdyż Agora szybko rozwiązała umowę z Orłosiem. Uważam, że lepiej zaangażować do magazynu filmowego kogoś świeższego (patrz kanały z recenzjami na YouTube - Sfilmowani, Brody z Kosmosu). Torbicka będzie zamulać swoją nadmierną egzaltacją i zachwytem nad wszystkim. Podejrzewam, że skończy się sztucznymi wywiadami jak jest wspaniale z twórcami wybieranymi ze stałego klucza towarzystwa wzajemnej adoracji.
Dokładnie tak jest. Ona zanudzi słuchaczy totalnie. Nie kojarzę jednego jej zdania o jakimkolwiek filmie, które zapadłoby mi w pamięć. Żadnych własnych przemyśleń, żadnego wyrazistego skojarzenia, żadnego oryginalnego sądu. Same zachwyty , egzaltacja i nuda. Abstrachując od fryzury i uśmiechu, jest bardzo słabą dziennikarką.
Awatar użytkownika
Pic na wodę fotomontaż

Pic na wodę fotomontaż Pon Sty 07, 2019 9:50 pm

Z całym szacunkiem dla pani Grażyny - ZETka idzie na dno i rozpaczliwe próby ratowania tego tonącego okrętu znanymi nazwiskami od Torbickiej po Stuhra to tylko granie na zwłokę przed przejęciem marki w stylu Orbana. Czesi przeinwestowali (lub celowo zawyżono im cenę) i teraz muszą robić wszystko, by stworzyć pozory, że ten medialny gniot jest opłacalny. A za chwilę nowy właściciel i tak zrobi w prawo zwrot.
Awatar użytkownika
V78

V78 Pon Sty 07, 2019 10:01 pm

Torbicka, marka sama w sobie. Jak mało kto dziś - ma coś do powiedzenia.
Awatar użytkownika
Roko

Roko Pon Sty 07, 2019 10:35 pm

I tak Pacyna najbardziej irytuje
Awatar użytkownika
chaczka

chaczka Pon Sty 07, 2019 11:10 pm

Ja akurat pamiętam relacje Torbickiej w Zetce z festiwali i... to było bardzo dobre. Nawet dziwiłam się, że nie skorzystają z niej bardziej. Co do oceny dj-ów - kwestia gustu. Ja akurat nie przepadam za Michałowskim, a uwielbiam Korościela. Lubię też Kołodziejską i Kasprzyka. Robi się ciekawie!
Awatar użytkownika
Tom

Tom Pon Sty 07, 2019 11:32 pm

"and" napisał(a):
"Aleksander Michalski" napisał(a): Nic nie uratuje Radia Zet. To jest niewiarygodnie miałkie radio ze słabymi prowadzącymi wśród których najgorsi są Kołodziejska i Wojciechowski.

Akurat Wojciechowski jest jednym z najlepszych w tej stacji. Według mnie Wojciechowski to czołówka dziennikarzy muzycznych w tym kraju. Kopalnia wiedzy o muzyce i prawdziwa pasja. Szkoda że jego Zet na punkcie muzyki nadawane jest teraz tylko w piątki.
Dobrze, że wraca "Uważam ZET" szkoda tylko że nie w starym składzie Michałowski - Korościel. Mam jednak nadzieje że i duet Michałowski - Pacyna da radę. Co do Kołodziejskiej, zgadzam się z oceną.

Wiedzę to może i ma ale sposób prowadzenia przez niego audycji jest koszmarny. Mało dynamizmu w jego audycji powoduje, że słuchając tego Pana po prostu chce się zmienić stację.
Awatar użytkownika
Tom

Tom Pon Sty 07, 2019 11:33 pm

"Roko" napisał(a): I tak Pacyna najbardziej irytuje

Jest najlepszym żeńskim głosem tej stacji.
Awatar użytkownika
lol

lol Wto Sty 08, 2019 12:20 am

"Bsrt" napisał(a): Poranek Korościel i Michałowski był dobry nie było potrzeby go ruszać. Błędem naczelnych zetki jest marginalizowanie Kasprzyka i Radzikowskiego, a wysuwanie Prądzyńskiego i Łukasika. Audycje pani Torbickiej powinny być w Weekend np w niedzielę.

a kto to jest Prądzyński, panie ekspercie?
Awatar użytkownika
joł

joł Wto Sty 08, 2019 12:37 am

Torbicka nie jest osobowością radiową. Jest przezroczysta, bez charyzmy. Grzeczna, uładzona i choć elokwentna, to przyciąga uwagę... urodą. Później wiedzą itd. W radiu nie widać tej, przemijającej zresztą, urody. Nie wypowiada opinii, które byłyby kontrowersyjne i stanowiły zaczyn ciekawej polemiki. Jest jak pyszne ciastko, ale tylko raz na jakiś dłuższy czas. Plus , oczywiście, niezła w prowadzeniu imprez. Tam, gdzie trzeba elegancji i kultury osobistej.
Awatar użytkownika
Szymon

Szymon Wto Sty 08, 2019 1:12 am

Pani Torbicka w radiu? Z tym nieradiowym głosem?
Awatar użytkownika
Osiedlowymonitoring

Osiedlowymonitoring Wto Sty 08, 2019 3:24 am

"Tom" napisał(a):
"and" napisał(a):
"Aleksander Michalski" napisał(a): Nic nie uratuje Radia Zet. To jest niewiarygodnie miałkie radio ze słabymi prowadzącymi wśród których najgorsi są Kołodziejska i Wojciechowski.

Akurat Wojciechowski jest jednym z najlepszych w tej stacji. Według mnie Wojciechowski to czołówka dziennikarzy muzycznych w tym kraju. Kopalnia wiedzy o muzyce i prawdziwa pasja. Szkoda że jego Zet na punkcie muzyki nadawane jest teraz tylko w piątki.
Dobrze, że wraca "Uważam ZET" szkoda tylko że nie w starym składzie Michałowski - Korościel. Mam jednak nadzieje że i duet Michałowski - Pacyna da radę. Co do Kołodziejskiej, zgadzam się z oceną.

Wiedzę to może i ma ale sposób prowadzenia przez niego audycji jest koszmarny. Mało dynamizmu w jego audycji powoduje, że słuchając tego Pana po prostu chce się zmienić stację.
Jest męczący i usypiający. Nie potrafi się też uśmiechnąć do słuchaczy. Brak mu luzu. W wieczornym radiu potrzebuję kogoś z fajną energią. Świetnie sprawdza się w tej roli Sasowski w Vox. Ma świetny kontakt ze słuchaczami
Awatar użytkownika
ton nadaje

ton nadaje Wto Sty 08, 2019 7:17 am

Godnie. Szkoda, ze nie w czwartki 21-23, zamiast gliupkowatego Halo Zet. Wtedy całe pasmo od poniedziałku do piątku byłoby spójne w rozumieniu osobowości.
Awatar użytkownika
Soso

Soso Wto Sty 08, 2019 9:13 am

Dwie gwiazdy telewizyjne za jedną prawdziwą radiową. Ach te nawiązania do tytułów TVP i te sentymenty do najlepszego okresu w swoim życiu. To se ne wrati
Awatar użytkownika
Dobra robota

Dobra robota Wto Sty 08, 2019 10:53 am

Wreszcie jakieś osobowości i tylko ten Nosel tam nie pasuje.
Bardzo mi te wieczory odpowiadają, ale akurat w czasie Nosela w czwartki Wojciechowski jest w ChilliZet więc dla mnie ok.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości