WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
iwa

Re: Grupa Onet-RAS Polska testuje facebookowy system komentarzy. „Dobrze wpływa na jakość dyskusji”

iwa Wto Lut 27, 2018 12:08 pm

właśnie zauważyłam, że żeby zamieścić swoją opinię to trzeba się zalogować...tyle, że nie jestem użytkownikiem żadnego portalu społecznościowego bo mnie to nie rajcuje...i co wtedy Onecie ??? niemądry plan, stracicie na tym, bo jak ktoś jest na FB czy Twiterze to już do Was nie będzie zaglądał...poza tym to mi pachnie cenzurą...
Awatar użytkownika
głupi i bardzo zły pomysł

Re: Grupa Onet-RAS Polska testuje facebookowy system komentarzy. „Dobrze wpływa na jakość dyskusji”

głupi i bardzo zły pomysł Wto Lut 27, 2018 12:10 pm

Głupi i beznadziejny pomysł - chyba oni sami o tym wiedzą ale wybierają coś gorszego i głupiego... Ja też już zacząłem nie zwracać uwagi na artykuły na onet.pl gdyż pod artykułami widać teraz ten głupi facebookowy system komentarzy - nie lubię też ogólnie Facebook...
Awatar użytkownika
Obiektywny

Obiektywny Wto Lut 27, 2018 12:25 pm

Nieważne jak ogrywane są komentarze, bo przy słabych treściach, krótkich, z błędami, przyciągającymi sensacją i tak nie pomogą uratować serwisu. Jestem zażenowany jakością treści na SG onetu. Jeszcze 2-3 lata temu był tam ciekawy i unikatowy content (nawet przedruki z poważniejszych tytułów). Teraz nie trzeba nawet robić scrolla, aby zobaczyć jakiś clickbait :/ Szkoda, że zeszli do poziomu wp...
Awatar użytkownika
HEj!

HEj! Wto Lut 27, 2018 12:35 pm

Koniec-"onet-u"!...,i po reklamie!
Awatar użytkownika
Powrót do klasycznego Forum-komentarzy w-"onet-cie"-to ratunek dla tej Firmy,oraz załogi,HEj!

Powrót do klasycznego Forum-komentarzy w-"onet-cie"-to ratunek dla tej Firmy,oraz załogi,HEj! Wto Lut 27, 2018 12:43 pm

....fotka adekwatna do tego,co teraz wyprawiają w-"onet-cie"!Forum-dyskusje-wpisy-komentarze,które zostały bezprawnie usunięte-stanowiły o popularności tego portalu Społecznościowego,oraz korzyści finansowych jakie osiągali w tej Firmie-dzięki Forumowiczom!
Awatar użytkownika
świat zmierza ku zagładzie

świat zmierza ku zagładzie Wto Lut 27, 2018 1:03 pm

Szkoda też będzie jak onet.pl zbliży się lub będzie zbliżał coraz bardziej do poziomu wp.pl - ten portal to naturalnie największe dno... nigdy już tam nie zaglądam - ale też jak onet.pl zmierza w tym samym kierunku aby być jeszcze bardziej beznadziejny we wszystkim jak wp.pl - to niech tak będzie (...) w końcu szybciej upadną potem te i tak nic nie warte twory śmieciowe w ty głupim złym świecie który odznacza się upadkiem, głupotą już chyba we wszystkim...
Awatar użytkownika
dfgdg

dfgdg Wto Lut 27, 2018 2:12 pm

Cieszę się, że nie tylko ja mam taki stosunek (od tyłu) do komentarzy przez FB. :-)
Awatar użytkownika
tołdi

tołdi Wto Lut 27, 2018 2:36 pm

Tyle się obecnie mówi o tym, że ludzie - szczególnie młodzi odwracają się od fejsa, a oni starają się od niego uzależnić. Ktoś tam chyba słaba obserwuje rynek social mediów, że wpadł na ten genialny pomysł.
Awatar użytkownika
"Roztrop-NIK-t"

"Roztrop-NIK-t" Wto Lut 27, 2018 2:41 pm

Powrót do klasycznego Forum dyskusyjnego-komentarzy-"onet-u"-uratuje ten portal Społecznościowy!To Dzięki Prawym Forumowiczom-to wszystko istniało przez 20 lat-"onet"-zaistniał na świecie- prawidłowy rozgłos,i osiągał korzyści finansowe!
Awatar użytkownika
m.

m. Wto Lut 27, 2018 4:04 pm

Same facebookowe personalia zajmują połowę strony, co komentarze. W dodatku czyta sie je o wiele gorzej. Co by nie mówić może nie licząć walki politycznej, komentarze na onecie były dość ciekawe i rozbudowane - i liczne. Skoro sam portal postanowił na nich krzyżyk myślę że część użytkowników postawi krzyżyk na onecie. Wygoda korzystaia poszła w dół, a ile zajmuje założenie fejkowego konta na FB? Myślałem że facebook i onet to konkurencja, a tu proszę onet sam zachęca do rejestracji tam. Czegoś tu chyba nie rozumiem.
Awatar użytkownika
mik

mik Wto Lut 27, 2018 6:56 pm

Powiedzmy sobie wprost, po to są fejsbukowe komentarze, aby ograniczyć hejt dotyczący tematu, albo bohatera artykułu, bo chyba nikt się nie przejmował anonimowym hejtem na współdyskutującego.
Tylko jest jedna luka, bo ludzie po prostu przestaną komentować, albo będzie najwyżej kilkanaście komentarzy jak jest dotychczas oraz 'lewe' konta fejsbukowe w stylu Jan Kowalski itp.
Awatar użytkownika
Jacek

Jacek Wto Lut 27, 2018 7:48 pm

Co to jest Onet?
Awatar użytkownika
aZaliż

aZaliż Wto Lut 27, 2018 10:20 pm

To się odbije czkawką.
Ale jak już będzie ta czkawka, to będzie za późno na cokolwiek.
Awatar użytkownika
sekret, pssst!

sekret, pssst! Śro Lut 28, 2018 6:15 pm

Permanentna inwigilacja! ;)
Awatar użytkownika
ubawiony

ubawiony Śro Lut 28, 2018 9:12 pm

"GW" napisał(a):
"Janusz_ZłOnet666" napisał(a): Tylko Onet i programy red. Lisa ratuja Polske przed falom ciemnogrodu rozpetanom przez kaczyńskiego (celowo z małej).

Szkoda, że nie ratują Polski przed analfabetyzmem (nie chodzi o Kaczyńskiego z małej, tylko o falom i rozpetanom).

"Stoptvpis" napisał(a): Oby ... nie poszły ich drogą.

Oby właśnie poszły. Facebook to przyszłość, czy komuś się to podoba, czy nie.

Zgoda co do wymagania poprawnej ortografii. Komentarze przez FB oznacza, ze wkrótce onet bedzie tworzyl sobie a muzom. Juz widac spadek zainteresowania portalem. FB to nie przyszlosc lecz dzuma obecnych czasów.
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości