WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
George Orwell!

Re: Grupa Onet-RAS Polska testuje facebookowy system komentarzy. „Dobrze wpływa na jakość dyskusji”

George Orwell! Czw Mar 01, 2018 3:07 pm

Fikcja literacka stała się faktem!
Awatar użytkownika
kora

Re: Grupa Onet-RAS Polska testuje facebookowy system komentarzy. „Dobrze wpływa na jakość dyskusji”

kora Pią Mar 02, 2018 9:10 am

Niemiecki Onet wprowadza cenzurę. Wczoraj zlikwidował platformę blogową, największą w naszym kraju. Zniszczył wpisy setek tysięcy Polaków, będące kopalnią wiedzy dla przyszłych historyków, socjologów. Nie każdy przeniósł bloga, wielu autorów już nie żyje, inni nie potrafili. Teraz ogranicza swobodę wypowiedzi, z pewnością z polecenia swych zagranicznych szefów. trzeba omijać ten serwis jak zarazę.
Awatar użytkownika
Józek

Józek Pią Mar 02, 2018 3:21 pm

Mam nadzieję, że na ten pomysł nie wpadną media.
Awatar użytkownika
Wszystko co było normalne musi być dziś trudne do osiągnięcia?

Wszystko co było normalne musi być dziś trudne do osiągnięcia? Sob Mar 03, 2018 5:32 pm

Komu i do czego potrzebne są "słodzone" komentarze do zamieszczanych informacji na forum internetowym. Krytyczne uwagi są kasowane a jedynie słuszne chwalące rządzących zamieszczane na forum. Czy nam Polakom o to chodzi aby bezprawie, zawłaszczanie wszystkich instytucji przez zdrajców PiS-owskich akceptować? Do czego doprowadzi nas obecna bezsensowna polityka ośmieszająca naród prowadząca do izolacji międzynarodowej, skłócanie i nienawiść łatwo można sobie dośpiewać. Tylko co będzie po rządach tych chorych z nienawiści ludzi łamiących wszelkie prawa a przy tym ogłupienie i spustoszenie będące trudnym do odrobienia w Polsce. Jak można dziś w XXI wieku zakłamywać historię, stawiać pomniki zdrajcom, zbrodniarzom, bandytom a zarazem degradować ludzi którzy budowali Polskę po wojnie do stanu jaki do dziś mieliśmy? Prywatyzacjami doprowadzono kraj do nędzy a społeczeństwu wmawia się brednie o rozwoju, osiąganiu zadowalającego dochodu nie wspominając o zadłużeniu którego nie będziemy w stanie spłacić przy obecnym poziomie gospodarczym.
Awatar użytkownika
kwjk

kwjk Nie Mar 04, 2018 1:12 am

Onet to obecnie ściek informacyjny. Pamiętam początki Onetu, były cudne i wiarygodne oraz na wysokim poziomie. Onet teraz to dno, które zniknie we własnym mule. Trudno :)
Awatar użytkownika
Niki Nik

Niki Nik Wto Mar 06, 2018 12:46 am

"CN" napisał(a): jeszcze zróbcie że tylko po niemiecku, będziecie mieli same poprawne po lini partyjnej
i właśnie o to, w forach chodzi. Nie o chamstwo, ale o swobodę wypowiedzi.Kontrę, poczucie humoru. Poprawność polityczna to zamykanie ludziom ust, a potem na wyborach jest wielkie zdziwienie. Jak się ludzi nie słucha, to potem żal i rozpacz.
Awatar użytkownika
Thomas de Groos

Thomas de Groos Wto Mar 06, 2018 7:39 am

Z żalem przyjąłem nowe rozwiązanie przyjęte przez Onet w sprawie komentarzy. Nie chcę być na Facebook, więc szukam innej platformy na której można wyrazić swoja opinię. By by Onecie!
Awatar użytkownika
edek

edek Wto Mar 06, 2018 5:53 pm

A ja mam jakiś filtr naty facebukowy na firefoxie i komentarzy w ogóle nie widzę .
Awatar użytkownika
Dagmara

Dagmara Śro Mar 07, 2018 10:14 pm

Od kiedy nie mogę poczytać komentarzy pod artykułami, to zmieniłam stronę startową i pożegnałam się z onetem. Pomysł zdecydowanie kiepski.
Awatar użytkownika
Dodek

Dodek Sob Mar 10, 2018 12:36 am

Już nie komentuję niczego bo nie mam konta na Pejsbuku.
Zrezygnowałem też z czytania artykułów na Onecie - bo bez sensu, jak nie mogę skomentować.
Onet stracił zatem czytelnika w mojej osobie. Jedyne co mnie jeszcze z onetem łączy to skrzynka pocztowa.
Mam tam darmowe konto od lat 90-tych ubiegłego wieku (weteran jestem) i jakoś szkoda mi z niego rezygnować pomimo zalewu codziennie kasowanych niechcianych mail-i:)
Awatar użytkownika
Cogito ergo SUM!

Cogito ergo SUM! Sob Mar 10, 2018 12:50 am

Właśnie usunąłem konto na FB.
Mam was wszystkich politycznych manipulatorów gdzieś!
Awatar użytkownika
Sławek ze Zgierza

Sławek ze Zgierza Sob Mar 10, 2018 5:25 pm

Największe prostactwo jakie mógł Onet zrobić. Jak ktoś jest głupi i się obnaża , to niech zdjęcia z toalety dodaje, Onet na tym polegnie . Gratulacje
Awatar użytkownika
Derick

Derick Nie Mar 11, 2018 12:40 am

Jeżeli ktoś na Onecie ma komunikat o wyłączenie blokowania reklam, to musicie uaktualnić wtyczkę do przeglądarki, w zależności z jakiego blokera korzystacie; adblock, ublock, czy Adguard. Polecam zainstalować Adguard, lub przerzucić się na przeglądarkę Opera, gdzie w Ustawieniach możecie włączyć wbudowany bloker reklam i też działa a komunikatu nie ma. Opera ma też bloker kopania kryptowalut przez skrypty witryn i podstawowego VPNa (wirtualne sieci prywatne - serwery pośredniczące - taki TOR dla ubogich) do zwiększenia prywatności, anonimowości. Inne przeglądarki do Opery nie mają startu.
Awatar użytkownika
Psy szczekają

Psy szczekają Nie Mar 11, 2018 1:00 am

karawana idzie dalej
Awatar użytkownika
wojos

wojos Pon Mar 12, 2018 10:09 am

a jak ktoś nie ma FB? to jakieś chore, a do tego bardzo często to forum się nie otwiera zupełnie. Wchodziłem na Onet aby poczytać komentarze, a nie nędzne artykuły, teraz nie ma co tam zaglądać
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości