WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
gitta

Re: Grupa Onet-RAS Polska testuje facebookowy system komentarzy. „Dobrze wpływa na jakość dyskusji”

gitta Pon Kwi 23, 2018 4:03 pm

"Janusz_ZłOnet666" napisał(a): Tylko Onet i programy red. Lisa ratuja Polske przed falom ciemnogrodu rozpetanom przez kaczyńskiego (celowo z małej).
, ale jesteś gramatyczny gamoń, wiadomo żeś lewacki twór
Awatar użytkownika
Zeit Geist

Re: Grupa Onet-RAS Polska testuje facebookowy system komentarzy. „Dobrze wpływa na jakość dyskusji”

Zeit Geist Śro Kwi 25, 2018 8:40 am

Nie piszę zbyt często komentarzy, ale te które piszę często mają charakter krytykujący (obecną) władzę. Miałem konto na FB zarejestrowane pod "NICKIEM" - co jak wiadomo jest niezgodne z "policy" FB. Nie było z tym jednak problemu przez około 3 lata (tyle miało moje konto na FB) aż pewnego dnia ktoś komu moje postrzeganie władzy i praktyk kościoła w Polsce - nie zgłosił do FB, że korzystam z "nicka"
Dostałem wezwanie od FB w celu uwierzytelnienia swojego imienia i nazwiska. Postawiłem zatem to zrobić. Wpisałem imię i nazwisko i kliknąłem >DALEJ< oczom moim ukazało się okno dialogowe z żądaniem przesłania pliku jpg - skanu dokumentu tożsamości. Tego było już za wiele. Jak chytry Zukerberg mysli, że wszyscy już na tym świecie skretynieli i będą posłusznie dawali się terroryzować - to powiedziałem mu w "ostatnim komentarzu na FB" w jego ojczystym języku kim jest dla mnie i co ma sobie zrobić ze swoim "szczątkowym" narządem do... myślenia.
Usunąłem konto na FB. Dopiero teraz ze zdumieniem stwierdziłem, jak bardzo i jak głęboko "zaraza" FB jest zintegrowana z popularnymi serwisami. Np na ONET nie mogę zamieścić komentarza w dyskusjach - pomimo zalogowania się kontem ONET - jeżeli nie posiadam loginu z FB. Ludzie powinni masowo kasować konta na FB. Spróbujcie - to jest jak wyjście z Matrixa. Zobaczycie wtedy jak bardzo jesteście spętani.
Awatar użytkownika
Zeit Geist

Zeit Geist Śro Kwi 25, 2018 8:41 am

"Dodek" napisał(a): Już nie komentuję niczego bo nie mam konta na Pejsbuku.
Zrezygnowałem też z czytania artykułów na Onecie - bo bez sensu, jak nie mogę skomentować.
Onet stracił zatem czytelnika w mojej osobie. Jedyne co mnie jeszcze z onetem łączy to skrzynka pocztowa.
Mam tam darmowe konto od lat 90-tych ubiegłego wieku (weteran jestem) i jakoś szkoda mi z niego rezygnować pomimo zalewu codziennie kasowanych niechcianych mail-i:)
Awatar użytkownika
maranzano

maranzano Śro Maj 02, 2018 10:51 am

witam
ale ja bym wolał komentowac bez djecia
wolno czy nie skasowac swoje zdjecie ?pozdro
Awatar użytkownika
blacha

blacha Pią Maj 04, 2018 8:54 am

Bez sensu posunięcie ! Przez to przestałem już na Onet zaglądać.
Awatar użytkownika
Alf

Alf Śro Maj 23, 2018 3:37 pm

Obym się nie zawiódł na tym forum , tak jak się zawiodłem w Radio Zet , gdzie rządzi Assendi i wszystkie mądre wpisy usuwa,nazywa to moderacją , pozostał mu elektorat odpadów , tzw; lewaków bez wykształcenia i on tym się szczyci , no cóż Radio Zet nic nie warte , obym się nie zawiódł na Onecie , to tyle na początek.
Awatar użytkownika
Koko

Koko Śro Maj 23, 2018 3:44 pm

Czy Onet działa , sprawdzam , zobaczymy.
Awatar użytkownika
Michał

Michał Śro Cze 06, 2018 1:16 pm

Trochę szkoda. Nie można się podłączyć pod rozmowę i wypowiedzieć swojego zdania bo od razu komentarz artykułu pojawia się na fb i na odwrót. Bez sensu. Nie podoba mi się coś z podatkami, władzą czy jakimiś przepisami i nie skomentuję i nie wypowiem się z obawy przed inwigilacją i oceną przez np. urzędników, ludzi z innymi poglądami czy upodobaniami politycznymi itp. Nie będę mógł napisać, że dla przykładu w moim urzędzie zostałem potraktowany tak i tak. Na mojej uczelni dzieje się tak i tak. Mechanicy w mojej okolicy działają tak i tak a ksiądz np. nie chciał udzielić chrztu bo nie zapłaciłem itp. Nie będę mógł czegoś takiego napisać bo poprzez fb obrażą się na mnie mechanicy, księża czy urzędnicy i nie załatwię już nic. Beznadzieja. W pracy też raczej nic nie napiszę z wiadomych przyczyn
Awatar użytkownika
Lou

Lou Pią Cze 08, 2018 10:36 pm

Tak zgaduję że połowa czytelników (w tym ja) wchodziła na onet właśnie by poczytać anonimowe komentarze.
Awatar użytkownika
Marek

Marek Wto Cze 26, 2018 9:51 am

Czyli tak zwana demokracja Pisowska bez fb nie żyję i nie mam prawa wypowiedzi !!?.Myślę że portal zaczyna trząść dupą i stał się poprawnie politycznie.
Awatar użytkownika
openhar

openhar Wto Cze 26, 2018 5:40 pm

Niestety takie czy inne fanaberie onetu i innych nie maja sensu,ZADEN PORTAL NIE MOZE DECYDOWAC I GDZIE UMIESCI NP.ODPOWIEDZ W DANYM TEMACIE,ZAPYTAM I TYLKO DLACZEGO FACEBOOK,OGROM PORTALI NIEMA POJECIA CZYM JEST FACEBOOK,ZAZNACZAM,INTERNAUTA MA DECYDOWAC I GDZIE UMIESCI ,ODPOWIEDZ I KOMENTARZ,JEST TO NIEBEZPIECZNA DROGA,FACEBOOK MA POWIAZANIA Z AGENCJAMI,KONTROLA CZESCI SPOLECZENST I KRAJOW.NP.ONET I PISZESZ ODPOWIEDZ LUB KOMENTARZ,ODPOWIEDZ TYLKO W FACEBOOK,TO BESZCZELNOSC W POLSKIM ROZUMIENIU.NIEMA ZGODY NA TAKOWE ZMIANY,JEST PLAN BLOKADY W EUROPIE FACEBOOK,WIELE PORTALI I ICH PRZEDSTAWICIELI,WAZNA KASA,TYPOWI POLSCY PROSTACY I TZW. SA GRANICE I NIE WOLNO ICH PRZEKRACZAC.POLAK TO TYLKO POLAK.
Awatar użytkownika
OPENHAR

OPENHAR Wto Cze 26, 2018 6:04 pm

Zcalym szacunkiem dla portali,zapewniam,ze facebook to nie istota sprawy,moje zdanie i nie jedyne,NIEBEZPIECZNY A DLACZEGO,SWOBODA WYPOWIEDZI W KAZDYM TEMACIE MA WIELKI SENS,MAM GDZIES POGLADY POLITYCZNE I SA NIERAZ GLUPOTA LUDZI,LECZ KONTROLA SPOLECZENSTW PRZEZ GRUPE LUDZI,BO MAJA TAKIE CZY INNE WIDZENIE PANSTWA I SWIATA,SA TO LUDZIE O NISKIM POZIOMIE,COS NIE WYSZLO W ICH ZYCIU.PORTAL MA MIEC ZADANIE,TEMAT I ODPOWIEDZI I NIE PRECYZOWANIE GDZIE MA BYC UMIESZCZONA ODPOWIEDZ I JAK TO ROBI ONET,JEST TO NIEPUSZCZALNE I PROSZE SIE NIE DZIWIC,ZE ONET I INNE SA WYKASOWANE Z INTERNETU,ODPOWIEDZ MILE WIDZIANA.
Awatar użytkownika
ANONIMAS

ANONIMAS Śro Cze 27, 2018 5:49 am

TYLKO SIOSTRO CIOTECZNĄ MARZENĄ RÓG KOPEĆ LUP KAROLINĄ MARCIKIEWICZ BĘDĘ ROZMAWIAŁ
Awatar użytkownika
ANONIMAS

ANONIMAS Śro Cze 27, 2018 5:50 am

TYLKO SIOSTRO CIOTECZNĄ MARZENĄ RÓG KOPEĆ LUP KAROLINĄ MARCIKIEWICZ BĘDĘ ROZMAWIAŁ
Awatar użytkownika
Kwa

Kwa Czw Lip 05, 2018 9:26 pm

To jest mój ostatni wpis . Fejsa możecie sobie wsadzić . Dno , stajecie się jak te pajace pislamskie
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości