WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Polak

Grupa Onet-RAS Polska testuje facebookowy system komentarzy. „Dobrze wpływa na jakość dyskusji”

Polak Wto Lut 27, 2018 1:53 am

Żeby to nie był ich gwóźdź do trumny, bo ludzie przyzwyczają się komentować newsy facebookiem, facebook puści własne newsy i onet zostanie bez użytkowników, bo ci będą już komentować i czytać tylko na facebooku. Niby piszą ostatnio, że coraz więcej mediów chce walczyć z dominacją facebooka, a tu taki uzależnianie się. Dziwne.
Awatar użytkownika
BigO

Re: Grupa Onet-RAS Polska testuje facebookowy system komentarzy. „Dobrze wpływa na jakość dyskusji”

BigO Wto Lut 27, 2018 2:21 am

Wszedłem przed paroma dniami na onet, jakiś artykuł mnie zaciągnął tam, odblokowałem adblocka, aby zobaczyć, patrzę w komentarzach facebook. Zdziwiła mnie ta zmiana, ale i ucieszyła. Komentujące profile ze zdjęciami to w 80% grażyny, janusze i emeryci trącący prl-em (do zwykłych emerytów nic nie mam). Od razu wiadomo, co sądzić o takim komentarzu. Wiele najeżdżało na Polskę, nie wiem czy robią tak od zawsze, czy odkąd pis przejął władzę.
Awatar użytkownika
sin

Re: Grupa Onet-RAS Polska testuje facebookowy system komentarzy. „Dobrze wpływa na jakość dyskusji”

sin Wto Lut 27, 2018 6:31 am

Koniec z anonimowością komentarzy oznacza upadek serwisu. Obserwuję to wszędzie. Pa, Onet!
Awatar użytkownika
Stoptvpis

Stoptvpis Wto Lut 27, 2018 8:39 am

Oby ... nie poszły ich drogą.
Awatar użytkownika
pavv

pavv Wto Lut 27, 2018 9:10 am

Ja bym się Panie Ładny tak nie cieszył. To właśnie anonimowość (oczywiście pozorna) komentarzy w decydowała w dużym stopniu o popularności danego portalu. Anonimowe komentarze były często fajne i dowcipne. Teraz pozostaną tylko poprawne politycznie pochodzące z upadającego FB
Awatar użytkownika
troll

troll Wto Lut 27, 2018 9:22 am

bwahahaha gwóźdź do trumny - ale cóż wydaje im się, że jak nie trzeba płacić to jest rozwiązanie
a na disqus nie wystarczyło pieniędzy XD
Awatar użytkownika
wlad

wlad Wto Lut 27, 2018 10:03 am

Zapewne poprawi to statystykę jedynie słusznych komentarzy. Następnym krokiem będą szablony gotowych wpisów pod którymi będzie się można tylko podpisać.
Awatar użytkownika
Wu

Wu Wto Lut 27, 2018 10:23 am

Uzaleznienie od posiadania konta na fb to trochę lipa. Są tacy co nie mają...
Awatar użytkownika
Janusz_ZłOnet666

Janusz_ZłOnet666 Wto Lut 27, 2018 10:37 am

Tylko Onet i programy red. Lisa ratuja Polske przed falom ciemnogrodu rozpetanom przez kaczyńskiego (celowo z małej).
Awatar użytkownika
Michał

Michał Wto Lut 27, 2018 10:40 am

Bardzo zły pomysł. Podobno wszyscy teraz kombinują jak się uniezależnić od dualizmu FB i Google, a tu nagle taka dziwna decyzja. W dodatku to chyba odwrócenie od młodych, którzy raczej rezygnują z FB niż się na niego decydują? Szkoda, bo lubiłem wchodzić w komentarze onetowskie. Teraz wieje tam nudą i odkąd jest FB nawet już nie klikam. Oby inni nie poszli tą drogą...
Awatar użytkownika
CN

CN Wto Lut 27, 2018 10:42 am

jeszcze zróbcie że tylko po niemiecku, będziecie mieli same poprawne po lini partyjnej
Awatar użytkownika
GW

GW Wto Lut 27, 2018 11:25 am

"Janusz_ZłOnet666" napisał(a): Tylko Onet i programy red. Lisa ratuja Polske przed falom ciemnogrodu rozpetanom przez kaczyńskiego (celowo z małej).

Szkoda, że nie ratują Polski przed analfabetyzmem (nie chodzi o Kaczyńskiego z małej, tylko o falom i rozpetanom).

"Stoptvpis" napisał(a): Oby ... nie poszły ich drogą.

Oby właśnie poszły. Facebook to przyszłość, czy komuś się to podoba, czy nie.
Awatar użytkownika
GG

GG Wto Lut 27, 2018 11:27 am

"BigO" napisał(a): Wszedłem przed paroma dniami na onet, jakiś artykuł mnie zaciągnął tam, odblokowałem adblocka, aby zobaczyć, patrzę w komentarzach facebook. Zdziwiła mnie ta zmiana, ale i ucieszyła. Komentujące profile ze zdjęciami to w 80% grażyny, janusze i emeryci trącący prl-em (do zwykłych emerytów nic nie mam). Od razu wiadomo, co sądzić o takim komentarzu. Wiele najeżdżało na Polskę, nie wiem czy robią tak od zawsze, czy odkąd pis przejął władzę.

Przecież połowa to fejki i nie zanosi się na zmianę
Awatar użytkownika
Były moderator

Były moderator Wto Lut 27, 2018 11:28 am

Ach to koniec pewnej ery!!!!
Awatar użytkownika
pilotkamietka

pilotkamietka Wto Lut 27, 2018 11:55 am

A ja np. brzydze sie facebookiem. Nie mam i nie zamierzam nigdy miec. Lonet wymazalem juz ze stron na ktore kiedys wchodzilam.
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości