WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telekomunikacji

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Dick

Grupa Polsat zaczyna grę na smartfony „Gra Liga” dot. piłkarskiej Ligi Mistrzów

Dick Pią Wrz 28, 2018 11:50 am

Gra ma bardzo wiele błędów, widać nieudolność IT i zaawansowania ich pracy. Nie potrafią sklecić najprostszych rozwiązań. Bardzo dobry chwyt marketingowy, aby pozyskać numery do obdzwoni w celu oferowania ich usług.
Awatar użytkownika
Pati

Re: Grupa Polsat zaczyna grę na smartfony „Gra Liga” dot. piłkarskiej Ligi Mistrzów

Pati Pią Wrz 28, 2018 7:45 pm

Jak moge sie z tego wypisac? Potwierdzilam numer alr boje sie ze beda pobierac mi za to jakies pieniadze z konta telefonu
Awatar użytkownika
rycho

Re: Grupa Polsat zaczyna grę na smartfony „Gra Liga” dot. piłkarskiej Ligi Mistrzów

rycho Pon Paź 01, 2018 1:44 am

Czy Polsat pochwalil sie juz ilu ludzi oplacilo ich platny abonament za Lige Mistrzow? Cos mi sie wydaje, ze chyba nie tak wielu ilu Polsat planowal bo juz bys my mieli o tym dlugi artykul.
Awatar użytkownika
Oklskar

Oklskar Śro Paź 24, 2018 3:44 pm

Spokój gra
Awatar użytkownika
Wkurwiony

Wkurwiony Sob Paź 27, 2018 8:33 pm

Oszuści. Dwa razy niby wygralem,byłem pierwszy pokazywali a gowno wygrałem. Nie dostałem nawet żadnego smsa.
Awatar użytkownika
ocokaman

ocokaman Śro Paź 31, 2018 2:16 am

wam tez gra sie konczy po 207 pkt . albo sie zaczyna pokaze 3 zapamietajki i sie nagle ni z tego owego zacina i nic nie mozna zrobic
Awatar użytkownika
Michał

Michał Wto Lis 06, 2018 5:06 pm

Miał ktoś tak jak ja że zdobyłem 207 pkt. I miałem duże szanse na nagrodę. Sprawdzam miejsce za kilka godzin i mam tylko 12 pkt. I jakieś odległe miejsce bez szans na nagrodę. Nie wiem o co to chodzi
Awatar użytkownika
Miśka

Miśka Wto Lis 06, 2018 11:43 pm

Super gra bardzo polecam, wygrałam wiele nagród i jestem zadowolona 😊 nic z konta nie ubywa więc spokojnie można grac. Piłki , czapka, szalik już są u mnie grałam o słuchawki ale niestety była pomyłka i nie udało się, ale się nie poddaje :)
Awatar użytkownika
AMG

AMG Pią Lis 09, 2018 6:43 pm

Fajna gra jeżeli chodzi o gry codziennie typu szalik, piłka koszulka już trochę ich wygrałem. A co do konta premium to wygrałem słuchawki es z wygraną przyszedł nawet dzwonili do jakiego salonu wysłać i czekać na esa jak dojdzie ale niestety kod już wygasł a o słuchawkach ani śladu
Wróć do Telekomunikacja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość