WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Kris

Grzegorz Jankowski z programem „Dobry wieczór Polsko” w Polsat News

Kris Wto Sty 02, 2018 2:44 am

U pa de czek. A jak tam kredycik na A8, już spłacony?
Awatar użytkownika
Henio

Re: Grzegorz Jankowski z programem „Dobry wieczór Polsko” w Polsat News

Henio Wto Sty 02, 2018 8:10 am

W PR 24 zachowuje się jak kretyn i na to idą pieniądze podatników.
Awatar użytkownika
wyrob

wyrob Wto Sty 02, 2018 9:10 am

Cytat z powyższego wideo: "2500 to nie pensja, ale zwykła jałmużna". No, nieźle sobie Polsat w stopę strzelił...
Awatar użytkownika
amy

amy Wto Sty 02, 2018 9:48 am

To ten brzydki gość co krzyczy jak mówi? Przewiduję że będzie hit w piątkowe wieczory :-) . Ale rozumiem władze Polsatu - dla równowagi dla nieoglądalnego Durczoka dali
nieoglądalnego zwolennika PiS
Awatar użytkownika
Becia Kempa

Becia Kempa Wto Sty 02, 2018 11:17 am

Sprawy zwykłych ludezi? Pewnie jak w Fakcie gdy był naczelnym. "Ufo podało mi numery totolotka" albo "zaatakowała mnie suszarka". To będzie hit!
Awatar użytkownika
Artek

Artek Wto Sty 02, 2018 2:48 pm

On w tym zwiastunie próbuje chyba naśladować śp. Tadeusza Mosza. Jakieś takie udawane i sztuczne.
Awatar użytkownika
cromo

cromo Wto Sty 02, 2018 3:13 pm

ten facet to gwarancja wielomilionowej widowni
Awatar użytkownika
powrót do przeszłości

powrót do przeszłości Wto Sty 02, 2018 4:44 pm

był królem, gdy szefował "Faktowi", no ale nietrudno było osiągnąć sukces z tak dużym zespołem, wsparciem zagranicznego wydawcy i pieniędzmi, jakie wtedy poszły na tę inwestycję. bez tych trzech czynników niestety GJ nie ma nic do zaproponowania - ani on mądry, ani nie jest osobowością tv
Awatar użytkownika
XYZ

XYZ Wto Sty 02, 2018 6:31 pm

Żałosny człowiek, który swoim wyrachowaniem w Fakcie przyspieszył upadek polskiego dziennikarstwa. A najsłabsze jesto to, że takie osoby jak on czy Durczok cały czas funkcjonują w "przestrzeni medailnej". I to też w jakiś sposób mówi wszystko o naszej medialnej rzeczywistości.
Awatar użytkownika
Student

Student Wto Sty 02, 2018 8:49 pm

Nie jestem z tej tzw. branży, ale nie trudno mi zauważyć, że po jawnych nazwiskach Jankowski i Durczok " jadą " ukryci pod pseudonimami anonimowi wpisowicze. Trudno więc ustalić, czy wpisują się z zawodowej zazdrości ci, którzy nie mają medialnych dokonań i tylko dogryzają zza węgła.
Jakoś Pan Solorz nie zatrudnia tych anonimów, tylko powierza programy ludziom z doświadczeniem i dokonaniami zawodowymi.
Awatar użytkownika
xy

xy Śro Sty 03, 2018 1:04 am

Dobry ruch Grzegorzu. Powoli do celu.
Awatar użytkownika
antypisuar

antypisuar Pią Sty 05, 2018 8:48 pm

"Henio" napisał(a): W PR 24 zachowuje się jak kretyn i na to idą pieniądze podatników.

Toż to straszna tuba pisu...Skąd polsat go wytrzasnął ? Oj polsacie, myślałem że jesteście z gorszym sortem...ale nie, Wy promujecie czołowego redaktora podłej zmiany
Awatar użytkownika
m.

m. Pią Sty 05, 2018 9:25 pm

Jakiś dramat te zmiany w polsacie news. Kolejna to gorsza. Rozwalili popołudnie, teraz i wieczór. TVP zaciera rece. Youtuberzy robią lepszą publicystykę. Tu egzaltacja, dramatyczny akcent, ton stałego podniecenia i mówienie do widzów jak do idiotów. Wytrzymałem może dwie minuty i powiedziałem nie dobry wieczór , a dobranoc. Myślałem że Polsat ma większe ambicje niż zbliżanie w kierunku republiki, superstacji. Albo może od razu zmienic szyld na fakt tv. Masakra po prostu.
Awatar użytkownika
MENA-uchodźco sceptyczny

MENA-uchodźco sceptyczny Pią Sty 05, 2018 9:44 pm

GJ znam z PR 24, nie mogę go tam słuchać. Obejrzałem pierwszą część (o uchodźcach) jego polsatowskiego programu. Bez-na-dzie-ja. W drugiej części jego gośćmi miał być Jakubiak i Suski, ale ja już tego nie oglądałem. Bez-na-dzie-ja.

GJ to pisowski odpowiednik Elizy Michalik. Dla bardzo wytrwałych.
Awatar użytkownika
Robert

Robert Pią Sty 05, 2018 9:59 pm

Zajebisty dziennikarz !!!!!!! konkretny , nie mydli oczu tak jak ta Gozdyra itp.
tak trzymaj
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości