WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
jak

Re: Grzegorz Schetyna: po zmianie rządu osoby ukarane za niepłacenie abonamentu dostaną rekompensatę

jak Nie Lip 02, 2017 12:04 am

Jakbym ja miał za ten abonament wynoszący obecnie 245,15 PLN rocznie i mający wynieść jeszcze mniej zagłosować na tę platformerską szmatę to w życiu bym na siebie w lustro nie spojrzał.
Awatar użytkownika
taaaak

Re: Grzegorz Schetyna: po zmianie rządu osoby ukarane za niepłacenie abonamentu dostaną rekompensatę

taaaak Nie Lip 02, 2017 12:07 am

Tak jak Bolek nam dal po 100 tys,,,wystarczy ogladac w info NIE DA SIE UKRYC co nam obiecaliscie w 2004r i dalej a co dostalismy hahahaha polak nie glupi 2x tego samego bledu nie popelnia
Awatar użytkownika
Wera

Wera Nie Lip 02, 2017 12:18 am

Ta wypowiedz powinna rozpoczynać wiadomości w całej zachodniej Europie. Polski opozycyjny polityk, targowiczan z partii rozbiorowej, / anty Polki element/ nakłania do laminatami prawa i nie płacenia podatków. Może też powinno wycnosic się towar ze sklepu nie płacąc lub nie opłacać składki emerytalnej. Bo przecież emerytura się należy jak zasiłek.
Awatar użytkownika
Pankracy

Pankracy Nie Lip 02, 2017 12:45 am

Tyle co Grzesio obieca, to nikt wam nie da.
Awatar użytkownika
Pena

Pena Nie Lip 02, 2017 7:08 am

Panie Grzegorzu mam parę mandatów wystawionych za czasów krwawej pisobolszewi, uprzejmie proszę o anulowanie tych obrzydliwych paszkwilanckich dokumentów jak Pan dojdzie do władzy.Czekam z niecierpliwością.
Awatar użytkownika
Lol

Lol Nie Lip 02, 2017 8:48 am

Ja płacę abonament, czy też dostanę rekompensatę?
Awatar użytkownika
conf

conf Nie Lip 02, 2017 12:53 pm

"Polak" napisał(a): A czy ja jako singiel i bezdzietny dostanę od PO rekompensatę za 500+. Chciałbym rekompensatę za - tak jakbym miał powiedzmy 3 dzieci?

Aż się sam dziwię ,że tez jeszcze nikt nie zapytał czy wyłudzacze vatu też dostaną rekompensaty za lata "życia w nędzy " w kaczystowskim rezimie":)
Awatar użytkownika
conf

conf Nie Lip 02, 2017 1:46 pm

"Polak" napisał(a): A czy ja jako singiel i bezdzietny dostanę od PO rekompensatę za 500+. Chciałbym rekompensatę za - tak jakbym miał powiedzmy 3 dzieci?

Aż się sam dziwię ,że tez jeszcze nikt nie zapytał czy wyłudzacze vatu też dostaną rekompensaty za lata "życia w nędzy " w kaczystowskim rezimie:)
Awatar użytkownika
wasyl

wasyl Nie Lip 02, 2017 3:24 pm

ta kiełbaska nie jest już świeża.
Awatar użytkownika
PO_bieranie abonamentu TRV

PO_bieranie abonamentu TRV Nie Lip 02, 2017 3:47 pm

A co z tymi co płacili abonament RTV, czyżby byli gorszego sortu. Powinni otrzymać całościowy zwrot wraz z odsetkami. Jak sprawiedliwość to dla wszystkich.
Awatar użytkownika
ja

ja Nie Lip 02, 2017 3:50 pm

oto mowiac delikatnie twarz taniego manipulanta ,az zal patrzec
Awatar użytkownika
ja

ja Nie Lip 02, 2017 5:10 pm

oto mowiac delikatnie twarz taniego manipulanta ,az zal patrzec
Awatar użytkownika
gosc

gosc Nie Lip 02, 2017 5:21 pm

A ja zaplace chocby dla tego zeby nie sluchac takich klamstw
Awatar użytkownika
zniecierpliwiony leming

zniecierpliwiony leming Nie Lip 02, 2017 9:14 pm

no i mamy pomysł PO jak odebrac władzę PiS.. to jest jakaś żena, jesli Platforma sie nie ogarnie to PiS porządzi jeszcze trzy dekady
Awatar użytkownika
nytht

nytht Pon Lip 03, 2017 8:23 am

Obiecuje bo wie ze nie spelni bo juz nigdy zadnych wyborow nie wygra
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 81 gości