WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
ja

Re: Grzegorz Schetyna: po zmianie rządu osoby ukarane za niepłacenie abonamentu dostaną rekompensatę

ja Pon Lip 03, 2017 9:45 am

scheta czlowieku przeciez ty mozesz byc tylko parobasem p.kaczynskiego otoczony przez hajke bufetowa zlodziejke pobratymcow salowe ikilku obszczekujacych zaszczanych kundl nic sobie tak nie zycze jak tylko wsadzenia was do wiezienia parobki z zsl i po a pis mozecie pocalujta w d..e wojta tylko to wam zostalo no i wyczekujcie na wyroki smierdzace kurwinskie itd
Awatar użytkownika
Gracz

Re: Grzegorz Schetyna: po zmianie rządu osoby ukarane za niepłacenie abonamentu dostaną rekompensatę

Gracz Pon Lip 03, 2017 4:17 pm

a przez chwilę zastanawiałem się, czy na nich znowu nie głosować...
Awatar użytkownika
Liczyrzepa

Liczyrzepa Czw Lip 06, 2017 7:32 am

Jeżeli PiS zrezygnuje z opłaty abonamentu to będzie mieć duży plus przy wyborach!
Awatar użytkownika
Schylek-Schetyny

Schylek-Schetyny Sob Lip 08, 2017 1:59 pm

Schetyna chyba powinien dobrowolnie poddac sie politycznej eutanazji. Jego reakcje i kolejne sciemy nie przekonuja. Jak ludzie maja glosowac na PO jak takie kity wciska? Prawda jest taka, ze nie ma alternatywy dla PiSiorow i trzeba sie z tym talatajstwem dalej bujac. I to jest wina PO - bo do tego dorpowadzilo.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 34 gości