WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
i

Haitong Bank rekomenduje kupno akcji Cyfrowego Polsatu. "Dobrze zarządzana firma skoncentrowana na kontroli kosztów"

i Czw Lip 13, 2017 10:32 am

super i ma do spłacenia 11 miliardow zł dług plus zaległości podatkowe i rodowód komunistycznych słub specjalnych co może się czkawka nie długo odbic właścicielowi bo straci koncesje
Awatar użytkownika
BIT

Re: Haitong Bank rekomenduje kupno akcji Cyfrowego Polsatu. "Dobrze zarządzana firma skoncentrowana na kontroli kosztów"

BIT Czw Lip 13, 2017 2:28 pm

"Dobrze zarządzana firma" - takie stwierdzenia to kwas na moją twarz. Po 5 latach w tym syfie uciekłem, ponieważ jest to najgorzej zarządzana firma w Polsce, kto nie wierzy proponuję spróbować się tam zatrudnić. Pracowałem w swoim życiu w kilku firmach, ale takiej niekompetencji nie da się spotkać nigdzie. Najgorszy jest dział logistyki. Te dobrze zarządzanie to zwalnianie ludzi z wiedzą i zatrudnianie szczawi w Łodzi, Toruniu, Radomiu, którzy może i by chcieli się nauczyć, ale uczą ich totalnie nie mający pojęcia o tym co się w firmie dzieje. Może rzeczywiście to jest dobra wizja, bo lepsi pracownicy daliby lepszy wynik, ale po co zatrudniać droższych. Dla osób znających się na robocie Polkomtel i Cyfrowy Polsat to piekło.
Awatar użytkownika
Dulus

Re: Haitong Bank rekomenduje kupno akcji Cyfrowego Polsatu. "Dobrze zarządzana firma skoncentrowana na kontroli kosztów"

Dulus Nie Lip 16, 2017 8:09 pm

Stałe zyski i znakomita kondycja finansowa więc decyzje banków czy firm ratingowych mogą być tylko jedne - polsat to firma warta inwestowania.
Awatar użytkownika
Gracz

Gracz Pon Lip 17, 2017 12:02 pm

Nie wiem jakim pracodawcą jest Cyfrowy Polsat i tego raczej artykuł nie dotyczy. Jednak analizując wyniki faktycznie można stwierdzić, że jest dobrze zarządzany. Ja mam akcje CP i na chwile obecną tylko na nich zarobiłem, a jak kurs pójdzie do góry to zarobię jeszcze więcej, więc nie mam się co martwić - a jak kasa będzie to nawet dokupię.
Awatar użytkownika
Maks

Maks Pon Lip 17, 2017 6:09 pm

No ja akcji nie mam, ale mam za to dekoder polsatu. I net mobilny też z Polsatu. I powiem, że jestem z tego stanu rzeczy zadowolony. Szczególnie internet mnie in plus zaskoczył.
Awatar użytkownika
Marcin

Marcin Pon Lip 17, 2017 10:34 pm

A ja mam i akcje i dekoder i internet. I też - o dziwo - czytając niektóre publikacje jestem zadowolony. Niedługo 2 lata mijają i nawet nie szukam nowej platformy cyfrowej. Zastaje w CP - tylko coś postaram się wynegocjować na kolejne dwa lata :)
Awatar użytkownika
Frank

Frank Wto Lip 18, 2017 4:48 pm

Przy obecnych zmianach praw na rynku transmisji sportowych to dekoder Cyfrowego Polsatu to podstawowa sprawa dla kibica sportowego.
Awatar użytkownika
Jorgos

Jorgos Czw Lip 27, 2017 4:44 pm

Taka rekomendacja jak najbarziej zrozumiała. Polsat cyfrowy to w tym momencie będzie samograj. Abonentów przybędzie, bo jak zauważył Frank, oferta sportowa telewizyjna skoncentrowała sie właśnie w tej platformie.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości