WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Kuba

Re: Halo.Radio Kuby Wątłego zniknęło z eteru, nie ma też strony internetowej

Kuba Pią Sie 12, 2022 10:49 am

I tak kończą projekty zbudowane na nienawiści. Cała "kariera" Wątłego to popis hejtu i jadu. Ten gość ma zatrutą głowę i powinen się leczyć.
Awatar użytkownika
Dizel

Dizel Pią Sie 12, 2022 11:00 am

"Kuba" napisał(a): I tak kończą projekty zbudowane na nienawiści. Cała "kariera" Wątłego to popis hejtu i jadu. Ten gość ma zatrutą głowę i powinen się leczyć.

Zgadzam się z tą i poprzednimi opiniami. Dodam tylko że Wątły żyje sobie z kasy, którą zbierał na to swoje pseudoradio. Szkoda ze tylu ludzi dało się na to złapać. Oddaj tę kasę redaktorku.
Awatar użytkownika
lichy

lichy Pią Sie 12, 2022 11:23 am

"EREMIX" napisał(a): No cóż "Wątłe" było to "radio" ........
Czy kogoś to dziwi ? Aroganco-prostackie wygibasy medialne nie mają racji bytu!
Awatar użytkownika
hłe hłe hłe

hłe hłe hłe Pią Sie 12, 2022 1:28 pm

Facet wykonuje zawód: "systemowo prześladowany przez PiS". Ależ musi zazdrościć niejakiemu Margotowi. Ten to się nachapał na zbiórce! Jak on to zrobił? Jak to powtórzyć?
Awatar użytkownika
Eleonora

Eleonora Pią Sie 12, 2022 1:52 pm

Trzeba być Wątłym, żeby położyć tak obiecujący projekt. To miało potencjał, ale za dużo było tam emocji upasionych wujaszków, którzy nie wzbudzają już takiego zainteresowania ani wśród kobiet, ani na rynku i ta frustracja niestety zaczęła się wylewać. Wydaje mi się, że od wywalenia Śpiewaka się zaczęło, ale mogę się mylić. Niejasności finansowe, zatrudnienie Rokosa, cała masa błędów. Pomijam już fakt Kuby, który moim zdaniem może mieć problemy z panowaniem nad sobą i emocjami. Jakoś nie szkoda mi, nic nie poradzę.
Awatar użytkownika
qba

qba Pią Sie 12, 2022 1:58 pm

Na Patronite strona jeszcze nie zniknęła, Dźwięki też jakieś lecą.
Awatar użytkownika
animowany

animowany Pią Sie 12, 2022 2:06 pm

Laura, panowie Sito i Dąbrowa stworzyli coś na tamten czas ponadczasowego. Wątły, Gzyl i reszta załogi świetnie do tego pasowali. Dlaczego PiS nie mógł tego kontynuować? Odpowiedź nasuwa się jedna. To nie było pisowskie. Teraz obserwujemy to samo.
Awatar użytkownika
Towarzysz Proch

Towarzysz Proch Pią Sie 12, 2022 4:20 pm

Stacje internetowe, szczególnie utrzymywane z jałmużny nie maja racji bytu. Niebawem podobnie pęknie bańka Radiu Nowy Świat i temu całemu 379 czy jak to tam się nazywa. Zobaczycie, wspomnicie moje słowa.
Awatar użytkownika
Mariusz E.

Mariusz E. Pią Sie 12, 2022 4:40 pm

"Towarzysz Proch" napisał(a): Stacje internetowe, szczególnie utrzymywane z jałmużny nie maja racji bytu. Niebawem podobnie pęknie bańka Radiu Nowy Świat i temu całemu 379 czy jak to tam się nazywa. Zobaczycie, wspomnicie moje słowa.
Jeżeli do tego dojdzie to stawiam Ci Whiskey i kupuję tonę węgla !
Awatar użytkownika
Laura

Laura Pią Sie 12, 2022 4:43 pm

"animowany" napisał(a): Laura, panowie Sito i Dąbrowa stworzyli coś na tamten czas ponadczasowego. Wątły, Gzyl i reszta załogi świetnie do tego pasowali. Dlaczego PiS nie mógł tego kontynuować? Odpowiedź nasuwa się jedna. To nie było pisowskie. Teraz obserwujemy to samo.

Ale co ma PiS do Radiospacji i Halo.radia ? Halo radio przecież wytykało PiS-owi wszystkie wały to skąd partia rządząca miała coś kontynuować ?
Awatar użytkownika
HB do

HB do Pią Sie 12, 2022 10:42 pm

Ten pan jest dobrym agresywnym psem strzegącym domostwa. Skacze z zębami na wszystkich.

Ale z tego samego powodu ten Pan był fatalnym kierownikiem. Widziałem kilka nagrań z nim i poczułem się tak bardzo zażenowany, że bardziej się chyba nie dało.

Niestety, on jest stworzony do pracy pod kimś (NIGDY jako kierownik) lub samodzielnej, tyle że z takiej roboty to jak 6 koła brutto wykręci, to będzie naprawdę dobrze.
Awatar użytkownika
HB do

HB do Pią Sie 12, 2022 10:44 pm

Uciekło mi jedno zdanie: skacze z zębami, czyli nie boi się nawet tych polityków, którzy mają władzę i wydają się niepokonani.
Awatar użytkownika
Adam Kraśko

Adam Kraśko Pią Sie 12, 2022 11:20 pm

A o czym to radio było ?
Awatar użytkownika
animowany

animowany Sob Sie 13, 2022 12:28 am

Laura kontynuować radio BIS w kształcie jakie miało w latach 2004-2006. PiS przecież zniszczyło to radio.
Teraz Czabański położył całe Polskie Radio, tylko dlatego że nie było pisowskie.
Teraz jest pisowskie, cóż ze z miernymi wynikami, ale pisowskie.
Awatar użytkownika
Qww

Qww Sob Sie 13, 2022 6:08 am

Ludzie w koncu przejrzeli na oczy i przestali finansowac mu i jego dziuni egzotycznych wakacji. Ten prostak pracownikow mial za nic i placil marne grosze. Nie zal mi go.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości