[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Halo.Radio przestało nadawać w formule wideo, wspiera je nieco ponad 140 osób

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
mówmywszystko

Re: Halo.Radio przestało nadawać w formule wideo, wspiera je nieco ponad 140 osób

mówmywszystko Wto Maj 25, 2021 12:13 pm

"gdzieonisą" napisał(a):
"gdzieonisą" napisał(a):
"gdzieonisą" napisał(a):
"Thranduil" napisał(a):
"Thranduil" napisał(a):
"tylko koni żal" napisał(a):
"chili" napisał(a):
"gdzieonisą" napisał(a):
"tylko koni żal" napisał(a): Ktoś powinien zrobić listę ludzi, którzy odeszli z HR od początków jego istnienia. Ile to będzie nazwisk? Na pewno ponad 30. Mariusz Rokos stracił codzienny 2-godzinny blok Aktualności? To ile on teraz z tego ma? A z czego płacą czynsz? Pewnie siłownia radzi sobie lepiej niż HR.
To zaczynamy: Żądło, Masłowski, Żukowska, Prugar, Gruca, Gluza, Krzyżaniak, Woźniak, Rogaska, Celiński, Szumlewicz, Dymek, Kobla, Cwalina, Warecha, Jastrun, Krajewski, Niedzicki, Grzegorczyk, Witkowski, Dymek, Zimnik, Kowalczyk, Piątek, Wawrzyniak, Gzyl, Vuco, Stefanik... kto da więcej?
Bater, Irina Nowokhatko (nie pamiętam, jak to się pisze)
mistrz Kurkiewicz, Konca, Jóźwik
Marta Grzywacz, moja ulubiona pani od historii
No i gawędziarz Nasierowski
był jeszcze ten Armen psycholog, Raczek, Frejus, Kaczyński, Bart i Emilia, Ważny, Galopujący Major, Śpiewak, Szołajski, Olga Paszkowska, Jowita Michalska... nie licząc rzeszy realizatorów i innych, o których nie wiemy
Beata Kawka
Monika Płatek, Anna Dudek, Marek Czyż - to już 50 nazwisk

Na początku maja też Agata Skrzypczyk
Awatar użytkownika
abukw

Re: Halo.Radio przestało nadawać w formule wideo, wspiera je nieco ponad 140 osób

abukw Wto Maj 25, 2021 12:28 pm

"greatfuldead" napisał(a):
"dan_" napisał(a):
"gdzieonisą" napisał(a): 143 osoby wciąż wspierają? rany.

Zapomnieli wycofać subskrypcje
to jak na YT, wciąż ponad 5000 subskrybentów, a pewno 4999 zapomniało, że coś takiego subskrybowało
reszta to zarząd HR
Awatar użytkownika
tom

tom Wto Maj 25, 2021 12:32 pm

Zarząd: ojciec założyciel, jego narzeczona i pies
Awatar użytkownika
abukw

abukw Wto Maj 25, 2021 12:39 pm

"tom" napisał(a): Zarząd: ojciec założyciel, jego narzeczona i pies
filozof Kowalczuk i Kokos, który nie lubi zimnej kawy
Awatar użytkownika
Łajka

Łajka Wto Maj 25, 2021 12:40 pm

"tom" napisał(a): Zarząd: ojciec założyciel, jego narzeczona i pies

i jakby ten pies był prezesem, to może by to jeszcze miało łapy i łapy. a tak, jest jak jest.
Awatar użytkownika
tom

tom Wto Maj 25, 2021 12:43 pm

To gdzie w tym roku na wakacje zalozyciel sie wybiera?:)))
Awatar użytkownika
abukw

abukw Wto Maj 25, 2021 12:47 pm

"tom" napisał(a): To gdzie w tym roku na wakacje zalozyciel sie wybiera?:)))
cały czas jest na wakacjach, nie robi, a kaska od jelonków wciąż płynie
Awatar użytkownika
grabarz

grabarz Wto Maj 25, 2021 1:00 pm

Szanowni Państwo, realizujemy najdroższy format TALK. Miejcie tego świadomość.
Awatar użytkownika
grabarz

grabarz Wto Maj 25, 2021 1:50 pm

"grabarz" napisał(a): Szanowni Państwo, realizujemy najdroższy format TALK. Miejcie tego świadomość.
przyszedł jakiś funkcyjny z HR i minusuje prawdę
Awatar użytkownika
ogrodnik

ogrodnik Wto Maj 25, 2021 2:01 pm

"grabarz" napisał(a): Szanowni Państwo, realizujemy najdroższy format TALK. Miejcie tego świadomość.

Nie mam, proszę Państwa, czasu ani ochoty na eksperymenty niewiadomej treści czy puste dyskusje na poboczne tematy. Radio, czyli Państwo, jesteście dla mnie najważniejsi. Przez minione 3 miesiące stale konferowałem z ludźmi radia, którzy zbudowali w Polsce największe marki i przechodzili największe kryzysy. To właśnie dzięki części Państwa i mojej ekipy wiem, co robić, aby było lepiej, wydajniej, i abyśmy cieszyli się tym, co dzięki Państwu możemy tworzyć.
Koncepcja radia, które powołałem jest moją koncepcją i to ja podejmuję ryzyko, to jest ważne. A obecnie wyzwanie zmian, które mam nadzieję, w większym niż mniejszym stopniu, wkrótce Państwa zadowolą. Nikt więcej tego ryzyka nie podejmuje. A wiecie Państwo dlaczego? Bo wydaje mi się, że świat składa się większości, o czym wszyscy wiemy, z prawników, doradców, i w absolutnej mniejszości z tych, którzy mają odwagę podejmować choćby najbardziej niepopularne decyzje, mając przed oczami oczywiście nie pół roku działalności, bo to trochę mało, ale kilka najbliższych lat. A co dla mnie osobiście jeszcze ważniejsze - mają czas i ochotę, by w pełni się czemuś poświęcić i brać za to coś równie pełną odpowiedzialność przed Państwem. Nasza obywatelskość, o tym też myślałem. Ona chyba polega na tym, że mamy dać głos Państwu, społeczeństwu, przez pryzmat podejmowanych tematów na antenie ważnych właśnie dla Was, dla społeczeństwa obywatelskiego. I byłoby naprawdę cudownie, gdyby każdy z pracujących tu przez rok moich ludzi skupiłby się na tym, by emisje jak najlepiej realizować, a nie tworzyć abstrakcyjną, pseudodemokratyczną strukturę wewnątrz radia o eksperymentalnym w skali Polski formacie, które to radio powinno być zarządzane w sposób niezwykle konsekwentny, między innymi z powodu tego formatu, bez tracenia kontaktu z obywatelską misją radia. Ucieleśnieniem tej obywatelskiej misji ma być, jest i będzie jedynie, podkreślam - jedynie program emitowany przez HR. Przed nami szereg zmian. Start nowej ramówki, która mam nadzieję w wielu miejscach Państwa zaskoczy. Za chwilę zaczynamy pierwszą w Polsce kampanię na temat kosztów Kościoła. Od stycznia do Państwa dyspozycji będzie widoczny na ekranie system zliczania Waszych datków, wraz - co ważne - z co miesiąc aktualizowanym schematem procentowym naszych wydatków, obecnym na naszej stronie WWW. Obiecałem to już zresztą kiedyś i tej obietnicy chcę dotrzymać. Proszę Państwa o jedno - o zaufanie. I dalsze wspieranie HR. Zmiany nie są niczym złym. Osobiście mam nadzieję, że otworzą Państwa na nas jeszcze bardziej, ale też pozwolą nam pozyskać nowe słuchaczki i nowych słuchaczy. Gdybym dziś powiedział o wszystkich zmianach, no to od pierwszego stycznia 2021 roku nie byłoby absolutnie żadnej niespodzianki, z akcentem na słowo "niespodzianka".
Awatar użytkownika
ogrodnik

ogrodnik Wto Maj 25, 2021 2:19 pm

"grabarz" napisał(a):
przyszedł jakiś funkcyjny z HR i minusuje prawdę

a niech sobie minusuje, prezes każe, sługa musi. nasze komentarze mówią dużo więcej niż łapki :)
Awatar użytkownika
abukw

abukw Wto Maj 25, 2021 2:52 pm

"ogrodnik" napisał(a):

Nie mam, proszę Państwa, czasu ani ochoty na eksperymenty niewiadomej treści czy puste dyskusje na poboczne tematy. Radio, czyli Państwo, jesteście dla mnie najważniejsi. Przez minione 3 miesiące stale konferowałem z ludźmi radia, którzy zbudowali w Polsce największe marki i przechodzili największe kryzysy. To właśnie dzięki części Państwa i mojej ekipy wiem, co robić, aby było lepiej, wydajniej, i abyśmy cieszyli się tym, co dzięki Państwu możemy tworzyć.
Koncepcja radia, które powołałem jest moją koncepcją i to ja podejmuję ryzyko, to jest ważne. A obecnie wyzwanie zmian, które mam nadzieję, w większym niż mniejszym stopniu, wkrótce Państwa zadowolą. Nikt więcej tego ryzyka nie podejmuje. A wiecie Państwo dlaczego? Bo wydaje mi się, że świat składa się większości, o czym wszyscy wiemy, z prawników, doradców, i w absolutnej mniejszości z tych, którzy mają odwagę podejmować choćby najbardziej niepopularne decyzje, mając przed oczami oczywiście nie pół roku działalności, bo to trochę mało, ale kilka najbliższych lat. A co dla mnie osobiście jeszcze ważniejsze - mają czas i ochotę, by w pełni się czemuś poświęcić i brać za to coś równie pełną odpowiedzialność przed Państwem. Nasza obywatelskość, o tym też myślałem. Ona chyba polega na tym, że mamy dać głos Państwu, społeczeństwu, przez pryzmat podejmowanych tematów na antenie ważnych właśnie dla Was, dla społeczeństwa obywatelskiego. I byłoby naprawdę cudownie, gdyby każdy z pracujących tu przez rok moich ludzi skupiłby się na tym, by emisje jak najlepiej realizować, a nie tworzyć abstrakcyjną, pseudodemokratyczną strukturę wewnątrz radia o eksperymentalnym w skali Polski formacie, które to radio powinno być zarządzane w sposób niezwykle konsekwentny, między innymi z powodu tego formatu, bez tracenia kontaktu z obywatelską misją radia. Ucieleśnieniem tej obywatelskiej misji ma być, jest i będzie jedynie, podkreślam - jedynie program emitowany przez HR. Przed nami szereg zmian. Start nowej ramówki, która mam nadzieję w wielu miejscach Państwa zaskoczy. Za chwilę zaczynamy pierwszą w Polsce kampanię na temat kosztów Kościoła. Od stycznia do Państwa dyspozycji będzie widoczny na ekranie system zliczania Waszych datków, wraz - co ważne - z co miesiąc aktualizowanym schematem procentowym naszych wydatków, obecnym na naszej stronie WWW. Obiecałem to już zresztą kiedyś i tej obietnicy chcę dotrzymać. Proszę Państwa o jedno - o zaufanie. I dalsze wspieranie HR. Zmiany nie są niczym złym. Osobiście mam nadzieję, że otworzą Państwa na nas jeszcze bardziej, ale też pozwolą nam pozyskać nowe słuchaczki i nowych słuchaczy. Gdybym dziś powiedział o wszystkich zmianach, no to od pierwszego stycznia 2021 roku nie byłoby absolutnie żadnej niespodzianki, z akcentem na słowo "niespodzianka".
łezka mi się w oku zakręciła
Awatar użytkownika
gdzieonisą

gdzieonisą Wto Maj 25, 2021 2:57 pm

"mówmywszystko" napisał(a):
"gdzieonisą" napisał(a):
"gdzieonisą" napisał(a):
"gdzieonisą" napisał(a):
"Thranduil" napisał(a):
"Thranduil" napisał(a):
"chili" napisał(a):
"gdzieonisą" napisał(a):
"tylko koni żal" napisał(a): Ktoś powinien zrobić listę ludzi, którzy odeszli z HR od początków jego istnienia. Ile to będzie nazwisk? Na pewno ponad 30. Mariusz Rokos stracił codzienny 2-godzinny blok Aktualności? To ile on teraz z tego ma? A z czego płacą czynsz? Pewnie siłownia radzi sobie lepiej niż HR.
To zaczynamy: Żądło, Masłowski, Żukowska, Prugar, Gruca, Gluza, Krzyżaniak, Woźniak, Rogaska, Celiński, Szumlewicz, Dymek, Kobla, Cwalina, Warecha, Jastrun, Krajewski, Niedzicki, Grzegorczyk, Witkowski, Dymek, Zimnik, Kowalczyk, Piątek, Wawrzyniak, Gzyl, Vuco, Stefanik... kto da więcej?
był jeszcze ten Armen psycholog, Raczek, Frejus, Kaczyński, Bart i Emilia, Ważny, Galopujący Major, Śpiewak, Szołajski, Olga Paszkowska, Jowita Michalska... nie licząc rzeszy realizatorów i innych, o których nie wiemy
Beata Kawka

Marta Lempart!
Awatar użytkownika
TypowyPolak

TypowyPolak Wto Maj 25, 2021 2:59 pm

"gdzieonisą" napisał(a):
"gdzieonisą" napisał(a):
"gdzieonisą" napisał(a):
"gdzieonisą" napisał(a):
"Thranduil" napisał(a):
"Thranduil" napisał(a):
"chili" napisał(a):
"gdzieonisą" napisał(a):
Beata Kawka

Marta Lempart!
Była też przez chwilę jakaś Andrychowicz.
Awatar użytkownika
mówmywszystko

mówmywszystko Wto Maj 25, 2021 3:04 pm

"gdzieonisą" napisał(a):
"gdzieonisą" napisał(a):
"gdzieonisą" napisał(a):
"gdzieonisą" napisał(a):
"Thranduil" napisał(a):
"Thranduil" napisał(a):
"chili" napisał(a):
"gdzieonisą" napisał(a):
Beata Kawka

Marta Lempart!

Marta Lempart robi jeszcze dla nich felietony
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 22 gości