[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Halo.Radio przestało nadawać w formule wideo, wspiera je nieco ponad 140 osób

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Markus

Re: Halo.Radio przestało nadawać w formule wideo, wspiera je nieco ponad 140 osób

Markus Wto Maj 25, 2021 7:05 pm

"mówmywszystko" napisał(a):
"niehalo" napisał(a): zdecydowanie masz rację, Witkowski mi się przyplątał, razem 64

To przy 20 miesiącach działalności HR daje średnio 3,2 odejścia na miesiąc. Grubo.

64, ładna, okrągła liczba.

Ale czy ja dobrze rozumiem, że skoro nie ma wideo, to pewnie nie ma kogo pokazywać, bo tam nikogo nie ma? 3 480 zł miesięcznie z Patronite, drobne, nawet wstawać nie warto...
Awatar użytkownika
Barek

Re: Halo.Radio przestało nadawać w formule wideo, wspiera je nieco ponad 140 osób

Barek Wto Maj 25, 2021 7:46 pm

Mieć takie nazwiska i z tego nie skorzystać.
Ten człowiek powinien z Ciechanem otworzyć kurs samozaorania. Nie obchodzą mnie jego finanse, on poobrażał już chyba wszystkich, nawet mu przychylnych.
Awatar użytkownika
mówmywszystko

mówmywszystko Wto Maj 25, 2021 7:58 pm

"Markus" napisał(a):
"niehalo" napisał(a): zdecydowanie masz rację, Witkowski mi się przyplątał, razem 64

To przy 20 miesiącach działalności HR daje średnio 3,2 odejścia na miesiąc. Grubo.

Ale czy ja dobrze rozumiem, że skoro nie ma wideo, to pewnie nie ma kogo pokazywać, bo tam nikogo nie ma? 3 480 zł miesięcznie z Patronite, drobne, nawet wstawać nie warto...

Tam jest jeszcze właściwie kwota ze zrzutki, jakieś 2300 miesięcznie, których autor tekstu nie dodał, ale wciąż to są drobniaki jak na radio z prawdziwego zdarzenia. Wideo nie ma, bo przez 5 dni (pon.-pt.) lecą powtórki podcastów, a w niedzielę jest tylko muzyka, ale pewnie od czasu do czasu ktoś wpada nagrać jakiś nowy podcast na sobotę, jeśli nie robi tego w domu jak większość - tak przynajmniej brzmią te podcasty, nie jest to w żadnym razie jakość studyjna, raczej garażowa. Od kwietnia było już w zasadzie tyle powtórek i audycji z domu, że wideo i tak traciło rację bytu. Czat na YT był wyłączony, lajki tak samo, oglądało to średnio 5 osób w dowolnym momencie dnia, więc żenada jak na kanał YT działający od półtora roku w trybie live. To już są drastyczne cięcia budżetowe, stan agonalny, którego oficjalnie jeszcze nie ogłaszają (i pewnie nigdy nie ogłoszą, po prostu przestaną nadawać), ale wszystkie symptomy na to wskazują. Na tym etapie trudno to w ogóle nazwać radiem. Radio zakłada jednak głównie treści na żywo, aktywnych prowadzących i bliski kontakt ze słuchaczami, a nie 5 dni starych podcastów, 1 dzień muzyki z playlisty i sobota z paroma programami na żywo tygodniowo. To już nawet nie jest farsa, jak jeszcze z pół roku temu.
Awatar użytkownika
Thranduil

Thranduil Śro Maj 26, 2021 10:16 am

"Markus" napisał(a):

Tam jest jeszcze właściwie kwota ze zrzutki, jakieś 2300 miesięcznie, których autor tekstu nie dodał, ale wciąż to są drobniaki jak na radio z prawdziwego zdarzenia. Wideo nie ma, bo przez 5 dni (pon.-pt.) lecą powtórki podcastów, a w niedzielę jest tylko muzyka, ale pewnie od czasu do czasu ktoś wpada nagrać jakiś nowy podcast na sobotę, jeśli nie robi tego w domu jak większość - tak przynajmniej brzmią te podcasty, nie jest to w żadnym razie jakość studyjna, raczej garażowa. Od kwietnia było już w zasadzie tyle powtórek i audycji z domu, że wideo i tak traciło rację bytu. Czat na YT był wyłączony, lajki tak samo, oglądało to średnio 5 osób w dowolnym momencie dnia, więc żenada jak na kanał YT działający od półtora roku w trybie live. To już są drastyczne cięcia budżetowe, stan agonalny, którego oficjalnie jeszcze nie ogłaszają (i pewnie nigdy nie ogłoszą, po prostu przestaną nadawać), ale wszystkie symptomy na to wskazują. Na tym etapie trudno to w ogóle nazwać radiem. Radio zakłada jednak głównie treści na żywo, aktywnych prowadzących i bliski kontakt ze słuchaczami, a nie 5 dni starych podcastów, 1 dzień muzyki z playlisty i sobota z paroma programami na żywo tygodniowo. To już nawet nie jest farsa, jak jeszcze z pół roku temu.
Ogłoszą zamknięcie radia, a winni oczywiście będą słuchacza, biomasa agrarna, która obok społeczeństwa obywatelskiego nawet nie stała.
Awatar użytkownika
tylko koni żal

tylko koni żal Śro Maj 26, 2021 10:23 am

Wciąż mnie zdumiewa, co robi tam Roman Mańka. Bo Kowalczuk i Szczepański chyba już tam nie siedzą.
Awatar użytkownika
mówmywszystko

mówmywszystko Śro Maj 26, 2021 10:36 am

"Thranduil" napisał(a):
"Markus" napisał(a):

Ogłoszą zamknięcie radia, a winni oczywiście będą słuchacza, biomasa agrarna, która obok społeczeństwa obywatelskiego nawet nie stała.

No a jak? Polactwo robactwo z motłochlandu, które nie czyta ze zrozumieniem, nie ma kompetencji społecznych, dlatego zasługuje na GileadPL, eksterminację i zaoranie. Koniec dyskusji.
Awatar użytkownika
mówmywszystko

mówmywszystko Śro Maj 26, 2021 10:49 am

"tylko koni żal" napisał(a): Wciąż mnie zdumiewa, co robi tam Roman Mańka. Bo Kowalczuk i Szczepański chyba już tam nie siedzą.

Jak nie siedzą, jak siedzą (Kowalczuk jest przecież w radzie fundacji, więc zostanie do samego końca). A Mańka po dwumiesięcznej i niewyjaśnionej wcześniej przez nikogo absencji (w ramówce podawali przez ten czas, że niby ma normalnie audycje, a w rzeczywistości były najwyżej powtórkami albo w ogóle nie miały miejsca) powrócił niedawno, tłumacząc się chorobą i strachem przed pandemią. I nie ma tu się co dziwić jego dalszą obecnością, on po powrocie sam z siebie oznajmił na wstępie, że HR jest ostatnio atakowane, a on zawsze broni tego bitego i nie jest poddawany żadnej presji przez redakcję, czuje się w HR niezwykle komfortowo, dlatego będzie nadal tam pracował. Jeszcze jakieś pytania? :)
Awatar użytkownika
tylko koni żal

tylko koni żal Śro Maj 26, 2021 11:00 am

"tylko koni żal" napisał(a): Wciąż mnie zdumiewa, co robi tam Roman Mańka. Bo Kowalczuk i Szczepański chyba już tam nie siedzą.

Jak nie siedzą, jak siedzą (Kowalczuk jest przecież w radzie fundacji, więc zostanie do samego końca). A Mańka po dwumiesięcznej i niewyjaśnionej wcześniej przez nikogo absencji (w ramówce podawali przez ten czas, że niby ma normalnie audycje, a w rzeczywistości były najwyżej powtórkami albo w ogóle nie miały miejsca) powrócił niedawno, tłumacząc się chorobą i strachem przed pandemią. I nie ma tu się co dziwić jego dalszą obecnością, on po powrocie sam z siebie oznajmił na wstępie, że HR jest ostatnio atakowane, a on zawsze broni tego bitego i nie jest poddawany żadnej presji przez redakcję, czuje się w HR niezwykle komfortowo, dlatego będzie nadal tam pracował. Jeszcze jakieś pytania?
A, OK, Kowalczuk mi umknął w tej rozpisce na dziś na FB. Ma felieton. Mańka to jakiś fenomen, nie rozumiem tego człowieka. Ja nie mówię, że PiS jest dobry, bo PiS jest zły i mnie też się nie podoba, co robi PiS, aleeee... i tu dwie godziny walenia w każdą możliwą opcję polityczną, byle nie w PiS albo Ja lubię Kubę, może jest trochę za szorstki i bezkompromisowy, ale ma charyzmę, a to się ceni, to jest rzadkie, to jest niespotykane, ja lubię Halo.Radio, dobrze się w nim czuję i nigdzie się nie wybieram... Może ma umowę z HR taką jak Bysiek i nie może odejść? A Szczepański jest, w rozpisce jest audycja nawet.
Awatar użytkownika
mówmywszystko

mówmywszystko Śro Maj 26, 2021 11:18 am

"tylko koni żal" napisał(a):

Jak nie siedzą, jak siedzą (Kowalczuk jest przecież w radzie fundacji, więc zostanie do samego końca). A Mańka po dwumiesięcznej i niewyjaśnionej wcześniej przez nikogo absencji (w ramówce podawali przez ten czas, że niby ma normalnie audycje, a w rzeczywistości były najwyżej powtórkami albo w ogóle nie miały miejsca) powrócił niedawno, tłumacząc się chorobą i strachem przed pandemią. I nie ma tu się co dziwić jego dalszą obecnością, on po powrocie sam z siebie oznajmił na wstępie, że HR jest ostatnio atakowane, a on zawsze broni tego bitego i nie jest poddawany żadnej presji przez redakcję, czuje się w HR niezwykle komfortowo, dlatego będzie nadal tam pracował. Jeszcze jakieś pytania?
A, OK, Kowalczuk mi umknął w tej rozpisce na dziś na FB. Ma felieton. Mańka to jakiś fenomen, nie rozumiem tego człowieka. Ja nie mówię, że PiS jest dobry, bo PiS jest zły i mnie też się nie podoba, co robi PiS, aleeee... i tu dwie godziny walenia w każdą możliwą opcję polityczną, byle nie w PiS albo Ja lubię Kubę, może jest trochę za szorstki i bezkompromisowy, ale ma charyzmę, a to się ceni, to jest rzadkie, to jest niespotykane, ja lubię Halo.Radio, dobrze się w nim czuję i nigdzie się nie wybieram... Może ma umowę z HR taką jak Bysiek i nie może odejść? A Szczepański jest, w rozpisce jest audycja nawet.

Mańka to człowiek notorycznie schorowany, o czym rozwodził się wielokrotnie w przerwach między miniwykładami o strukturalizmie Levi-Straussa i spektaklami oburzenia, z kiepskimi perspektywami na dłuższe zatrudnienie gdziekolwiek indziej, a środowisko pisowskie wpisało go już chyba na czarną listę, więc on podejrzewam nie ma specjalnego wyboru, bierze, co dają, czyli nic albo prawie nic, bo co może zaoferować KW? Swoje długi? O jego umowie nic mi nie wiadomo, ale to też nie jest wykluczone, to by po części wyjaśniało, dlaczego tak długo i usilnie utrzymywali fikcję, że ma nadal audycje - taki straszak na niego, żeby sobie nie myślał, że może się wykręcić chorobą i zwyczajnie wyparować.
Awatar użytkownika
grabarz

grabarz Śro Maj 26, 2021 12:14 pm

"ogrodnik" napisał(a):
"grabarz" napisał(a): Szanowni Państwo, mówię szczerze, ja nic na tym nie zarabiam!

Ja jestem tylko skromnym ogrodnikiem! Wyrywam dermę z siedzeń!
Serdeczności!
Awatar użytkownika
zaorane

zaorane Czw Maj 27, 2021 10:10 am

No proszę, KW przyznaje, że zaorał HR, spójrzcie na jego profil na FB. Planuje webinaria 3x w tygodniu :-) Płatne.
Awatar użytkownika
Zeta

Zeta Wto Cze 01, 2021 11:15 am

"zaorane" napisał(a): No proszę, KW przyznaje, że zaorał HR, spójrzcie na jego profil na FB. Planuje webinaria 3x w tygodniu Płatne.

hahahahahahahahahahahahahaha
litosci.........
Awatar użytkownika
Pedro

Pedro Pią Cze 04, 2021 11:27 am

Dobre. Ten płatny webinar to chyba po to żeby ludzie dawali kasę za dostęp tylko po to żeby podczas rozmowy zostać objechanym za niezgadzanie się z poglądami KW. Wtedy zwyzywa od biomasy, polaczkow i powie "Z tym Panem już nie bedziemy romawiali" i zbanuje 😂
Awatar użytkownika
abukw

abukw Pią Lip 02, 2021 2:40 pm

"Pedro" napisał(a): Dobre. Ten płatny webinar to chyba po to żeby ludzie dawali kasę za dostęp tylko po to żeby podczas rozmowy zostać objechanym za niezgadzanie się z poglądami KW. Wtedy zwyzywa od biomasy, polaczkow i powie "Z tym Panem już nie bedziemy romawiali" i zbanuje 😂
KW, który nie rozmawia z politykami, bo politycy nie mają mu nic ciekawego do powiedzenia. pierwsi goście nowej formuły: Leszek Miller, Joanna Schoering-Wielgus
Awatar użytkownika
Maciej Mac

Maciej Mac Czw Lip 15, 2021 11:21 am

Miałeś chamie złoty rog
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 25 gości