WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Sprawy organizacyjne forum i Wirtualnemedia.pl

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
woy

woy Śro Cze 27, 2007 9:21 pm

Wyraznie stoi tez w Talmudzie: „Chrzescijanie sa balwochwalczy; wolno jest w ich dzien swiateczny tj. pierwszego dnia w tygodniu, handel z nimi prowadzic"

-----
Link do komentowanego artykułu:<br /><a href="http://wirtualnemedia.pl/article/119038_Handel_w_niedziele_-_kto_za_kto_przeciw_.htm">Handel w niedziele - kto za, kto przeciw? </a>
Awatar użytkownika
borussia_CK

borussia_CK Nie Kwi 20, 2008 9:12 pm

Ha h aha.. za handlem sa mlodzi, prozachodni wyksztalecni ludzie ;-) jak zawsze stary chwyt socjotechniczny, tyle tylko, ze w krajach zachodnich ten handel w niedziele jest zakazany lub znacznie ograniczony, wiec jak ta prozachodniosc u tych mlodych wyksztalconych wyglada?
Awatar użytkownika
carbon

Re: Handel w niedziele - kto za, kto przeciw?

carbon Czw Lip 15, 2010 3:40 pm

Wykształcenie nie ma tu nic do rzeczy. W pewnych religiach jest to zakazane a pewni wyznawcy tego nie respektują. ja mam do tego stosunek obojętny, za bardzo szanuję swój wolny czas w niedzielę żeby jechać do supermarketu, ale jak czegoś potrzebuję to lubię jak sklep jest otwarty. Niemniej zdaję sobie sprawę że jego pracownicy niekoniecznie.
Awatar użytkownika
KaskaJa

KaskaJa Pon Maj 29, 2017 11:34 am

nigdy nie będzie właściwej odpowiedzi na to pytanie:) ja potrzebuję robić zakupy w niedzielę, bo tylko wtedy mam na to czas, za to pani sprzedawczyni ma tylko wtedy czas żeby spędzić go z rodziną... :(
Awatar użytkownika
kraaa

kraaa Pią Cze 02, 2017 11:41 am

ja proponuję zrobić środy wolne od handlu, bo akurat wtedy chcę mieć czas na rower. Nie rozumiem tego zakazu, przecież i taki sprzedawca dostaje dwa dni wolne w tygodniu. A gdzie jest powiedziane, że lepiej się spędza czas z rodziną w niedzielę, a nie w sobotę?
Wróć do WirtualneMedia.pl - forum

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości