WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Sprawy organizacyjne forum i Wirtualnemedia.pl

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
woy
 

woy Śro Cze 27, 2007 9:21 pm

Wyraznie stoi tez w Talmudzie: „Chrzescijanie sa balwochwalczy; wolno jest w ich dzien swiateczny tj. pierwszego dnia w tygodniu, handel z nimi prowadzic"

-----
Link do komentowanego artykułu:<br /><a href="http://wirtualnemedia.pl/article/119038_Handel_w_niedziele_-_kto_za_kto_przeciw_.htm">Handel w niedziele - kto za, kto przeciw? </a>
Awatar użytkownika
borussia_CK
 

borussia_CK Nie Kwi 20, 2008 9:12 pm

Ha h aha.. za handlem sa mlodzi, prozachodni wyksztalecni ludzie ;-) jak zawsze stary chwyt socjotechniczny, tyle tylko, ze w krajach zachodnich ten handel w niedziele jest zakazany lub znacznie ograniczony, wiec jak ta prozachodniosc u tych mlodych wyksztalconych wyglada?
Awatar użytkownika
carbon
 
Posty: 2
Rejestracja: Czw Lip 15, 2010 3:01 pm

Re: Handel w niedziele - kto za, kto przeciw?

carbon Czw Lip 15, 2010 3:40 pm

Wykształcenie nie ma tu nic do rzeczy. W pewnych religiach jest to zakazane a pewni wyznawcy tego nie respektują. ja mam do tego stosunek obojętny, za bardzo szanuję swój wolny czas w niedzielę żeby jechać do supermarketu, ale jak czegoś potrzebuję to lubię jak sklep jest otwarty. Niemniej zdaję sobie sprawę że jego pracownicy niekoniecznie.
Awatar użytkownika
KaskaJa
 
Posty: 3
Rejestracja: Pon Maj 29, 2017 11:08 am

Re: Handel w niedziele - kto za, kto przeciw?

KaskaJa Pon Maj 29, 2017 11:34 am

nigdy nie będzie właściwej odpowiedzi na to pytanie:) ja potrzebuję robić zakupy w niedzielę, bo tylko wtedy mam na to czas, za to pani sprzedawczyni ma tylko wtedy czas żeby spędzić go z rodziną... :(
Awatar użytkownika
kraaa
 
Posty: 1
Rejestracja: Pią Cze 02, 2017 11:35 am

Re: Handel w niedziele - kto za, kto przeciw?

kraaa Pią Cze 02, 2017 11:41 am

ja proponuję zrobić środy wolne od handlu, bo akurat wtedy chcę mieć czas na rower. Nie rozumiem tego zakazu, przecież i taki sprzedawca dostaje dwa dni wolne w tygodniu. A gdzie jest powiedziane, że lepiej się spędza czas z rodziną w niedzielę, a nie w sobotę?
Wróć do WirtualneMedia.pl - forum

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości