[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Hanna Maria Giza żegna się z zespołem Dwójki. "Ocalcie to, co jeszcze da się uratować"

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Ststyk

Hanna Maria Giza żegna się z zespołem Dwójki. "Ocalcie to, co jeszcze da się uratować"

Ststyk Pią Wrz 25, 2020 6:17 am

Czy ta Pani Giza kiedyś przeprosiła za udział w wiecu Komorowskiego z Różowym Orłem na Odchodząc, który się potem zaśmierdział w korytarzu Trójki na Myśliwieckiej? Skrajnie upolityczniani dziennikarze, brykający na wiecach opozycji i rozsadzające radio od środka konspiracją sabotującą działania Zarządu Polskiego Radia są zdziwieni, że ten rezygnuje z ich usług
Awatar użytkownika
Babcia Mówi

Re: Hanna Maria Giza żegna się z zespołem Dwójki. "Ocalcie to, co jeszcze da się uratować"

Babcia Mówi Pią Wrz 25, 2020 6:58 am

No proszę, ktoś w końcu głośno powiedział że dyrektor zajmuje się głównie dbaniem o własny fotel.
Awatar użytkownika
Barry

Re: Hanna Maria Giza żegna się z zespołem Dwójki. "Ocalcie to, co jeszcze da się uratować"

Barry Pią Wrz 25, 2020 7:00 am

Czuć strach przed wolnym rynkiem, ale spoko GW zawsze pisała, że to obciach pracować zbyt długo w jednym miejscu...
Awatar użytkownika
Mox

Mox Pią Wrz 25, 2020 7:14 am

Oni chcą tam pracować do śmierci ?
Awatar użytkownika
zenada

zenada Pią Wrz 25, 2020 7:16 am

"Ststyk" napisał(a): Czy ta Pani Giza kiedyś przeprosiła za udział w wiecu Komorowskiego z Różowym Orłem na Odchodząc, który się potem zaśmierdział w korytarzu Trójki na Myśliwieckiej? Skrajnie upolityczniani dziennikarze, brykający na wiecach opozycji i rozsadzające radio od środka konspiracją sabotującą działania Zarządu Polskiego Radia są zdziwieni, że ten rezygnuje z ich usług

Jesteś paskudnym trollem, który plecie od rzeczy. PIS to PRL bis, jakbyś nie wiedział.
Awatar użytkownika
dim

dim Pią Wrz 25, 2020 7:55 am

przykre
Awatar użytkownika
Kier

Kier Pią Wrz 25, 2020 8:11 am

Zarówno p. Kamińska jak i p. Małaszko potwierdzają tezę, że kobiety statystycznie mniej nadają się na stanowiska kierownicze. Kobiety często gęsto działają pod wpływem emocji, kaprysu, zazdrości itp. a na stanowiskach kierowniczych jednak trzeba umieć emocje opanowywać.
Awatar użytkownika
Kier

Kier Pią Wrz 25, 2020 8:11 am

Zarówno p. Kamińska jak i p. Małaszko potwierdzają tezę, że kobiety statystycznie mniej nadają się na stanowiska kierownicze. Kobiety często gęsto działają pod wpływem emocji, kaprysu, zazdrości itp. a na stanowiskach kierowniczych jednak trzeba umieć emocje opanowywać.
Awatar użytkownika
Skandal

Skandal Pią Wrz 25, 2020 8:13 am

W głowie się nie mieści co dzieje się z Polskim Radiem! Rządzący nie rozmawiają z pracownikami, słuchaczami, mediami... siedzą i demolują po kolei programy PR. Z archiwum Trójki też usuwają audycje, żeby poszły w niepamięć! Czy ktoś może ich powstrzymać?!
Awatar użytkownika
RMN

RMN Pią Wrz 25, 2020 8:16 am

Kamińska..........!!!!!
Awatar użytkownika
Rafal

Rafal Pią Wrz 25, 2020 8:47 am

Zerowe zainteresowanie programem, to po co na sile utrzymywać.

W PRL w publicznych spółkach były stanowiska tworzone pod ludzi, nie jest to uzasadnione ekonomiczne czasy się zmieniły.
Awatar użytkownika
Max

Max Pią Wrz 25, 2020 8:59 am

Akurat Dwojce zasiegi rosna.To jedyna antena w Polskim Radiu, ktorej slucha sie naprawde bez obrzydzenia. Wiadomo, zero polityki.
Jazz, literatura. Prosze o wiecej!
Pani Gizy nie znam chociaz slucham tego radia od 15 lat... Niezłą kampanię sobie zrobila;)))).
Awatar użytkownika
Ann

Ann Pią Wrz 25, 2020 9:00 am

Jakaś frustratka. Dozywotnio antene - kazdy by chcial.
Awatar użytkownika
Analityk

Analityk Pią Wrz 25, 2020 9:04 am

Nareszcie.Pani Redaktor traktowała Dwójkę,jak swoją własność.Współprowadzącym jej audycje poleciła,aby mnie nie wpuszczali na antenę przy konkursach,w których do wygrania były ...książki.
Awatar użytkownika
Redaktor Wróbel

Redaktor Wróbel Pią Wrz 25, 2020 9:11 am

To dziś. Dzień świra. Ja tez chce wrocic na łamy tygodika, do ktorego kiedys pisałem!! Napiszecie o tym tekst??
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości