WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskuje o kulturze i rozrywce

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
abonent canal +

HBO podnosi cenę za dostęp do HBO GO. "Jeszcze więcej amerykańskich produkcji"

abonent canal + Wto Paź 22, 2019 7:50 am

obecna treść nie jest warta nawet tej kwoty
Awatar użytkownika
sin

Re: HBO podnosi cenę za dostęp do HBO GO. "Jeszcze więcej amerykańskich produkcji"

sin Wto Paź 22, 2019 7:56 am

oj tam, podwyżka jedynie o 25% - o cóż kruszyć kopie?
Awatar użytkownika
marketer

Re: HBO podnosi cenę za dostęp do HBO GO. "Jeszcze więcej amerykańskich produkcji"

marketer Wto Paź 22, 2019 8:04 am

No i subskrypcja poszłaaaa!
Awatar użytkownika
Ken

Ken Wto Paź 22, 2019 8:27 am

25 zł to niecałe dwa bilety do multipleksu. Dalej tanio. Poz tym w Hbo da się znaleść prawdziwe perełki
Awatar użytkownika
iksiński

iksiński Wto Paź 22, 2019 8:28 am

I bardzo dobrze - tym którzy zobaczyli na HBO wszystko co mieli zobaczyć może da to do myślenia że warto rozwiązać umowę. Tak trwali by miesiącami w letargu
Awatar użytkownika
walter

walter Wto Paź 22, 2019 8:55 am

Bardziej od samych produkcji zależy mi, aby HBO w końcu poprawiło jakość streaaminguu, serwis oraz aplikację. Bo jak do tej pory repertuar z licencji dobiera bardzo fajnie. W Apple TV jest już 4K, dolby Atmos i Vision a HBO dalej na 720p.
Awatar użytkownika
on

on Wto Paź 22, 2019 9:58 am

Nic ciekawego w tym serwisie nie było, jedynie kilka seriali wartych uwagi, które i tak są dostępne na konkurencyjnych stacjach w większości.
Zatem życzę powodzenia ;)
Awatar użytkownika
hehe

hehe Wto Paź 22, 2019 10:06 am

szczególnie nowości z HBO są warte uwagi np ostatni badziew serial watchmen...
Awatar użytkownika
emilek

emilek Wto Paź 22, 2019 11:23 am

"hehe" napisał(a): szczególnie nowości z HBO są warte uwagi np ostatni badziew serial watchmen...

Tak to prawda. Polski widz jest mało wymagający, wystarczy "Klan" oraz "M jak miłość", "Zdrady", "Szkoła" itd. itp. Faktycznie po co płacić jak można mieć serial na "wysokim" poziomie w tv ogólnodostępnej.
Awatar użytkownika
on

on Wto Paź 22, 2019 11:37 am

"emilek" napisał(a):
"hehe" napisał(a): szczególnie nowości z HBO są warte uwagi np ostatni badziew serial watchmen...

Tak to prawda. Polski widz jest mało wymagający, wystarczy "Klan" oraz "M jak miłość", "Zdrady", "Szkoła" itd. itp. Faktycznie po co płacić jak można mieć serial na "wysokim" poziomie w tv ogólnodostępnej.
Ja bym zadał to pytanie inaczej, po co płacić skoro można te pieniądze lepiej ulokować.
Awatar użytkownika
Krzysztof

Krzysztof Wto Paź 22, 2019 12:35 pm

A ci co maja HBO Go zaliczony do pakietu telewizyjnegon. Tak ja w Platformie Canal+ to tez mnie czeka podwyzka no i w moim przypadku podwyzka pakietu.co mi sie to nie usmiecha.
Awatar użytkownika
hehe

hehe Wto Paź 22, 2019 4:01 pm

"emilek" napisał(a):

watchmen, pazury, watahę, klan czy m jak miłość wsadziłbym do jednego worka i utopił w szambie panie wymagający...
Awatar użytkownika
a

a Wto Paź 22, 2019 4:05 pm

"Krzysztof" napisał(a): A ci co maja HBO Go zaliczony do pakietu telewizyjnegon. Tak ja w Platformie Canal+ to tez mnie czeka podwyzka no i w moim przypadku podwyzka pakietu.co mi sie to nie usmiecha.

w pakiecie telewizyjnym hbo go masz za darmo. Za hbo go płaca tylko ci, którzy nie mają żadnego pakietu telewizyjnego.
Awatar użytkownika
diego

diego Wto Paź 22, 2019 8:50 pm

ostatnio nic mnie nie zachwyciło. Chyba mnie zmotywowali do rezygnacji
Awatar użytkownika
Polak

Polak Śro Paź 23, 2019 7:34 am

"hehe" napisał(a):
"emilek" napisał(a):

watchmen, pazury, watahę, klan czy m jak miłość wsadziłbym do jednego worka i utopił w szambie panie wymagający...

Czyli jednak to prawda czytając takie komentarze, widz Polski mało wymagający. Najlepsi fachowcy, szeryfowie Europy. Nikt nam nie podskoczy, my Wam pokażemy jak ma wyglądać świat ;)
Wróć do Kultura-rozrywka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość