WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Luc

HGTV poszukuje uczestników do „Domowych rewolucji 2”

Luc Wto Kwi 04, 2017 5:28 pm

Super program!
Najlepsza ekipa: Dorota, Darek, Marika, Szymon i reszta UWIELBIAM!
Awatar użytkownika
danuta izydorczak

Re: HGTV poszukuje uczestników do „Domowych rewolucji 2”

danuta izydorczak Nie Cze 18, 2017 12:44 pm

Ogladam wszystkie programy Pani Doroty ogromnie mi się podoba. Bardzo chciałabym aby u mnie cos takiego miało miejsce. Posiadam mieszkanie 48m na parterze w bloku 10 pietrowym we Wloclawku.na ul. Fredry 6 m 35. Może nie najgorzej mieszkam jak by się wydawalo. Jestem na emeryturze, ale jestem tez osoba niepelnosprawna ( I grupa inwalidzka) poruszam się po domu przy pomocy balkonika tak chodze o kulach lub jeśli dalej to na wozku lub samochodem przystosowanym. 5 lat temu uległam wypadkowi (wychodząc z pracy potknelam się o schodek i przewrocilam się (złamanie reki i spiralne złamanie nogi ). coraz gorzej sobie radze wszystko jest żle poustawiane niewygodne, z wanny nie mogę wyjść, ciasno potrzebowałabym mieszkania przystosowanego do osoby niepełnosprawnej, ale i pięknej aranżacji wystroju w Pani wykonaniu.Dlugo zwlekałam nie chciałam wychodzić przed szereg, ale nie wytrzymałam ogladajac następne piękne programy i pomyslalam może sprobowac. Ogromnie chciałabym mieszkac w tak pięknie i pomyslowo urządzonym mieszkaniu( mimo iż jestem osoba chora). Chciałabym zaprosić koleżanki z pracy i pokazac jak pięknie mieszkam. Takie sa moje marzenia.
Awatar użytkownika
Ela

Ela Śro Cze 28, 2017 12:36 pm

Witam! Dorotka uwielbiam Cię ,oglądam wszystkie twoje programy ,nawet kiedyś wysłałam swoje zgłoszenie do programu" Dorota Was Urządzi" ale niestety nie zakwalifikowałaś mnie ,myśle że powodem była dość duża odległość od Warszawy i to mnie zdyskwalifikowało , bo Ty remontujesz w Warszawie i bliskich okolicach. Bardzo mi się podobają Twoje aranżacje ,ale ja mogę tylko pomarzyć ,ponieważ jako osoba samotna i jeszcze z małego miasteczka nie mogę liczyć na tak wspaniałych fachowców , pozdrawiam serdecznie Ela
Awatar użytkownika
jusia

jusia Pią Wrz 22, 2017 3:30 pm

aha ...czyli rozumiem ze Radom to juz taka dziura ze nikt nie chce tu remontowac ? szkoda ..wyslalam nasze zgloszenie ale jak widac na darmo chociaz wiem ze tysiace ludzi to zrobilo ale w Radomiu jeszcze Dorotki nie bylo :)
Awatar użytkownika
Ania

Ania Pon Wrz 25, 2017 2:23 pm

Super program! Jestem zachwycona pomysłami Doroty!!! Mam pytanie, czy obecnie prowadzony jest nabór zgłoszeń na kolejny sezon? Gdzie mogę znaleźć na ten temat informację? Jestem zainteresowana wysłaniem zgłoszenia do programu dotyczącego remontu jednego pokoju. Czekamy na Ciebie Dorotko w Kępnie. Pozdrawiam!!!
Awatar użytkownika
Infol

Infol Pon Paź 02, 2017 10:14 pm

Super program, ale czy do programu można zgłosić urządzenie nowego mieszkania w stanie developerskim, czy tylko remont? Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Gumball

Gumball Wto Paź 03, 2017 1:19 pm

Gdzie można znaleźć ankietę żeby się zgłosić?
Awatar użytkownika
grazyna

grazyna Śro Paź 18, 2017 8:13 pm

GDZIE MOZNA SIE ZGLOSICI GDZIE ZNALEZC ANKIETE DO WYPELNIENIA
Awatar użytkownika
małgorzata

małgorzata Śro Lis 01, 2017 7:20 pm

Czy jest już nabór do sezonu 3 ????
Awatar użytkownika
maszka

maszka Śro Lis 01, 2017 9:25 pm

mam podobna sytuacje bo mam meza na wozku ale co z tego pieniedzy trzeba duzo
Awatar użytkownika
Beata

Beata Sob Lis 18, 2017 6:04 pm

Dorotka bym mogła rewolucje bo mam tylko 1 pokój a mieszkam z 2 dziećmi lokum jest mały ale jest kuchnia toaleta i przedsionek.prosze przeczytaj😑
Awatar użytkownika
TERESA

TERESA Czw Gru 28, 2017 4:13 pm

Mam mieszkanie w bloku przydała by się metamorfoza ale mieszkam w Żaganiu a to daleko od Warszawy czy mogę zgłoszenie wysłać
Awatar użytkownika
TERESA

TERESA Czw Gru 28, 2017 4:15 pm

Mam mieszkanie w bloku przydała by się metamorfoza ale mieszkam w Żaganiu a to daleko od Warszawy czy mogę zgłoszenie wysłać
Awatar użytkownika
stemar

stemar Sob Sty 06, 2018 2:28 am

oglądam ten program, jest ciekawy ale jednocześnie wkurza mnie takie pomaganie zamożnym ludziom. Ludziom którym się dobrze wiedzie, ludziom mającym pieniądze i czas którzy nie dbają o dom i jego wyposażenie. Obejrzałem właśnie odcinek gdzie Pan jest inżynierem na stanowisku, Pani również. Pan lubi sobie polatać myśliwcem (symulator) kilka razy w tygodniu. A w domu zbieranina mebli z PRL. Teraz już jest lepiej bo stacja zrobiła remont - ale mogli mieć lepiej, stać ich było na remont. No ale po co - ktoś im to zafundował.
Oglądałem też ostatnio program o remoncie spalonego mieszkania. I to było coś. To było coś wielkiego, to była pomoc.
A niestety często jest to pomoc na zasadzie - stać Was ale nie chce się Wam nic robić - to my Wam zrobimy.
Szkoda. Dlatego bardziej szanuję program remontowy Polsatu.
Choć jak piszę czasami oglądam - ze względu na prowadzącą program i fajną ekipę remontową
Awatar użytkownika
PP

PP Sob Sty 13, 2018 4:21 pm

Również poszukuje wymienionej w regulaminie ankiety. Proszę o inf link ........
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 16 gości