WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
gienek

bonus

gienek Wto Lis 30, 2004 10:01 am

W POLSACIE nie ma bonusow, jest są to transmisje z meczów ligi pilkarskiej.
Awatar użytkownika
xyno

niech sie ktos za nich wezmie

xyno Wto Lis 30, 2004 10:37 am

niech sie ktos za nich wezmie w koncu!! niedosc ze nic nie ma tam do ogladania, to jeszcze to idzie z abonamentu, ktory przekonaliscie mnie wlasnie przestaje placic, szkoda kasy z moich 1100zl brutto
Awatar użytkownika
???

:-(

??? Wto Lis 30, 2004 10:48 am

a czy konkurencyjne stacje komercyjne tez tak zrobia...???
Awatar użytkownika
zbyszko

abonament na nagrody

zbyszko Wto Lis 30, 2004 10:49 am

Czy ktoś pofatygował sie i obliczył ile osób placących abonament musi wpłacić złotówki żeby nazbierać na te "nagrody" Mi wychodzi ok.pół miliona łącznie z zusem i pokrewnymi.To jest skandal jak prezes chce to niech rozda własny majątek a nie ludzi którym zabiera sie ten wdowi grosz.Bogaci przeważnie nie płacą abonamentu.
Awatar użytkownika
10 lebkow zrzuci sie abon

na gest prezesa

10 lebkow zrzuci sie abon Wto Lis 30, 2004 11:31 am

po to zeby 1 pracownik dostal taki bonus - nie wiadomo za co (w mysl zasady czy sie stoi czy sie lezy....) - 10 musi oddac haracz.
przeciez to skandal i dalszy ciag komunistycznego rozboju w bialy dzien
Awatar użytkownika
Dworak

Na co k...a ma iść abonament?

Dworak Wto Lis 30, 2004 11:36 am

Na Dworaka zachcianki.A spadaj ty jak postrzelony szpak.
Awatar użytkownika
STREFA 51

W jakim kraju my qurfa zyjemy

STREFA 51 Wto Lis 30, 2004 12:07 pm

Co za klimaty jak to przeczytalem to malo co sobie baranka nie strzelilem CO ZA PIZD..z TVP ludzie nie maja pracy a panstwowa firemka rozdaje siano i jakos nikt w radiu i TV sie tym nie chwali PORAZKA
Awatar użytkownika
arko

ZŁODZIEJE !!!

arko Wto Lis 30, 2004 12:31 pm

Z czyich pieniedzy jest ten bonus ??? Z naszych q...a.
Awatar użytkownika
wścieklak

bonus ?

wścieklak Wto Lis 30, 2004 2:14 pm

Nie ma q ...wa takiego słowa w słowniku języka polskiego. Na taką sumę muszę zap ... lać cały miesiąc.
Awatar użytkownika
Bolo

Dostane ci co nie pracuja

Bolo Wto Lis 30, 2004 6:25 pm

Dostana? OK , ale ci co i tak biora pieniadze za to ze zyja. W TVP najwiecej pracuja tzw. "wspolpracownicy" , a ci nie sa na etatach i nic nie dostana!!!!
Awatar użytkownika
Telemaniak

Premia - dla kogo

Telemaniak Wto Lis 30, 2004 6:34 pm

Jestem współpracownikiem TVP i podobnie jak wielu kolegów i kolezanek jestem oburzony systemem który obowiązuje w tej instytucji.Setek pracowników nie zobaczysz przez miesiące w pracy.Ale jak przychodzą świadczenia socjalne to zawsze są gotowi do odbioru.Szlag trafia.
Awatar użytkownika
5.000.000, zł. to

324.675, abonentów TVP!

5.000.000, zł. to Wto Lis 30, 2004 6:55 pm

I tylu było trzeba naiwnych, żeby w TVP dopłacic do marnych pensyjek...
Awatar użytkownika
OBSERWATOR

!!!NO NIE!!!

OBSERWATOR Wto Lis 30, 2004 8:07 pm

JUZ TERAZ WIEM DLACZEGO OD KILKU TYGODNI PLACZA ZE IM Z ABONAMENTU NIE STARCZA I TRZEBA PLACIC. TO JEST .......... SKANDAL !!!
Awatar użytkownika
Właściciel

Jako właściciel TVP - stanowczo protesuj

Właściciel Wto Lis 30, 2004 11:56 pm

To ja płacę podatki, na TVP również. TVP jest publiczna, czyli nas wszystkich, czyli także moja. Kategorycznie proszę cofnąć tą decyzję.
Awatar użytkownika
HI MEN

Bzdura, śmiechu warte !

HI MEN Śro Gru 01, 2004 12:13 am

Panie Prezesie Dworak, ilu TVP ma pracowników którzy musieli założyć firmy, a pracuja jak etatowi za grosze.
ja mówie że mnóstwo ! ( patrz reporterzy w ośrodkach regionalnych ) I oni niestety nie dostaną "tych drobnych" ( po odliczeniu podatku i ZUS-u to może będzie 600 PLN na rękę ) A znam takich co nie mają nawet 2000 na miesiąc. Śmiechu warte i tyle..................
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 34 gości