WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Komunikaty prasowe - dodaj własną informację. Poinformuj o swoim projekcie!!

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
donaldtusk
 

„Hotel 52” - 4. sezon

donaldtusk Śro Sie 31, 2011 1:00 pm

Laura Samojłowicz, Magdalena Cielecka, Krzysztof Kwiatkowski i Rafał Królikowski oraz pozostali członkowie hotelowej ekipy zapraszają na otwarcie sezonu jesiennego w „Hotelu 52”! Od dnia premiery serial cieszy się niesłabnącą popularnością, a zatem po raz czwarty już otworzą się dla widzów drzwi luksusowego stołecznego hotelu.


W „Hotelu 52" przeplatają się miłosne historie, kryminalne dramaty, zaskakujące sytuacje i tajemnicze sprawy, które nie pozwalają personelowi odetchnąć. Każdy, kto zawita do Hotelu 52, wydaje się skrywać wstydliwy sekret lub zagadkę z przeszłości, oczekującą ujawnienia. W czwartej serii serialu spotkamy dobrze znanych bohaterów – Natalię (Laura Samojłowicz), Iwonę (Magdalena Cielecka), Artura (Krzysztof Kwiatkowski), Igora (Kamil Kula) oraz Michała (Rafał Królikowski).
Po orbicie rekonwalescenta Artura zacznie krążyć zjawiskowa Aśka (Monika Mrozowska). Jak na konkurentkę zareaguje Natalia? W życiu Igora (Kamil Kula) zagości pewna drapieżnie piękna mężatka (w tej roli Aleksandra Popławska). Do czego zazdrosny mąż (Przemysław Sadowski) jest gotów się posunąć, aby zatrzymać żonę tylko dla siebie? Zobaczymy także jak potoczą się losy Iwony (Magdalena Cielecka), jej młodzieńczej miłości Andrzeja (Marek Bukowski) i ich syna Igora (Kamil Kula). Dowiemy się czym będzie się zajmował zwolniony z pracy Michał (Rafał Królikowski). W samym hotelu czekają nas zmiany kadrowe. Do personelu dołączy eteryczna blondynka Kaja (Marietta Żukowska). Dorota (Olga Bołądź) zajmie miejsce Michała jako concierge. Hotel 52 będzie przeżywał kryzys finansowy i Natalia zdecyduje się sprzedać część udziałów. Nowy współwłaściciel zatrudni swojego menedżera. Tradycyjnie w „Hotelu 52” zameldują się goście. Ich historie, pełne niecodziennych intryg i zdarzeń, nie zawiodą widzów. W nadchodzących odcinkach zobaczymy m.in.: Ilonę Ostrowską, Natalię Rybicką, Krzysztofa Respondka, Tomasza Ciachorowskiego oraz Katarzynę Figurę. W rolach obsługi hotelowej znów będziemy oglądać Jakuba Mazurka (barmana), Pawła Tomaszewskiego (boya hotelowego), Marzenę Trybałę (szefową restauracji), Lucynę Malec (szefową pokojówek), Magdalenę Stużyńską (pokojówkę).
Producentem „Hotelu 52” jest Akson Studio. Reżyserem i operatorem, podobnie jak w poprzednich sezonach - Grzegorz Kuczeriszka, a autorami scenariusza: Katarzyna Leżeńska, Aneta Głowska i Wojciech Szarski. „Hotel 52” emitowany jest w każdy czwartek począwszy od 1 września o godz. 21.00.
Wróć do Najnowsze informacje

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości