WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telekomunikacji

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Tomaszek

Hulajnoga Xiaomi Mi Electric Scooter Pro w sprzedaży w Polsce. Flash sale z prezentem (wideo)

Tomaszek Pon Cze 17, 2019 11:37 am

Próbowałem dodać do koszyka po 10:00 i ciagle wywalało błąd, aż zmienili przycisk na "powiadom mnie kiedy będzie dostępna" Tak szybko wykupili czy serwery wysiadły?
Awatar użytkownika
Mija

Re: Hulajnoga Xiaomi Mi Electric Scooter Pro w sprzedaży w Polsce. Flash sale z prezentem (wideo)

Mija Pon Cze 17, 2019 1:57 pm

Byłem w Arkadii kilka minut po 10tej. Brak towaru. Żadnej informacji, ani przepraszamy. Po prostu lipna akcja promocyjna pod tytułem "tyłem do klienta". Na szczęście to nie jedyny dystrybutor xiaomi.
Awatar użytkownika
Krzysiek

Re: Hulajnoga Xiaomi Mi Electric Scooter Pro w sprzedaży w Polsce. Flash sale z prezentem (wideo)

Krzysiek Pon Cze 17, 2019 4:49 pm

Miałem dokładnie identyczną sytuację co Tomaszek
Awatar użytkownika
Pawel

Pawel Pon Cze 17, 2019 5:06 pm

Ja mialem to samo i nie wierze ze oni ja wogole mieli moze ze 3 sztuki dla znajomych ja wiedzialem o tej akcji 2 tygodnie temu bo mailowalem z nimi i przez poltorej godziny nie udalo mi sie tego kupic co pare minut strona stawala sie pelniejsza tzn sukces ze moglem dodac do koszyka pozniej doszly platnosci pozniej zaplac i jak mi sie udalo wyszlo ze sprzedane. Pisalem do firmy i oczywiscie przyznali sie ze mieli prpblemy techniczne i przepraszaja ale jak pytalem 2 tygodnie temu mowili ze nie braknie to islyszalem osobiscie po dodzwonieniu sie teraz wytlumacz to dziecku ze tego nie ma nie wiedzieli ze bedzie zainteresowanie uwazam ze to byla lipa firma zasluguje na wielki minus
Awatar użytkownika
Tomaszek

Tomaszek Wto Cze 18, 2019 12:11 pm

albo faktycznie było bardzo duże zainteresowanie i sporo ludzi chciało ją kupić...
Awatar użytkownika
krak

krak Wto Cze 18, 2019 7:30 pm

Odzyskuje energię z przyspieszania - bardzo ciekawe panie autorze..
Awatar użytkownika
Radek

Radek Śro Cze 19, 2019 10:01 am

Zwykła ściema. Dodałem do koszyka ale nie było opcji płatności i za chwile padły serwery. Po półtorej godziny klikania odśwież gdy już pojawiła się opcja zapłać mimo że towar w koszyku pisze że już brak towaru. Kpina!
Wróć do Telekomunikacja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość