WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Adrian

Igor Janke ma 1,7 tys. zł miesięcznie od patronów podcastu. "Skoczyłem do basenu, w którym jest niewiele wody"

Adrian Pią Gru 03, 2021 7:42 am

To nie kwestia niszy na rynku, tylko zerowej wiarygodności.
Awatar użytkownika
rozbawiony socjalistami z piSSu

Re: Igor Janke ma 1,7 tys. zł miesięcznie od patronów podcastu. "Skoczyłem do basenu, w którym jest niewiele wody"

rozbawiony socjalistami z piSSu Pią Gru 03, 2021 8:04 am

No skandal. Nasza partia natychmiast powinna dofinansować naszego funkcjonariusza.
Natychmiast!!!
Awatar użytkownika
kopa68

Re: Igor Janke ma 1,7 tys. zł miesięcznie od patronów podcastu. "Skoczyłem do basenu, w którym jest niewiele wody"

kopa68 Pią Gru 03, 2021 9:19 am

Dlaczego właściwie piszecie o „prawicowym” planktonie z finansowaniem w wysokości 1 700 PLN? Nikt z tych oszołomów nie robi niczego za swoje własne pieniądze. W stosownym czasie wszyscy trafią do pudła za sprzeniewierzenie pieniędzy polskich podatników, od Kurskiego po Karnowskich.
Awatar użytkownika
Co

Co Pią Gru 03, 2021 9:19 am

1,7 tys.? Dużo. Nie dałbym ani grosza.
Tyle lat w PR, ze chyba cichych sponsorów nie brakuje
Awatar użytkownika
Mamma Mia

Mamma Mia Pią Gru 03, 2021 9:38 am

Co za porażka....
Awatar użytkownika
Cyber

Cyber Pią Gru 03, 2021 9:53 am

Trzeba zorganizować obowiązkowe abonamenty w każdej placówce Poczty Polskiej.
Awatar użytkownika
Rio

Rio Pią Gru 03, 2021 10:02 am

Po prostu jesteś pan niewiarygodny i niegodzien zaufania. Raz dziennikarz, raz PRowiec, raz lobbysta, raz doradca polityczny. Nikt już nie wierzy w udawanie niezależnego dziennikarza przez p.Janke.
Awatar użytkownika
Uber

Uber Pią Gru 03, 2021 10:25 am

Tragedia. Ewidentny kryzys wieku średniego...
Awatar użytkownika
sam

sam Pią Gru 03, 2021 10:59 am

Bardzo merytoryczne i obiektywne podcasty. Słucham z zainteresowaniem i mam nadzieję, że projekt uda się utrzymać.
Awatar użytkownika
Media

Media Pią Gru 03, 2021 11:20 am

"sam" napisał(a): Bardzo merytoryczne i obiektywne podcasty. Słucham z zainteresowaniem i mam nadzieję, że projekt uda się utrzymać.

Daj sobie spokój Igor, nikt w te brednie nie uwierzy.
Awatar użytkownika
Pawko

Pawko Pią Gru 03, 2021 11:48 am

Co tutaj tak dużo zaplutych komentatorów? Przerwa w pracy w wyborczej czy co?
Awatar użytkownika
konrad

konrad Pią Gru 03, 2021 2:17 pm

Przecież nikt z prawych nie zapłaci grosza z własnej kieszeni.
Awatar użytkownika
jak

jak Pią Gru 03, 2021 2:57 pm

Weź idź do Biedronki na kasę to będziesz więcej zarabiał niż na tym twoim dziennikarstwie.
Awatar użytkownika
szarart

szarart Pią Gru 03, 2021 3:10 pm

Problem z Jankem jest taki, że jest on niewiarygodny.
Żona wysługuje sie figurantowi, koledzy z agencji lizą rowa rządowi.
A on pozuje na dziennikarza.

Sorry Janke jak się było politycznym sługusem, to się nie da wrócić do dziennikarstwa.
Awatar użytkownika
Barbara

Barbara Pią Gru 03, 2021 5:31 pm

Świetny dziennikaż, bardzo mi wspułczuję, o proszę o numer kąta, przeleję mu trochę
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości