WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Widz

Re: Igor Sokołowski kończy pracę w TVN24. "To już nie jest moje miejsce"

Widz Pią Lut 19, 2021 9:16 am

Pan bardzo pewny siebie szukający swojego miejsca czyli to też dużo świadczy o jego psychice i niestabilności.
Awatar użytkownika
Ulster

Ulster Pią Lut 19, 2021 9:24 am

Płacz i zgrzytanie to będzie gdy Discovery sprzeda polityczno-info kanały TVN ... Orlenowi albo Pekao.
Awatar użytkownika
Jener

Jener Pią Lut 19, 2021 9:32 am

"YKK" napisał(a): "To nie jest już moje miejsce" czyli fiflak ze szpagatem i zaraz wyskoczy w TVP Info.[/quo
Mógłbyś nie pisać jakiś czas? Nie masz żadnej wiedzy ani wiadomości, nie jesteś z branży jak my, i g... wiesz.
Awatar użytkownika
Ap

Ap Pią Lut 19, 2021 9:32 am

Super dziennikarz, duża strata
Awatar użytkownika
Marta L.

Marta L. Pią Lut 19, 2021 9:52 am

Wyp••••ać!
Awatar użytkownika
Jurek

Jurek Pią Lut 19, 2021 9:58 am

On nie pierwszy nie ostatni raz zmienia stację. Co za news.
Awatar użytkownika
Robek

Robek Pią Lut 19, 2021 10:00 am

Pewnie chce sie przyczepic do tvp. Bezpieczenstwo na kolei? Wszarz zwykly, nie dziennikarz.
Awatar użytkownika
Leon Zawodowiec

Leon Zawodowiec Pią Lut 19, 2021 10:01 am

Co tu dużo gadać...żle się dzieje w TVN-ie. Najpierw zwolnienia i odejscia, coraz słabsza ramówka i platny player z reklamami.
Awatar użytkownika
Jarek.

Jarek. Pią Lut 19, 2021 10:02 am

"Ulster" napisał(a): Płacz i zgrzytanie to będzie gdy Discovery sprzeda polityczno-info kanały TVN ... Orlenowi albo Pekao.

Inaczej nie będzie. Na Węgrzech zamknięto ostatnią niezależną stację radiową. U nich to robota stworzonej przez Orbana kasty oligarchów, a u nas spółek skarbu państwa. Jak uwalali Trójkę, to media niezależne siedziały cicho, bo ciacho reklamowe do podziału na mniej gąb. A teraz płacz i zgrzytanie zębów. Ale już za późno! Jak nie podatkiem reklamowym, to podkupowaniem dziennikarzy w tym stylu. 500+ sprawdziło się - społeczeństwo konformistów ma się dobrze. Teraz podkupi się indywidualne osoby, a tej reszcie defetystów już bez problemu przetrąci się karki. A to wszystko w środku demokratycznej UE!
Awatar użytkownika
Jarek.

Jarek. Pią Lut 19, 2021 10:22 am

Inaczej nie będzie. Na Węgrzech zamknięto ostatnią niezależną stację radiową. U nich to robota stworzonej przez Orbana kasty oligarchów, a u nas spółek skarbu państwa. Jak uwalali Trójkę, to media niezależne siedziały cicho, bo ciacho reklamowe do podziału na mniej gąb. A teraz płacz i zgrzytanie zębów. Ale już za późno! Jak nie podatkiem reklamowym, to podkupowaniem dziennikarzy w tym stylu. 500+ sprawdziło się - społeczeństwo konformistów ma się dobrze. Teraz podkupi się indywidualne osoby, a tej reszcie defetystów już bez problemu przetrąci się karki. A to wszystko w środku demokratycznej UE!
Awatar użytkownika
Margo

Margo Pią Lut 19, 2021 10:26 am

Idz na tlen. Moze ci sie rozjasni.
Awatar użytkownika
Trudno się dziwić

Trudno się dziwić Pią Lut 19, 2021 10:35 am

Stacja szargana skandalami. Ze standardami rodem z Usa ma to tyle wspólnego co polski rząd z samochodem elektrycznym. Pensje po 20-30 tys mają gwiazdeczki i dyrektorzy, a klasa dziennikarze pracują za grosze. Róbcie tak dalej, zostanie tylko Kuligowska czy inna Kolęda.
Awatar użytkownika
Piotrek

Piotrek Pią Lut 19, 2021 10:40 am

"owocowy_czwartek" napisał(a): Jeden z niewielu dziennikarzy wywołujący sympatię. Zawsze przygotowany, wiedzący, co to znaczy być dziennikarzem. O tym zapomina lub nie chce pamiętać z różnych względów większość ludzi w branżuni. Powodzenia Panie Igorze!

przestaniesz się podlizywać?
Awatar użytkownika
ulalalla

ulalalla Pią Lut 19, 2021 10:45 am

odejścia jak w trujce
Awatar użytkownika
Tekla

Tekla Pią Lut 19, 2021 10:52 am

Pięknie się pożegnał. Szacun
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 50 gości