WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
widz

Influencerzy ścigają się w piciu alkoholu w AlkoMasterze. „Patologia, i to źle zrealizowana”

widz Sob Gru 04, 2021 9:07 am

Drodzy eksperci, ale program "Drunk History - Pół litra historii", gdzie gwiazdy opowiadały historie pod wpływem alkoholu, był według was spoko, bo zrobiła go amerykańska telewizja w Polsce?
Awatar użytkownika
Kosmiczna Mamba

Re: Influencerzy ścigają się w piciu alkoholu w AlkoMasterze. „Patologia, i to źle zrealizowana”

Kosmiczna Mamba Sob Gru 04, 2021 9:08 am

Typowy program dla wyborców PiSu którzy czekają na kolejne trzynastki, czternastki i 500 plus aby przewalić je na alkohol. A prezes siedzi i się śmieje że ma taki naród pod sobą...porażka :(
Awatar użytkownika
Cherry

Re: Influencerzy ścigają się w piciu alkoholu w AlkoMasterze. „Patologia, i to źle zrealizowana”

Cherry Sob Gru 04, 2021 11:10 am

Gdzie jest PARPA, do diaska?!
Awatar użytkownika
bromba i inni

bromba i inni Sob Gru 04, 2021 3:43 pm

Jeden na podobnie idiotycznej "gali" o nazwie "PunchDown 5" dostał z liścia w policzek ........ i po kilku tygodniach zmarł na OIOM-ie.
Awatar użytkownika
Gal

Gal Sob Gru 04, 2021 7:09 pm

Od dawna podejrzewałem, że ci influencerzy to jedna patologia.

Co następne?
"Ćpanie live? Naprawdę nie rozumiem w jaki sposób z nowych mediów moglibyśmy uczynić aż taki rynsztok – podkreśla Robotycka".

To dopiero początek. A co dalej? Obejrzyjcie sobie film "Uciekinier" z 1987 roku. To film SF, ale jak długo jeszcze?
Awatar użytkownika
Miś

Miś Sob Gru 04, 2021 10:38 pm

Patologia 🤷‍♂️
Awatar użytkownika
PON

PON Sob Gru 04, 2021 11:10 pm

Patologia. Organizator nazywający to "interesującą rozrywką" jest żałosny.

Niestety dzieje się to w kraju, gdzie coraz więcej młodzieży ma problem z alkoholem. Niestety youtuberskie pseudo-gwiazdy perfidnie to wykorzystują (patrz historia reklamy piwa Buh w klipie Ekipy)
Awatar użytkownika
Egon

Egon Nie Gru 05, 2021 4:20 am

Nie oglądałem ale jestem zawiedziony, myślałem że będą walili aż do odcięcia, że będą pili spirytus na czas, że połowę wywiozą na sygnale a że dwóch zdechnie. I wtedy program miałby walor edukacyjny, młodzież by zobaczyła że z alkoholem nie ma przelewek, kostucha czeka.
Awatar użytkownika
ja

ja Nie Gru 05, 2021 12:11 pm

Może pandemia jakoś przetrzebi ludzkość... I miejmy nadzieję, że wybierze odpowiedni filtr.
Awatar użytkownika
Tomek

Tomek Pon Gru 06, 2021 8:50 am

Zalosne.
Awatar użytkownika
w

w Pon Gru 06, 2021 10:20 am

"Kosmiczna Mamba" napisał(a): Typowy program dla wyborców PiSu którzy czekają na kolejne trzynastki, czternastki i 500 plus aby przewalić je na alkohol. A prezes siedzi i się śmieje że ma taki naród pod sobą...porażka

Nie sądź innych po sobie.
Awatar użytkownika
wonstąd

wonstąd Pon Gru 06, 2021 12:27 pm

JEŚLI JEST SZANSA, że cz częśc tych patoli zgaśnie na zawsze po takiej ilości alko, to widzę jednak mały pozytyw tej akcji- dajcie im czystego, ruskiego spirolu samolotowego
Awatar użytkownika
Wstydagencjereklamowe

Wstydagencjereklamowe Pon Gru 06, 2021 5:00 pm

Agencje reklamowe i eksperci nie maja oporu reklamować się na kontach tych patologicznych influencerow. Wstyd, zakłamanie i żenująca hipokryzja
Awatar użytkownika
Reklamamen

Reklamamen Pon Gru 06, 2021 5:01 pm

A to nie ci eksperci namawiali by reklamować się u influencerow. To oni tuczyli ta patologie.
Awatar użytkownika
Bartek

Bartek Wto Gru 07, 2021 12:50 am

myślę, że świat chyli się ku upadkowi :(
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 26 gości