[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - InPost ma 15 tys. Paczkomatów w Polsce

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Włodek

InPost ma 15 tys. Paczkomatów w Polsce

Włodek Czw Paź 21, 2021 9:40 am

Nieźle, suną do przodu konkretnie
Awatar użytkownika
Szary_obywatel

Re: InPost ma 15 tys. Paczkomatów w Polsce

Szary_obywatel Czw Paź 21, 2021 11:48 am

Trzeba przyznać, odkąd odkryłem paczkomaty Inpostu, zupełnie inaczej kupuje rzeczy. Często dużo bardziej się opłaca kupić coś na necie, a perspektywa tego, że odbiorę zamówienie praktycznie pod domem, w nocy o północy jest mega komfortowa.
Awatar użytkownika
Alan

Alan Pią Paź 22, 2021 9:46 am

sporo tego. nie ma szans, że jakakolwiek konkurencja ich dogoni
Awatar użytkownika
kris

kris Pią Paź 22, 2021 12:36 pm

Przydają się i to konkretnie, ja teraz głównie przez nich zamawiam i jestem zadowolony.
Awatar użytkownika
Latek

Latek Pią Paź 22, 2021 1:54 pm

widać, że stoi ich coraz więcej i super, bo każdy znajdzie punkt najbliżej siebie
Awatar użytkownika
Mila

Mila Pon Paź 25, 2021 1:38 pm

świetnie działają
Awatar użytkownika
Tamara

Tamara Pon Paź 25, 2021 3:00 pm

Ja uważam, że są najlepsi. Mieszkam w małym mieście i taki choćby jeden paczkomat naprawdę dużo daje. Wygoda jest duża.
Awatar użytkownika
Masza

Masza Pon Paź 25, 2021 3:53 pm

Wow, wiedziałem, że jest ich sporo, ale nie przypuszczałem, że aż tyle. Szacun. Mam nadzieję, że będzie ich jeszcze więcej bo bardzo się przydają.
Awatar użytkownika
Koucz

Koucz Wto Paź 26, 2021 8:11 am

Bardzo się cieszę z tego powodu. U nas pojawiło się ostatnio parę paczkomatów Inpostu, które ustawione są w praktycznych miejscach. Wracasz z pracy czy z zakupów i spokojnie można zahaczyć jeszcze o odbiór paczki.
Awatar użytkownika
Lubin

Lubin Wto Paź 26, 2021 11:21 am

Konkret liczba ;)
Awatar użytkownika
Wit

Wit Wto Paź 26, 2021 12:49 pm

w sumie nic dziwnego, że jest ich mnóstwo, ale nie sądziłem, że aż tyle
Awatar użytkownika
Lala

Lala Śro Paź 27, 2021 11:14 am

Mnie najbardziej cieszy, że stawiaj je tez w małych miejscowościach, a nie tylko dużych ośrodkach miejskich.
Awatar użytkownika
Bax

Bax Śro Paź 27, 2021 12:48 pm

w zasadzie nie znam nikogo, kto nigdy nie korzystał z paczkomatów Inpostu, więc wcale mnie nie dziwi, że tak się rozbudowali
Awatar użytkownika
Polo

Polo Śro Paź 27, 2021 2:59 pm

Przy pandemii bardzo się Inpost sprawdził. Rok temu już się na ich paczkomaty zupełnie przerzuciłem.
Awatar użytkownika
małaLama

małaLama Czw Paź 28, 2021 11:20 am

Zgadzam się z Polo, zupełnie zmienił się sposób kupowania rzeczy moim zdaniem i paczkomaty Inpostu dają dużą wygodę. Zwłaszcza, że tak ich dużo.
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości