WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące gospodarki

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Adrian D.

InPost wprowadza weekendowe doręczenia paczek

Adrian D. Wto Sty 21, 2020 8:40 am

Zamówiłem InPost Express z dostawą do domu. Ekstra 10 PLN do kosztów przesyłki.
Ważna przesyłka, więc dupogodziny w domu.

Za pierwszym razem kurier zapisał w systemie, że nikogo nie było. Odesłał paczkę do magazynu, gdzieś na zadupiu.
Za drugim razem, po PIĘCIU dniach, pojawił się rano, nie mówiący po polsku, ubrany po cywilnemu młody chłopak.
Od tego czasu omijam sklepy internetowe, oferujące przesyłkę inpostem.

Nie sądzę by dobrym wizerunkowo działaniem było wdrażanie nowych rozwiązań, jeśli stare nie działają jak trzeba.
Awatar użytkownika
Bolo

Re: InPost wprowadza weekendowe doręczenia paczek

Bolo Wto Sty 21, 2020 11:09 pm

Dowalili opłatę za odbiór paczki przez kuriera. Tylko czekać jak zmonopolizują rynek i się po#$@$#my z opłatami za wysyłki
Awatar użytkownika
@Adrian D.

@Adrian D. Śro Sty 22, 2020 9:48 am

Jaka lokalizacja? Sprawdziłem w systemie i nie widzę przesyłki dostarczonej według opisu. Oczywiście mogłem coś przeoczyć...
Awatar użytkownika
Kika

Kika Śro Sty 22, 2020 10:53 pm

Ja za to jestem zadowolona z paczkomatów InPost,zawsze na czas i system zdalnego otwierania jest super. Tak więc skorzystam przy następnych zakupach z opcji weekendowej.
Awatar użytkownika
anon

anon Nie Sty 26, 2020 12:36 pm

A ja tam chwale InPost.
Nawet jesli przesyłka na przypadek iż jedzie jeden dzień dłużej to nie boli to. Nie jest to PP gdzie "będzie. a może nie"
No i Paczkomaty, które są zbawieniem dla mnie.
Jestem w robocie od 14? Paczka gotowa do odbioru o 15. To podjadę po.
Analogicznie rano.
I tak mam zwyczaj zamawianie tylko do Paczkomatów, a centrum logistyczne mam dosłownie pod nosem.
Plus mieszkania w dużym mieście :s
Awatar użytkownika
jarek

jarek Nie Sty 26, 2020 2:26 pm

Ja również jak widzę dostawę do Paczkomatu - nie patrzę na nic innego. Przez te kilka ładnych lat nigdy mnie nie zawiedli, ostatnio zamawiałem w weekend przed Świętami na Allegro, gdzie Sprzedawca podał czas dostawy 9 dni. A że wyjeżdżałem - zero problemu :) Okazało się, że Sprzedawca się pospieszył i wysłał w poniedziałek 23 grudnia, a w wigilię rano miałem już zamówienie ;) Na szczęście zdążyłem odebrać w II Dzień Świąt ;) Gdybym nie wracał - zawsze odbierze znajomy czy ktoś z rodziny. A spróbujcie przekierować kuriera pod inny adres, wypełnienie formularza w moim przypadku nigdy nic nie dawało, bo kurier takiej informacji nie dostawał ;)
Awatar użytkownika
Szpgun

Szpgun Nie Sty 26, 2020 2:30 pm

Paczkomaty dobrze się sprawdzają. Lubię icb
Wróć do Gospodarka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości