[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: KATASTROFALNY: brak wpisu w pg_hba.conf dla hosta "164.132.167.187", użytkownika "wm", bazy "wm_glowny", SSL włączone KATASTROFALNY: brak wpisu w pg_hba.conf dla hosta "164.132.167.187", użytkownika "wm", bazy "wm_glowny", SSL wyłączone
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Inpost za odbiór paczki w ciągu 2 godzin daje darmowy dostęp do Audioteki na miesiąc

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telekomunikacji

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Ed

Inpost za odbiór paczki w ciągu 2 godzin daje darmowy dostęp do Audioteki na miesiąc

Ed Śro Kwi 08, 2020 9:11 pm

Odebrałem paczkę w ciągu 14 minut, zarejestrowałem aby otrzymać kod na audiobooka. Dostałem wiadomość, że kod został wysłany na adres mailowy. Przejrzałem pocztę i kodu nie otrzymałem. Napisałem maila z zapytaniem gdzie mój kod się podział. Otrzymałem wiadomość abym podał nr telefonu i kod odbioru paczki. I czekam. To żałosne żeby się upominać o nagrodę którą tak na niby dają.
Awatar użytkownika
JamJest

Re: Inpost za odbiór paczki w ciągu 2 godzin daje darmowy dostęp do Audioteki na miesiąc

JamJest Czw Kwi 09, 2020 10:55 am

Dokłądnie ten sam przypadek. Chyba ich przerosła ta akcja. Firma Open Gate, która im to miałą ogarnąć nie daje rady.
Nie dostałem kodu i dwójka znajomych też. To chyba promocja-ściema.
Awatar użytkownika
Pitaszek

Re: Inpost za odbiór paczki w ciągu 2 godzin daje darmowy dostęp do Audioteki na miesiąc

Pitaszek Czw Kwi 09, 2020 3:23 pm

Wałek jak nic.
Już 2 dni czekam i nic z tego.
Reklamowałem - bez odpowiedzi.
Zwykła chamówa, promują się na pandemii.
Awatar użytkownika
Monika

Monika Czw Kwi 09, 2020 3:30 pm

U mnie to samo żadnego kodu. Wielka ściema. Oszukują ludzi i tyle.
Awatar użytkownika
majka

majka Czw Kwi 09, 2020 6:16 pm

U mnie ta sama historia. Dwie paczki odebrałam w ciągu 1 h. Nie rozumiem, po co pisać takie głupoty. Wypadałoby chyba następnym razem odebrać paczkę po 47,5 godzinie, bo do 48 trzeba odebrać....Do dzisiaj nie dostałam żadnego dostępu do niczego. Pozdrawiam pomysłodawcę promocji....
Awatar użytkownika
Czester636

Czester636 Czw Kwi 09, 2020 7:44 pm

Przesyłki nie dochodzą na czas od 6 kwietnia czekam i czekam
Awatar użytkownika
Ijatez

Ijatez Czw Kwi 09, 2020 9:47 pm

Dokladnie mialam taka sama sytuacje, ktora opisal Ed. Po napisaniu maila poproszono o nr tel, nr paczki itd a i ze niezwlocznie sie tym zajmuja. I tak juz mija 3 dzien. Fajnie robic ludzi w konia, prawda?! Pic na wode.
Awatar użytkownika
Papi

Papi Pią Kwi 10, 2020 5:01 am

Odebrałem paczkę apką inpostu w czasie godziny, a aplikacja uznała że zrobiłem to po 3 i pół. I nici z darmowych audiobooków. Widocznie system mają zawalony przed świętami.
Awatar użytkownika
Jazimir

Jazimir Pią Kwi 10, 2020 2:42 pm

Ja również odebrałem paczkę w ciągu 30 minut zrobiłem zgłoszenie info że został wysłany email i tak sobie leci już 4 dni i nic ściema jak nic nie ogarniają tematu
Wróć do Telekomunikacja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości