WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Polak Mały

Re: Interia zerwała współpracę z Rafałem Ziemkiewiczem i usunęła jego tekst o „strzelaniu do LGBT”

Polak Mały Pią Cze 07, 2019 11:21 pm

Dawniej normą był ogół a nie margines Dlatego pytam się których jest więcej Normal czy LGBT ?!
Awatar użytkownika
Jones

Re: Interia zerwała współpracę z Rafałem Ziemkiewiczem i usunęła jego tekst o „strzelaniu do LGBT”

Jones Pią Cze 07, 2019 11:25 pm

"Polak Mały" napisał(a): Dawniej normą był ogół a nie margines Dlatego pytam się których jest więcej Normal czy LGBT ?!
A jeśli gdzieś jest więcej idiotów to czy idiotyzm staje się normą?
Awatar użytkownika
I

I Pią Cze 07, 2019 11:27 pm

"GW" napisał(a): Wolność słowa . Ja w takim razie żegnam niemiecką Interię.

„Do LGBT trzeba strzelać! Nie w sensie dosłownym, oczywiście - trzeba z nim walczyć”. Artykuł został usunięty z portalu. - Popieramy i opowiadamy się za wolnością słowa, nie wtedy jednak, kiedy na naszej platformie ukazują się treści nawołujące, choć tylko w przenośni, do przemocy

Twoja wypowiedź GW wygląda jakbyś wcale nie czytał artykułu, ponieważ twoja wypowiedź to sugeruje, a już na samym początku pada wyjaśnienie oraz oczywiście jednocześnie uzasadnienie dlaczego zerwano z nim umowę.
Awatar użytkownika
Feliks_JaroslawaK

Feliks_JaroslawaK Pią Cze 07, 2019 11:50 pm

"Do LGBT trzeba strzelać! Nie w sensie dosłownym, oczywiście - trzeba z nim walczyć", ale faszystami są "tęczowi".

No nawet tego nie skomentuję XD
Awatar użytkownika
Alex

Alex Sob Cze 08, 2019 12:07 am

Brawo! Pora przywrócić odpowiedzialność za słowa. Taki tekst to typowe rozprzestrzenianie nienawiści i nawoływanie do przemocy, zakazane prawnie w konstytucji. Powinno to uruchomić postępowanie prokuratury z urzędu. Ciekawe czy tak się stanie?
Awatar użytkownika
Alex

Alex Sob Cze 08, 2019 12:07 am

Brawo! Pora przywrócić odpowiedzialność za słowa. Taki tekst to typowe rozprzestrzenianie nienawiści i nawoływanie do przemocy, zakazane prawnie w konstytucji. Powinno to uruchomić postępowanie prokuratury z urzędu. Ciekawe czy tak się stanie?
Awatar użytkownika
Ciekawy

Ciekawy Sob Cze 08, 2019 12:13 am

Czy sformułowanie "Chorą ideologię LGBT należy zwalczać z podobną zajadłością, z jaką jest propagowana" jest politycznie poprawne?
Awatar użytkownika
Tralalala

Tralalala Sob Cze 08, 2019 12:45 am

Co za szkoda. A był takim pięknym kwiatkiem do kożucha.
Awatar użytkownika
Kortas

Kortas Sob Cze 08, 2019 6:33 am

Czujność rewolucyjna w Interii jest zachowana!
Awatar użytkownika
wlad

wlad Sob Cze 08, 2019 6:52 am

i kto na tym bardziej straci ?
Awatar użytkownika
Babcia Mówi

Babcia Mówi Sob Cze 08, 2019 7:19 am

Prawidłowa reakcja.

Autorze artykułu, hejt nie jest synonimem słowa krytyka. A Klepacka była krytykowana w zwiazku że swoimi hejterskimi (nienawistnymi i pozbawionymi merytoryki) komentarzami nr LGBT.
Awatar użytkownika
Stanisław Mikun

Stanisław Mikun Sob Cze 08, 2019 7:31 am

Piękny dzień. Interia bez robala
Awatar użytkownika
lol

lol Sob Cze 08, 2019 8:10 am

"Peter Jordanson".
Awatar użytkownika
Aneta K

Aneta K Sob Cze 08, 2019 9:04 am

Czyli nie można być normalnym i mieć krytyczny stosunek do LGBT. Pan Rafał wyraźnie podkreślił ze nie chodzi o strzelanie w sensie dosłownym tylko wyraził swój sprzeciw wobec natarczywej propagandzie LGBT.
Awatar użytkownika
wiesio

wiesio Sob Cze 08, 2019 9:23 am

Nie, no skąd...? To bardzo kulturalny facet, no wzór wychowania😂😂😂😂
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: gocklagedebo oraz 1 gość