WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
marcin

Internauci nabrali się na „Polish boy wanted” i krytykują Reserved. "To udana, angażująca akcja"

marcin Czw Mar 23, 2017 1:53 am

Udana akcja, wywoła zaangażowanie uczestników, ale pytanie teraz ile z nich pójdzie do Reserved, bo część wyraźnie zaznacza, że czuje się oszukana.
Awatar użytkownika
Tuten

Re: Internauci nabrali się na „Polish boy wanted” i krytykują Reserved. "To udana, angażująca akcja"

Tuten Czw Mar 23, 2017 2:02 am

Paniw Walicki, czy Pan wie, co to jest przekaz w reklamie? A Pani Dyrektor Marketingu robi z siebie naiwną idiotkę.
Awatar użytkownika
DW

Re: Internauci nabrali się na „Polish boy wanted” i krytykują Reserved. "To udana, angażująca akcja"

DW Czw Mar 23, 2017 2:03 am

Zrobili ludzi w ch... i uważają akcję za udaną. No ciekawe podejście marketingowe. Chyba zapomnieli, że Polacy to naród ludzi przewrotnych i pamiętliwych, którzy na prawdę nie lubią być robieni w bambuko. Promocję marki Reserved zapamiętają na długo - ale negatywnie.
Awatar użytkownika
MAX

MAX Czw Mar 23, 2017 2:04 am

Reklamy są coraz głupsze
Awatar użytkownika
xawery

xawery Czw Mar 23, 2017 6:02 am

Ubrania reReserved są jak ich reklama: wyglądają interesująco, ale po chwili nic po nich nie zostaje i czujesz się oszukany. Chyba o taki przekaz chodziło, nie?
Awatar użytkownika
Zuza

Zuza Czw Mar 23, 2017 8:07 am

Słowo hit, które dziś załatwia wszystko - hejt. Teraz jak internauta się z kimś nie zgadza, coś mu się nie podoba albo się wścieka, że został oszukany, to nie wyraża opinii tylko jest hejterem. A spece od marketingu zadowoleni, bo nie ma co się przejmować hejtami. Wiadomo.
Awatar użytkownika
Komik

Komik Czw Mar 23, 2017 9:11 am

Ludzie, choćbyście nie wiem ile pochlebnych artykułów pisali - to nie pomoże.
Internauci już nie wierzą w opinie tych waszych "ekspertów", więc wkładanie do głowy, że to super światowy, mega kreatywny itd. itd. mija się z celem.
Awatar użytkownika
pavv

pavv Czw Mar 23, 2017 9:11 am

Czy jak nie lubię wątróbki to też jestem hejterem?
Awatar użytkownika
Mario

Mario Czw Mar 23, 2017 9:18 am

A ja od początku czułem że to jakaś ściema i ani nie lajkowałem tego na fejsie, ani nie udostępniłem na osi i teraz nie czuje się wrobiony, a nawet mam polewkę z tematu.
Awatar użytkownika
flip

flip Czw Mar 23, 2017 9:28 am

Założenie akcji było niesłychanie płytkie, bo organizatorom wydawało się, że wystarczy przyciągnąć uwagę - jakimikolwiek środkami - a potem już tylko zmieniać skalę w Excelu, żeby się pomieściły rosnące słupki sprzedaży. Nie ma wątpliwości, że publicity zyskali (wzmianka w grudniowo-styczniowym podsumowaniu kampanii roku gwarantowane), tylko jak się to przełoży na biznes? Przypomina to ogłoszenia w akademikach zaczynające się od wielkich napisów "Sex sex sex" albo "Mam twój portfel", po których autor przechodził do konkretów: "szukam podręcznika do rachunku różniczkowego i całkowego..."
Awatar użytkownika
Axe

Axe Czw Mar 23, 2017 9:36 am

Gimbaza robi reklamy, ale i gimbaza kupuje reserved, więc wszystko gra
Awatar użytkownika
X

X Czw Mar 23, 2017 9:37 am

Efekt kampanii będzie taki, że ludzie przez kilka miesięcy będą się wstydzić zakładać te ciuchy.
Awatar użytkownika
kryn

kryn Czw Mar 23, 2017 9:50 am

Jak można uwierzy, że ktokolwiek naprawdę szuka chłopaka z Polski? Wystarczy przejść się po ulicach, żeby wiedzieć że to bałach.. Grube brzuchy w opiętych podkoszulkach albo chamskie tatuaże i bluzg co drugie słowo. Chyba, że polskiego hydraulika.
Awatar użytkownika
Ale!

Ale! Czw Mar 23, 2017 10:03 am

Pomysłodawcy akcji nikt przyzwoity ręki nie poda i nie będzie wiedział biedaczyna dlaczego.
Awatar użytkownika
Y

Y Czw Mar 23, 2017 10:13 am

"Syf, kiła i mogiła. Granie na ludzkiej chęci pomocy. Poziom oszustów zbierających kasę na "chore dziecko"..."
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości