WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
ekspert

Re: Internautka z Gdańska zebrała dla WOŚP ponad 13 mln złotych. "Zapełnijmy ostatnią puszkę Pana Prezydenta"

ekspert Wto Sty 22, 2019 11:38 pm

Trzynasty milion zebrano w 33 minuty
Awatar użytkownika
jacek

Re: Internautka z Gdańska zebrała dla WOŚP ponad 13 mln złotych. "Zapełnijmy ostatnią puszkę Pana Prezydenta"

jacek Wto Sty 22, 2019 11:38 pm

Ale wiecie, że za kilka minut ten nagłówek z 13mln będzie nieaktualny? ;)
Awatar użytkownika
Blabla

Blabla Wto Sty 22, 2019 11:40 pm

Szkoda, że ludzie tacy chojni nie są przy zbiórkach na chore dzieci. Nie mam nic przeciwko WOŚP, bo również wspieram od lat. Teraz babka może wziąć kasę i zniknąć, bo to jest jej zbiórka.
Awatar użytkownika
Kaziu

Kaziu Wto Sty 22, 2019 11:47 pm

Zapomniano dopisać:
W trakcie zbiórki Prezes dostał już pięciokrotnie zawału.
Awatar użytkownika
Ja

Ja Wto Sty 22, 2019 11:49 pm

Blabla: Zbiórka jest automatycznie podpięta pod fundację i pieniądze idą prosto na jej konto.
Awatar użytkownika
t

Re: Internautka z Gdańska zebrała dla WOŚP ponad 14 mln złotych. "Zapełnijmy ostatnią puszkę Pana Prezydenta"

t Śro Sty 23, 2019 12:01 am

Zbiórka WOŚP jest właśnie na chore dzieci. Nie trolluj.
"Blabla" napisał(a): Szkoda, że ludzie tacy chojni nie są przy zbiórkach na chore dzieci. Nie mam nic przeciwko WOŚP, bo również wspieram od lat. Teraz babka może wziąć kasę i zniknąć, bo to jest jej zbiórka.
Awatar użytkownika
Q

Re: Internautka z Gdańska zebrała dla WOŚP ponad 14 mln złotych. "Zapełnijmy ostatnią puszkę Pana Prezydenta"

Q Śro Sty 23, 2019 2:00 am

Głupich nie brakuje a głodne dzieci z Afryki umierają a bogaci komuniści Owsiaka napychają sobie kieszenie!
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość