WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
widz555

Izabella Krzan poprowadzi „Koło Fortuny” w TVP2

widz555 Sob Sie 12, 2017 9:04 am

I tak oto TVP staje się Polsatem AD1995
Awatar użytkownika
Q

Re: Miss Polonia 2016 Izabella Krzan razem z Rafałem Brzozowskim będzie prowadziła „Koło Fortuny” w TVP2

Q Sob Sie 12, 2017 11:19 am

Program o plebsie dla plebsu. Ładna pani, trochę muzyki i tańca, zadania nie obnażające, że widz ma IQ poniżej setki, i - jak to mówi redaktor Rachoń - jedziemy!
Awatar użytkownika
zly

Re: Miss Polonia 2016 Izabella Krzan razem z Rafałem Brzozowskim będzie prowadziła „Koło Fortuny” w TVP2

zly Sob Sie 12, 2017 11:42 am

Jakby nie mógł wrócić Tyniec i Lewandowska. Edycja z ich udziałem była moim zdaniem bardzo dobra. A teraz zrobią jakąś tandetną podróbę, żeby tylko na siłę wciskać muzykę i tańce gdzie tylko się da. Niedługo to chyba Beata w Teleexpressie będzie tańczyła, śpiewając przy tym kolejne informacje.
Awatar użytkownika
rynienka

rynienka Sob Sie 12, 2017 12:08 pm

"zly" napisał(a): Jakby nie mógł wrócić Tyniec i Lewandowska. Edycja z ich udziałem była moim zdaniem bardzo dobra. A teraz zrobią jakąś tandetną podróbę, żeby tylko na siłę wciskać muzykę i tańce gdzie tylko się da. Niedługo to chyba Beata w Teleexpressie będzie tańczyła, śpiewając przy tym kolejne informacje.

Oglądnij sobie w Internecie edycję z Tyńcem. Było sztywno, udawane żarty, rozmowy o niczym i komentarze przy kręceniu kołem typu "będzie ba-ba-ba-ban-ban-bankrrr.... 500 za spółgłoskę". Tego nie dało się oglądać z dźwiękiem.
Awatar użytkownika
W dechę

W dechę Sob Sie 12, 2017 12:15 pm

"Q" napisał(a): Program o plebsie dla plebsu. Ładna pani, trochę muzyki i tańca, zadania nie obnażające, że widz ma IQ poniżej setki, i - jak to mówi redaktor Rachoń - jedziemy!

Idealne dla Maćków Konserwatywnych.
Awatar użytkownika
peley

peley Sob Sie 12, 2017 12:21 pm

"rynienka" napisał(a):
"zly" napisał(a): Jakby nie mógł wrócić Tyniec i Lewandowska. Edycja z ich udziałem była moim zdaniem bardzo dobra. A teraz zrobią jakąś tandetną podróbę, żeby tylko na siłę wciskać muzykę i tańce gdzie tylko się da. Niedługo to chyba Beata w Teleexpressie będzie tańczyła, śpiewając przy tym kolejne informacje.

Oglądnij sobie w Internecie edycję z Tyńcem. Było sztywno, udawane żarty, rozmowy o niczym i komentarze przy kręceniu kołem typu "będzie ba-ba-ba-ban-ban-bankrrr.... 500 za spółgłoskę". Tego nie dało się oglądać z dźwiękiem.

Tyniec: "Rozpoczynamy nasz program. Co będzie się działo, okaże się w trakcie trwania programu"
Awatar użytkownika
Maciej konserwatywny

Maciej konserwatywny Sob Sie 12, 2017 12:43 pm

"W dechę" napisał(a):
"Q" napisał(a): Program o plebsie dla plebsu. Ładna pani, trochę muzyki i tańca, zadania nie obnażające, że widz ma IQ poniżej setki, i - jak to mówi redaktor Rachoń - jedziemy!

Idealne dla Maćków Konserwatywnych.

ŻAŁOSNE POMÓWIENIE! Nie oglądam tego typu programów w ogóle!

Aczkolwiek rozumiem potrzebę ich bytu na kanałach TVP. Abonament jest płacony przez niewielką część społeczeństwa i TVP nie ma możliwości nadawania wyłącznie programów misyjnych. Jakaś część oferty TVP musi być komercyjna, muszą być proste programy dla masowej widowni, żeby zarobić na reklamach. Dopiero gdy całe społeczeństwo zostanie zmuszone do płacenia abonamentu i nikt nie będzie miał możiwości się od tego wymigać, TVP będzie miała możliwość nadawać wyłącznie programy misyjne - 24 godziny na dobę na wszystkich kanałach! Nie trzeba będzie się przejmować oglądalnością, zyskiem z reklam itp, bo będzie zapewnione stabilne finansowanie ze środków abonamentowych.
Awatar użytkownika
ani grosza

ani grosza Sob Sie 12, 2017 6:48 pm

A więc to jest ta poprawa oferty programowej za 800 milionów? Zresztą być gwiazdą TVP to jest obciach tak samo jak wystąpić na partyjnym festiwalu we wrześniu. Za takie pieniądze to komercja miałaby dużo więcej do zaproponowania niż kosztowne media państwowe, które tak naprawdę udowodniły przyszłej władzy, że pierwszą decyzją powinna być ich sprzedaż i koniec zabawy na koszt społeczeństwa w propagandę sukcesu.
Awatar użytkownika
zly

zly Sob Sie 12, 2017 8:18 pm

"rynienka" napisał(a):

Doskonale pamiętam tę edycję z czasów emisji premierowej i uważam, że lepszy jest spokojny program, w którym nikt nie gwiazdorzy.
Awatar użytkownika
Maciej konserwatywny

Maciej konserwatywny Sob Sie 12, 2017 10:01 pm

"ani grosza" napisał(a): Za takie pieniądze to komercja miałaby dużo więcej do zaproponowania niż kosztowne media państwowe, które tak naprawdę udowodniły przyszłej władzy, że pierwszą decyzją powinna być ich sprzedaż i koniec zabawy na koszt społeczeństwa w propagandę sukcesu.

LEWAKU JEDEN, choćbyś nie wiem ile razy to powtórzył, nikt nie zlikwiduje mediów publicznych!
Likwidacja mediów publicznych tak, ale tylko w twoich marzeniach (i na szczęście tylko tam!).
Media publiczne są ogólnodostępną alternatywą i odtrutką dla mediów komercyjnych, które są odmóżdżające i demoralizujące i nie oferują nawet 1% tego szlachetnego dobra, jakie oferuje TVP. Nigdy media komercyjne nie pokażą Teatru Telewizji, programów edukacyjnych na miarę "Sondy 2", programów religijnych czy patriotycznych, gdyż tego typu treści są adresowa do intelektualnej elity, czyli z góry skazane na niską oglądalność. Dlatego pisanie, że komercja coś tam miałaby więcej do zaoferowania, to zwykła bzdura. Miałaby więcej do zaoferowania, ale więcej głupoty...

Czekaj sobie ile chcesz na likwidację mediów publicznych. Nigdy się nie doczekasz, tym bardziej, że przyszła władza również będzie PiSowska. Nie musisz w to wierzyć, ale jeszcze wspomnisz moje słowa, że za parę lat PiS ponownie wygra wybory, a skompromitowani POwcy już nigdy przenigdy nie wrócą do władzy. A w międzyczasie PiS poprawi ściągalność abonamentu, więc przymusowo całe społeczeństwo będzie wspierać finansowo TVP i propagowanie konserwatywnych wartości. Na ten dzień czekam najbardziej.
Awatar użytkownika
Popiół2015

Popiół2015 Sob Sie 12, 2017 10:08 pm

PO wygra najbliższe wybory, a PiS się skompromituje.
A co do asystentki powinna być Kasia Moś.
Awatar użytkownika
Maciej konserwatywny

Maciej konserwatywny Sob Sie 12, 2017 10:09 pm

"Popiół2015" napisał(a): PO wygra najbliższe wybory, a PiS się skompromituje.

Hahahahaha, następny marzyciel-fantasta! Ale ubaw.
Awatar użytkownika
ani grosza

ani grosza Sob Sie 12, 2017 11:40 pm

"Maciej konserwatywny" napisał(a):
"Popiół2015" napisał(a): PO wygra najbliższe wybory, a PiS się skompromituje.

Hahahahaha, następny marzyciel-fantasta! Ale ubaw.

A kto mówi, że PO wygra, to, że PiS przegra nie równa się że PO wygra tłuku narodowy.
Na jesień koniec ekonomiczny narodowych szaleństw - są wyraźne podstawy i nerwowość aby tak twierdzić - lepsze niż opracowania slajdowe narodowych ekonomistów.
Awatar użytkownika
gość

gość Sob Sie 12, 2017 11:42 pm

"Maciej konserwatywny" napisał(a):
"ani grosza" napisał(a): Za takie pieniądze to komercja miałaby dużo więcej do zaproponowania niż kosztowne media państwowe, które tak naprawdę udowodniły przyszłej władzy, że pierwszą decyzją powinna być ich sprzedaż i koniec zabawy na koszt społeczeństwa w propagandę sukcesu.

LEWAKU JEDEN, choćbyś nie wiem ile razy to powtórzył, nikt nie zlikwiduje mediów publicznych!
Likwidacja mediów publicznych tak, ale tylko w twoich marzeniach (i na szczęście tylko tam!).
Media publiczne są ogólnodostępną alternatywą i odtrutką dla mediów komercyjnych, które są odmóżdżające i demoralizujące i nie oferują nawet 1% tego szlachetnego dobra, jakie oferuje TVP. Nigdy media komercyjne nie pokażą Teatru Telewizji, programów edukacyjnych na miarę "Sondy 2", programów religijnych czy patriotycznych, gdyż tego typu treści są adresowa do intelektualnej elity, czyli z góry skazane na niską oglądalność. Dlatego pisanie, że komercja coś tam miałaby więcej do zaoferowania, to zwykła bzdura. Miałaby więcej do zaoferowania, ale więcej głupoty...

Czekaj sobie ile chcesz na likwidację mediów publicznych. Nigdy się nie doczekasz, tym bardziej, że przyszła władza również będzie PiSowska. Nie musisz w to wierzyć, ale jeszcze wspomnisz moje słowa, że za parę lat PiS ponownie wygra wybory, a skompromitowani POwcy już nigdy przenigdy nie wrócą do władzy. A w międzyczasie PiS poprawi ściągalność abonamentu, więc przymusowo całe społeczeństwo będzie wspierać finansowo TVP i propagowanie konserwatywnych wartości. Na ten dzień czekam najbardziej.

Sprzeda za długi.
Awatar użytkownika
ag

ag Nie Sie 13, 2017 8:27 am

A technologie do rozgrywki teleturnieju zapewni, jak do każdego w Polsce Blackburst.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: ratzershaw oraz 16 gości